מרס במפת הלידה (מאדים באסטרולוגיה)

מרס אסטרולוגיהמרס, במפת לידה מסמל לנו את חוויית החיים, את הביטחון העצמי, היכולת להוציא דברים לפועל, את התגובה לכעסים שונים, את המיניות, ובכלל את המהירות או האיטיות של הפעולה והתגובה האינסטינקטיבית. קשה להסביר את מרס, כי הוא לא נמצא בממלכת המילים, ההיגיון, והמוסכמות של מרקורי וונוס. מרס אינסטינקטיבי, והביטוי שלו בחיים הוא מהיר, מפתיע וברוב המקרים בלתי נשלט.

מרס, בעברית מאדים, והצבע כל כך מתאים לו: רק תראו איך אנשים כועסים הופכים לאדומים, ואותו הדבר אצל אנשים אחרי מאמץ פיזי, הוא כמו הטסטוסטרון: מקפיץ, מפעיל, מזיז ולא מפחד מהתוצאה, או יותר נכון לא עוצר לחשוב. בחיי היום יום מרס מייצג לנו את התוקפנות והאגרסיות מצד אחד, את יצר התחרותיות שיש בכולנו, וגם את הרצון לקפוץ להתנסויות, למשחק, לעיסוק בספורט, וגם לעשייה, עבודה וכל מה שמזיז אותנו.

מרס, כוכב הלכת הרביעי מהשמש, הקרוי על שמו של אל המלחמה, קיבל שם רע מאוד באסטרולוגיה הקלאסית, שם הוא נקרא המזיק הקטן. הנה מה שוטיוס ולנס, אסטרולוג מהמאה השנייה כתב על מרס:

"מרס מייצג כוח, מלחמה, ביזה, צרחות, אלימות, זנות, הפסד רכוש, גירוש, גלות, ניכור מההורים, מות רעיות, הפלות, רומנים, נישואין, הפסדים, שקרים, תקוות שווא, שוד מזויין, שלל מגניבה, ריבים בין חברים, כעס, לחימה, אלימות מילולית, שנאה, תביעות משפטיות. מרס מביא למוות אלים, שיסוף והקזת דם, התקפי חום גבוה, אולקוס, כוויות, פצעים מוגלתיים, עינויים, גבריות, הבטחות שווא, שוטטות, שגרירויות תחת מתקפה, פעולות הקשורות לברזל או לאש, עבודת ידיים, בניין. בנוסף מרס גורם לפיקוד, הנהגה, חיילים, מושלות, צייד, משחקי אקסטרים, נפילות מגבהים או התקפה של חיות בר, ראייה לקויה, שבץ.

מרס אל המלחמה

מאיברי הגוף מרס שולט על הראש, הישבן, איברי המין; מהאיברים הפנימיים הוא שולט על הדם, צינוריות הזרע, המרה, סילוק הצואה, החלקים שמאחרו, הגב והלמטה. הוא שולט על החלקים הקשים וההפתעות. מהחומרים הוא שולט על ברזל וגם על היין והשעועית. שייך לחלק הלילה, אדום בצבעו וטעמו חמוץ." (*תרגום חופשי מספרו של ולנס אנתולוגיה).

כל הנ"ל עדיין רלוונטי לנו בחיינו גם היום, אבל, אנחנו במאה ה-21 כבר מוסיפים לו עוד ועוד פירושים: למרס יש שמחת חיים, מרס מוביל לעשייה, להגנה על מה ששלנו, והוא בסה"כ לא רוצה שישעמם לו, ולכן מחפש כל הזמן משהו להתעסק איתו.

כשאנחנו מנסים להגדיר את מרס, או את התפקיד שלו יש לנו כמה אפשרויות: האחת היא על פי המזלות בהם הוא שולט: טלה ועקרב, האחרת היא על ידי תיאור התפקיד שלו בחיים.

מרס בתור שליט טלה הוא החיבור השני אל החיים, הראשון הוא הירח שבו התינוק מקבל הזנה, ואח"כ מגיע הרגע שבו התינוק לומד ללכת, לומד לזרוק דברים, יודע לכעוס, לצחוק, לשחק, להתבטא. אצל כל אחד ואחת מאיתנו, גם המבוגרים יש את החלק המרסיאלי הזה שפשוט קשור לחוויית חיים ישירה. מרגישים אותו בעיקר כשעושים ספורט אתגרי, האדרנלין שעולה, האנדורפינים שמשתחררים בפעילות, הריכוז בפעילות והחוויה עצמה. באותה המידה גם מרגישים אותו כשהולכים מכות, כשנלחמים על צעצועים בגיל צעיר ודברים אחרים בגיל מבוגר יותר, כשרוצים לנצח ולהרגיש את התחושה הזו של חיים.

