תחזית שנתית תשפ"ב

תחזית שנתית

לפני הכל, התחזית הזו היא הפרשנות האישית שלי, מעין, למפות אסטרולוגיות שונות. כשאתם קוראים זכרו, אסטרולוגים שונים מפרשים אחרת, וזוהי דעתי האישית וכך מומלץ לכם להתייחס אל כל התחזיות שלי.

תחזית אסטרולוגית לשנת התשפ"ב:

הנושאים המובילים של השנה הם:

כלכלה – בתקופה של נובמבר עד פברואר יהיו שינויים במדיניות הכלכלית, שקשורים לסדרי עדיפויות והשינוי שלהם. השינויים מגיעים ביחד עם שינוי מגמה כלל עולמי שקשור לזכויות עובדים, פנסיות, משבר נדל"ן וחובות עתק של הממשלות. חלק גדול מהמדדים הכלכליים שבהם משתמשים כרגע יוכיחו את עצמם כלא רלוונטיים או לא מתאימים לשוק של תחילת 22' ועצם השימוש במדדים חדשים כבר ישנה חלק מהמציאות וההתנהלות הכלכלית. הנושא הבוער יהיה המחסור בעובדים מיומנים. רבים גילו בזמן הקורונה שהם יכולים להיות יותר עצמאיים, ומסוגלים לעבוד לפי התנאים של עצמם ומשם יכולת המיקוח של העובדים המיומנים תהיה גבוהה יותר. יהיו רבים שיתעקשו על שעות עבודה גמישות וזמן פנוי, וכל אלו ישנו את שוק העבודה בצורה מהותית לקראת השנים הבאות.

אם כל מה שכתוב למעלה הפחיד אתכם אז חשבו שוב, לפי המפות האסטרולוגיות, לפחות כאן, לא רק שלא יהיה משבר כלכלי, אלא להפך, יש סיכוי גבוה לבום כלכלי של אחרי המגפה.

אקלים – כנראה שזה יהיה הנושא החשוב ביותר של השנה הקרובה, עם מזג אוויר קיצוני גם לכיוון חם יותר וגם לכיוון קר יותר במהלך השנה. באפריל במיוחד יש סיכוי לפגעי טבע (שטפונות) מהסוג שעוד לא הכרנו.

פוליטיקה – הדבר הכי בולט שקשור לפוליטיקה, הוא שיחסית לשנים האחרונות, נתעסק בזה קצת פחות. יחד עם זה, גם הנושא של המתחים הפנימיים בין מגזרים, עדות וכו' מאבד את כוחו להלהיב ולאט לאט יורד מסדר היום.

בריאות – הבריאות תמשיך להיות הנושא החשוב והבוער של השנה הקרובה, אבל הדיון יעבור מהתמודדות עם הוירוס להתמודדות עם נושאי הנפש, בריאות הנפש וה"מגפה" של השנה הקרובה תגיע מהתחום הזה.

הסדרה – בחצי השני של השנה יש סיכוי גבוה ללחץ בינלאומי שיכריח למצוא דרכים אחרות להתמודדות עם רצועת עזה, וגם עם הגבול הצפוני. גם כאן, לא מדובר במשהו שלילי דווקא, אלא בשינוי שאולי לא יהיה קל, אבל אפשרי.

MeToo – הנושא של הטרדות מיניות ממשיך להעסיק רבים, אבל השנה מגיע טוויסט שבו הגברים הם אלו שמאשימים את הנשים ברדיפה אחריהם, תלונות שווא וכו'. עם זנב הדרקון במזל עקרב, זו שנה שבה לא יחסרו סיפורים שקשורים ליחסי היא והוא, הוא והיא ואין תשובה על השאלה מי צודק ומי אשם.

