התאמה זוגית מזל קשת

מזל קשת זוגיותבת מזל קשת

כל מה שהיא רוצה זה שיתנו לה הרבה חופש ולא יציקו לה עם שאלות, הערות ודרישות. היא גם לא מוכנה לסבול שקרים או חוסר מוסריות. מי שעומד בתנאים האלו זוכה שלא יציקו לו בחזרה ובאהבה שיכולה להיות עם הרבה מזל.

בן מזל קשת

הקלישאה היא שקשה מאוד לתפוס אותם ושהם יישארו, והיא חצי נכונה. אי אפשר לדעת מה באמת קורה אצלו אף פעם, ומצד שני הוא לא יודע לשקר. אסור להציק לו יותר מדי או להכריח אותו לעשות מה שלא בא לו. הוא פתאום מחליט שהוא מאוהב ואז הוא מפתיע ומתחייב ועומד במילתו ברוב המקרים.

 

התאמה זוגית מזל קשת

מזל קשת לא מוכנים לסבול שקרים, כבלים, או שליטה למען שליטה. כשהם אוהבים, אז הם אוהבים ומסוגלים להתמדה ונאמנות כל זמן שלא נותנים להם סיבה לחשד, או מנסים להצר את צעדיהם. קשה להם עם מזלות המים (עקרב, סרטן ודגים) שרוצים להיאחז בהם יותר מדי (לטעמם). עם מזלות האש: קשת, אריה וטלה יכול להיות קצת יותר מדי אגו, עם התאומים יכול להיות חיבור טוב, אבל כזה שרבים בו המון, עם הדלי יש חיבור טוב, המאזניים קצת מתישים אותם. עם הגדי יכול לעבוד, אבל עם בתולה ושור יהיה לא קל בכלל.

המתנות של מזל קשת במערכות יחסים:

להעניק כנות, לקבל התנסות של נאמנות.

4 מחשבות על “התאמה זוגית מזל קשת”

    • מבחינת מזל תאומים, אם הם לא מתווכחים, הם לא קיימים. בנוסף, תחושה שהם חייבים להשמיך את הדיון, ולהמשיך ולהמשיך ולהמשיך, גם אם זה עובר לטונים צורמים….

      הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.