מרס בתור שליט עקרב כבר מדבר על חוויית החיים שאותה חווים בזמן סקס. זהו המרס שמחפש לכבוש (גם אצל נשים וגם אצל גברים), מרס שיכול להיות אובססיבי (תשאלו הרבה בחורות שהחבר שלהן עזב אותן וברגע של כנות הן יספרו לכן מה הן היו מסוגלות לעשות כשהצד הזה של המרס שלהן נכנס לפעולה), מרס שמשפריץ מיניות. אותו מרס בעקרב גם יכול להתמקד בנושא של כוח, כוח טהור, התחושה שיש לי כוח, שיש לי שליטה על הגורל שלי, שאני יכול לנווט את החיים שלי. הוא מתבטא אצל הרבה אנשים ברגעים הקשים יותר בחיים כשהם מוצאים את עצמם מגייסים כוחות נפש עצומים כדי להתמודד עם מכות גורל למיניהן, כדי להרים את עצמם מהתחתיות, להיוולד כאילו מחדש ולהמשיך לחיות.

מרס בחיים:

מרס הוא המוציא לפועל, אנלוגיה אל המקום שלו בחיים היא המחשבה על עובד בפס ייצור: הוא לא תכנן את המוצר, אין לו מילה בנוגע למה מייצרים, אבל בפועל הוא זה שעושה את העבודה. אותו הדבר נכון למרס כפי שהוא מתבטא במפת לידה או יותר נכון בחיים. מרס הוא לא זה שנעלב, זה הירח, מרס הוא לא זה שחושב, זה מרקורי, מרס הוא לא זה שאומר אני, זה נאמר על ידי השמש, מרס הוא גם לא זה שאוהב, זה ונוס, מרס הוא זה שיוציא לפועל את האני של השמש, ההרגשות של הירח, האהבות והרצונות של ונוס, את הדרישות של שבתאי, הדחפים של פלוטו, הכמיהות של נפטון, או השדרוגים של אוראנוס.

את מרס אפשר להלהיב ולהקפיץ בקלות, מילה אחת קטנה והאדם נכנס לכעס אדיר, לפעמים אפילו מבט, מהכיוון השני, אפשר לסחוף אנשים לפעולה, להוציא אותם כדי שילחמו על דברים חשובים גם על ידי שלהוב. תראו איך לפני תחרות ספורט המאמן מלהיב את השחקנים והם את עצמם, איך לפני יציאה למלחמה כל הצבא המפקדים משלהבים את כל החיילים, איך מלהיבים אתכם כשמבטיחים לכם שתתעשרו מהר וגורמים לכם להוציא כסף שאם היה לכם זמן לחשוב, לא הייתם מוציאים אותו. לכו למשחק כדורגל ותרגישו את המרס מפעם בקהל שעומד ומקלל, וצועק, ושר, ומשתולל והרבה פעמים נגרר גם לתגובות אלימות.

הרבה פעמים שואלים אותי על אלימות, וכמובן הקשר של אלימות למרס הוא קשר ישיר. העניין הוא שלא מרס הוא זה שקובע אם האדם יהיה אלים או לא, לא מרס לבדו. מחשבות אלימות חולפות לכולם בראש מדי פעם,  אבל רוב האנשים לא מוציאים לפועל את המחשבות האלו. הירח, פלוטו, ואפילו שבתאי נותנים פה את הטון הרגשי, מחשבתי בכל הנושא של שימוש בכוח, ולכן כדי לדעת אם מישהו מסוגל לאלימות קיצונית שווה להתחיל בהם ורק בסוף לבדוק אם זה מרס שמסוגל לפגוע באחרים, או בעצמו. מרס חזק מאוד יכול להוביל לחיים שיש בהם הרבה אלימות, חיים מחוץ לחוק, חיים שסובבים סביב מלחמות. אותו מרס חזק יכול להוביל להתגייסות למשטרה או לצבא, לעיסוקים הקשורים לאש, ברזל או גבריות מתפרצת. הוא לא מתאים למשרדים ממוזגים ומעונבים, לא למקומות שבהן הנשים שולטות, אלא למקומות הפראיים יותר. מרס חזק מוביל הרבה פעמים לאנשים שצועקים, מקללים ולא חושבים פעמיים לפני שהם נכנסים לויכוח או עימות, או הולכים מכות. אותו מרס חזק אצל אדם עם ערכים ושליטה עצמית יוביל להנהגה, לפיקוד ולניהול.

מי מנהל את מרס?

ניסיתי לכתוב את מרס לפי המזלות אבל זה לא מצליח, ממה שאני רואה הביטוי של מרס הוא בסגנון של המזל אבל השאלה החשובה יותר, או הדרך להבין את מרס היא ללכת צעד אחורה ולהתבונן בו כחלק מהורוסקופ, ממערכת יחסים בין הרבה אנרגיות שונות.

מרס הוא לא זה שחושב את המחשבות, מרגיש את ההרגשות, אבל כאשר יש לאלו מומנטום, הוא יכנס לפעולה.  בדרך שלו, כן, אבל המניע מגיע ממקום אחר:

קראו למטה ונסו לענות על השאלה – מי מנהל את המרס שלכם?

כשהשמש היא זו שמובילה את המפה (והחיים) מרס מקבל כיוון ברור, יותר סבלנות והוא נצבע בצבעי הכריזמה והפעולה של השמש, זה מרס שמצויין לפוליטיקאים כי והשמש משתפים פעולה ומקבלים יותר נוכחות. מצויין גם לאנשי עסקים.

כשהירח הוא זה שמוביל את המפה מרס יכול להתבטא כמו האנרגיה של ילדים בני שנתיים עד ארבע: נעלבים בקלות, משנים את דעתם מהר, מתלהבים, משחקים, אימפולסיביים, יש גם את אלו שנעלבים הרבה ולא מתבטאים, ויש כאלו שפשוט פועלים רק בסביבה נוחה ומוכרת וקשה להם מאוד לצאת להתנסויות חדשות. אחת הסיבות העיקריות שבגללה כדאי להכיר את הירח, לרפא את פצעיו, ולתת לו את הבטחון לו הוא זקוק, היא כדי שמרס יקבל הוראות קצת אחרות, ויפעל לטובת העצמי ולא כנגד עצמו ואחרים.

כאשר ונוס היא זו שמובילה את המפה מרס מתבטא במרדף בלתי פוסק אחרי המין השני. יחד עם זה גם מרדף אחרי הנאות ואחרי החיים הטובים. מרס בשירות ונוס יכול גם להוציא עורכי דין מעולים, אנשים שיש להם חוש טבעי לסטייל והוא יוצא מהם ללא הרבה מאמץ, ואנשים יפים בד"כ.

כאשר מרקורי הוא זה שמוביל את המפה מרס לא מקבל הוראות ברורות. מרקורי עובר וקופץ מנושא לנושא מהר מאוד, ומרס מוציא לפועל הרבה תוכניות ורעיונות עם המון ריצות ממקום למקום, שינויים בתחומי עניין, וניסיון לצבור עוד קצת ידע, עוד כמה עובדות. מרס בשירות מרקורי (שליט תאומים) מוציא את הנואמים הטובים ביותר, את אנשי התקשורת, הסופרים, העיתונאים, המורים ואת כל אלו שעוסקים במכירות. מרס בשירות מרקורי (שליט בתולה) נותן ידיים של זהב ויכולת טכנית מצוינת, בשני המקרים אלו אנשים שמשתפים פעולה עם אחרים בקלות יחסית.

מאדים אסטרולוגיהכאשר מרס עצמו הוא זה שמוביל את המפה אנחנו מקבלים אצל הגברים מה שנקרא "גבר גבר", אחד שמעדיף להיות עם הגברים, לעסוק בעיסוקים של גברים, תחרותי, לא מנומס, לא מפחד, מנסה להרשים. אצל אישה כשמרס מוביל היא הרבה פעמים נמצאת בסביבת עבודה גברית, היא עוסקת בספורט ומתנהלת בעצמאות ובדחיפה קדימה. מתאים מאוד לכל אנשי שירותי הביטחון השונים, לספורטאים, לאלו שעובדים עבודות פיזיות. אנשים שמקרינים כוח ומעוררים את הסביבה שבה הם נמצאים. הם אוהבים לנצח, אוהבים להיות בעמדה של הובלה, ומעדיפים לנהל את עצמם, ואם צריך לבד, אז אין בעיה עם זה.

כאשר יופיטר מוביל את המפה מרס מקבל משימה בלתי אפשרית: הוא יכול לקבל הכוונה להבין את סודות היקום, הוא יכול להחצין את כל נושא הדת והאמונה והאדם יקדיש את חייו לאמונתו הדתית, ויוודא שכולם אורים את זה, יופיטר יכול לשלוח את האדם למסלול מירוצים אחד אחרי השני והחיים מהימור להימור, הוא יכול לשלוח אותו למרדף אחרי "המכה הגדולה", אדם שכל הזמן מחפש להצליח הצלחה ענקית, חולם בענק, חלום שרוב הסיכויים שלא יהפוך למציאות. מרס עם יופיטר יכולים פשוט לשוטט בעולם ממקום למקום, יכולים גם לא לזוז מהספרייה ולחקור בצורה פילוסופית את העולם.

כאשר שבתאי מוביל את המפה, האדם יעשה הרבה מאוד למען העבודה ולמען העלייה בסולם הדרגות. אלו אנשים שאצלם העבודה היא קודש והיא מעל הכל, הדחיפה קדימה במקום העבודה היא חזקה מאוד, מתאים מאוד לעבודה במוסדות גדולים. אלו אנשים שמשלבים את חייהם באלו של הארגון בו הם עובדים, רציניים, אחראיים, ולא משחקים משחקים. הכבוד חשוב להם מאוד והם יעשו הכל כדי לקבל אותו וכדי להגן עליו. זהו מרס שמסוגל לתכנן, לא להגיב מהמותן, ולפעול בתוך המוסכמות כדי להשיג את המטרות של שבתאי.

כאשר  אוראנוס מוביל את המפה גם ישנן הרבה אופציות: אפשר לקבל את המרס שלא עושה כלום, אנשים מבריקים, מיוחדים אבל כאלו שאומרים שהם לא מתאימים לעולם הזה ולכן אין טעם לנסות להשתלב בתוכו, הוא מביא את כל המהפכנים למיניהם אלו שמקדישים עצמם לרעיון או לאידיאה, יכול להוביל לפורצי המסגרות באשר הם שעושים קריירה מללכת מחוץ למסגרות המקובלות, בכל מקרה אין להם בעיה להיות לבד, לפעול לבד והם לא צריכים הנעה מבחוץ, להפך הם מתנגדים לה בכל תוקף.

כאשר מרס מוציא לפועל את נפטון הוא הולך לאיבוד. הרבה מאוד מהם הופכים להילרים, ונזירים, כאלו שעושים קריירה מהמדיטציה והריפוי והכנסה של אנרגיות לא אלימות אל העולם, אחרים הם בעלי השראה אומנותית, כולם בלתי צפויים, עם שינויים בין פעילות אינטנסיבית וחוסר פעילות מוחלט, יכולים להגיב במהירות מפליאה או לא להגיב בכלל, יש להם יכולת להשתלב כל זמן שהמקום מאפשר את התנודות שיש להם בפעילות.

כאשר מרס בשרות פלוטו האדם מקדיש את עצמו לנושא של כוח. הוא רוצה לצבור כוח. בתחילת המאה ה-21 אנשים מקשרים כוח עם כסף ולכן רבים מהם רודפים אחריו, זה לא הכסף שהם רוצים, זה התחושה של כל יכול, של שליטה במצב, מוכנים להקריב הכל למען איזו מטרה שיכולה להיות מאוד אגואיסטית או מאוד אלטרואיסטית, תלוי באדם. זהו המרס העקרבי האמיתי כזה ששומר על שליטה כלפי חוץ, נלחם מתחת לחגורה אם צריך ומשתדל שאף אחד לא יכיר אותו באמת.

הביטוי של מרס:

מאדיםהעניין הוא שאנשים הם לא כאלה חד מימדיים כמו שהם מתוארים כאן למעלה. כשקראתם בוודאי חשבתם על אנשים שהתיאור הזכיר לכם, אבל זה אף פעם לא היה מדוייק במאה אחוז או תאר את המצב במלואו. הרי מרס בשירות השמש למשל יכול להיות מרס בתאומים, או שהוא יכול להיות מרס בשור וההתנהגות או הביטוי יהיו אחרים: מרס בתאומים במפה בה מובילה השמש יהיה דברן כמובן, ילמד יותר, יסתדר נהדר עם הסביבה ויהיו הרבה אנשים בסביבה תמיד, מרס בשור גם תחת הנהלת השמש ייתן מישהו עקשן יותר, סגור יותר ובעל ידיים טובות כמו של פסל או צורף.

דוגמא אחרת: כאשר נפטון מוביל את המפה ומרס נמצא בבתולה נקבל מישהו שיש לו יכולות שמתאימות לעריכה, לכיוונון כלי נגינה, מישהו שטובע בבלגן, אבל איכשהו יודע איפה כל דבר נמצא, קשה לו מאוד לדחוף את עצמו והוא מעדיף להישאר מאחורי הקלעים ולעסוק בשקט בענייניו, אותו נפטון מוביל את המפה ומרס נמצא בגדי זהו מישהו שדוחף את עצמו בקלות רבה יותר, מוכן לצאת אל קדמת הבמה אם צריך ולעבוד קשה, גם הוא ישתדל שלא להיכנס לעימותים, אבל הוא לא יברח מהם או יעמוד עם עיניים מושפלות תוך כדי העימות.

ועוד אחת: כאשר מרס הוא בשרות יופיטר והוא במזל טלה הוא יהיה מהחולמים הגדולים והיזמים הבלתי פוסקים שכל הזמן מתכננים את המכה הבאה וקופצים ממיזם למיזם, חסר סבלנות וחסר טקט, אותו מרס בטלה, אותו יופיטר מוביל, אבל אדם אחר (עם ירח וכו' במקומות אחרים ובתים אחרים) יכול להפוך לשדרן ספורט, או למדריך טיולי אתגר. כאשר מרס הוא בשרות יופיטר ומרס הוא בסרטן ההגזמה הופכת למשהו רגיל, תגובות רגשיות מוגזמות ודרמטיות, והאמונה תהיה חלק ממי שהוא.

מרס לא מגיע לבד:

אם כל זה לא הספיק אז לכל מרס גם יש זוויות, וגם הן משנות הרבה מאוד את המרס ואת כל הנושאים שמרס מייצג בהורוסקופ, או בחיים: את התגובה האינסטינקטיבית, הנטייה לקפוא או לרוץ, היכולת להוציא לפועל דברים בצורה מסודרת פחות או יותר.

אותו מרס במפת הלידה יכול שיהיו לו שלוש זוויות: אחת לשמש, אחת לנפטון ואחת לונוס וכולן מקבלות ביטוי. בני אדם הם בעלי טווח אדיר של תגובות שונות וגם כשאנחנו חושבים שאנחנו מכירים מישהו הוא יכול להפתיע אותנו.

נניח שיש לבן או בת הזוג שלכם מרס עם הזוויות הללו, נניח שיש זווית דיס הרמונית בינו ובין ונוס, אתם כבר יודעים שפעם בכמה זמן אתם רבים, יש לו גם זווית הרמונית לנפטון כך שיש את הימים בהם אתם נסחפים לעולם של קסם, משלימים ואוהבים, אולי גם יש לו זווית של זרות עם השמש ששולחת אותו לתהיות עמוקות על מהי הפעולה הנכונה והמתאימה למי שהוא – זה אותו אדם והוא מסוגל לכל האופציות האלו ועוד הרבה שלא תוארו כאן. השאלה היא איזה צד שלהם מרס משקף באותו הרגע.

לשבור מיתוס:

ישנה טענה רווחת באסטרולוגיה שמרס במפה של אישה מייצג את הגבר שמתאים לה. הדעה שלי היא שזה לא לגמרי נכון. דבר ראשון אנחנו במאה ה-21, כזו שבה בחלק מהעולם יש שיוויון לנשים ויש להן את כל ההזדמנויות לבטא את המרס של עצמן בעצמן. יש משהו בזה שאישה נמשכת לטיפוס שמזכיר את המרס שלה, וחיבור טוב אל המרס שומר על הגחלת של מערכת היחסים לאורך זמן עם התרגשויות והתגלגלויות, באותה המידה זה גם מוציא התפרצויות זעם, ריבים והתגוששויות שלא תורמים לאריכות ימים של מערכות יחסים.

מרס ברטרו במפת הלידה:

אנשים שנולדו עם מרס ברטרו במפת הלידה שלהם הם אנשים שבד"כ התגובות שלהם מאוד מאופקות, האינסטינקט הוא לעצור ולפעול לאט ומאחורי הקלעים. הם יכולים לעבור בשתיקה על הרבה מאוד דברים, ופתאום להתפוצץ על איזו שטות קטנה שנראית לא קשורה. הם לא מתים על ספורט, אבל מסוגלים להתמיד יותר מאחרים, כי הם יודעים איך לחזור ולעשות שוב ושוב עד שיוצא טוב. הם לא מאמינים שההגנה הטובה ביותר היא התקפה, אבל אם צריך אז מרס עדיין שם, והוא יצא להגנה אחרי שכל שאר האפשרויות נוסו ולא הצליחו.

עבודה עצמית:

נסו להבין מי במפה שלכם נותן את ההוראות למרס. אם אתם לא מרוצים מהתפקוד של מרס בחיים שלכם ורוצים שינוי, אל תנסן לעבוד איתו ישירות. מרס שונא שמסבירים לו, ושונא לעשות את מה שאומרים לו. הדרך לשנות את מרס היא לרפא את פצעי הירח, לעבוד עם הפלוטו הלידתי, וכמובן לחבר בינו לבין הפלנטה השליטה בחיים כדי לתת לו כיוון ברור לפעולה.

[button_1 text="רוצים להבין את המרס הפרטי שלכם?" text_size="32" text_color="#000000" text_bold="Y" text_letter_spacing="0" subtext_panel="N" text_shadow_panel="Y" text_shadow_vertical="1" text_shadow_horizontal="0" text_shadow_color="#ff3c00" text_shadow_blur="0" styling_width="40" styling_height="30" styling_border_color="#000000" styling_border_size="1" styling_border_radius="6" styling_border_opacity="100" styling_shine="Y" styling_gradient_start_color="#ffff00" styling_gradient_end_color="#ffa035" drop_shadow_panel="Y" drop_shadow_vertical="1" drop_shadow_horizontal="0" drop_shadow_blur="1" drop_shadow_spread="0" drop_shadow_color="#000000" drop_shadow_opacity="50" inset_shadow_panel="Y" inset_shadow_vertical="0" inset_shadow_horizontal="0" inset_shadow_blur="0" inset_shadow_spread="1" inset_shadow_color="#ff3c00" inset_shadow_opacity="50" align="center" href="https://yourday.co.il/portfolio/%25D7%259E%25D7%25A4%25D7%25AA-%25D7%259C%25D7%2599%25D7%2593%25D7%2594/"/]

10 מחשבות על “מרס במפת הלידה (מאדים באסטרולוגיה)”

 1. היי מעיין.
  איך קובעים מי מוביל מפה?
  האם לפי האופק? או שישנם עוד קריטריונים?
  האם תוכלי לפרט?
  תודה לילך.

  הגב
  • לשליט האופק יש מילה, אבל גם שמש חזקה מאוד יכולה להוביל (שמש שיש לה הרבה צמידויות והיא חזקה מהותית), ובאופן רחב יותר: מהו היסוד המוביל במפה, האם יש הרבה מים או שיש הרבה אש, בשניהם מרס יתפרץ מהר מאוד ובעוצמה רבה, אבל צורת ההתפרצות תהיה שונה. אוויר ואדמה ממתנים את המרס (יחסית).

   הגב
  • ירושה מהקדמונים. אני מניחה שפעם פעם לפני אלפי שנים היה שם כוכב שבת שממנו נגזרה הנעלות של מרס, אבל בגלל תנועת נקיפת כדור הארץ היום לא רואים את זה.

   הגב
 2. המאמר הטוב ביותר שקראתי על מאדים ואולי אפילו המאמר הטוב ביותר שקראתי אי פעם על איזשהו כוכב או גורם שמיימי בעל השפעה אסטרולוגית. היה תענוג לקרוא, תודה רבה.

  הגב
 3. נראה לי שבמפה שלי הכוכב שמביא לידי ביטוי את האנרגיה והדחף של מאדים, הוא כוכב צדק. ראשית, מזל האופק שלי הוא קשת, צדק הוא הכוכב השליט של מזל זה. בנוסף, מאדים ממוקם בבית 9 (הבתולה), עוד ביטוי קשתי שקשור למאדים.

  הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.