תחזית אסטרולוגית כללית לשנת התשפ"ב:

סתיו: תשרי עד כסלו (סוף ספטמבר עד סוף דצמבר 2021)

תקופה שבה בלי שום הסבר הגיוני, נהיה קל יותר. מפת הכוכבים של תחילת השנה, היא אחת היותר חיוביות מהשנים האחרונות, ונראה ממנה שאנחנו מוצאים דרכים פשוט לחיות עם הוירוס, והוא כבר לא מנהל לנו את המציאות. הכיוון הכללי הוא של פריחה כלכלית ותנופה של פיתוח, השמיים פתוחים ליוצאים ולנכנסים, כך שענף התיירות מתאושש ויחד איתו עוד ענפים רבים נוספים.

מנובמבר עד פברואר מתחילים להינקט צעדים גם כאן בארץ וגם בכל העולם לשינויים במדיניות הכלכלית של ממשלות ושל גופים פרטיים. שינויים בחישובי פנסיות, שינויים בחוקי מיסוי, והפעלת כוח של החברות הפרטיות בהתמודדות שלהן עם מדינויות מיסוי משתנה של ממשלות רבות. התקופה הסוערת היא נובמבר 21', כנראה מסביב לנושא התקציב, אבל יותר מזה, נסיונות לחיסול חשבונות אישיים במסווה של אידיאולוגיה. בדצמבר השינויים הם גלובליים והם ישפיעו על ינואר – פברואר.

נסיגת מרקורי במזל מאזניים באוקטובר, מביאה לשינויים בסדרי העדיפויות, שיתבטאו בחלוקת התקציבים.

חורף: טבת – אדר (סוף דצמבר עד סוף מרץ 2022)

הנושא המוביל של התקופה הזו הוא מזג האוויר, וכנראה שמדובר בשיטפונות עזים ותכופים. הנושא השני המדובר הוא שוב, בריאות, אבל הפעם הכיוון הוא של פוקוס על הנושא של בריאות הנפש. מתחת לכל הדיונים הללו, מגיעה תקופה שבה בעצם אין עיסוק מרכזי כללי שתופס את כל הכותרות, ואין דרמות כלליות, מעבר לאלו שמומצאות על ידי גופי התקשורת.

זו התקופה שבה בעצם יוצאים מאווירת הקורונה לתוך משהו חדש. והמשהו החדש יהיה מאוד אישי, ואינדיבידואלי, כך שקשה לתת מגמה כוללת חוץ מזו שבה ביטוי אישי נהיה מאוד חשוב. התקופה של נסיגת מרקורי במזלות גדי ודלי ונסיגת ונוס במזל גדי ישחררו רבים לכיוונים החדשים האישיים. התקופה הזו תלווה בהרבה שאלות שאין עליהן תשובה ברורה, ובעיקר בתחושה של קושי, כמו התחושה של התחלה חדשה במקום לא מוכר

אביב: ניסן – סיון (סוף אפריל עד סוף יוני 2022)

החודשים היותר אתגריים של השנה הקרובה. בראש ובראשונה מגיעה התמודדות לא פשוטה עם מזג האוויר, שטפונות ונזקי טבע מהסוג שאנחנו עדיין לא מכירים. באפריל, עם מעבר שבתאי בריבוע (וראש הדרקון בצמידות) לשמש של מפת המדינה יש סיכוי להתחממות מחודשת של הגבולות, אבל הפעם עם לחץ בינלאומי אדיר להגיע להסדרים חדשים בכל הגזרות ובכל הגבולות. זו תקופה של הרבה חוסר ודאות משולב בצורך לעשות פשרות שלא יעברו בקלות.

נסיגת מרקורי במזלות תאומים ושור תשפיע בעיקר על המדיה וכנראה שנראה שינויים גם בלוח המשדרים וגם באנשי התקשורת שיקבלו את זמן המסך.

קיץ: תמוז – אלול (סוף יוני עד סוף ספטמבר 2022)

תקופה של תנופה מחודשת, עם הרבה מקום ליוזמות אישיות. תקופה שקשה לתת כיוון אחד ברור למשהו שקורה בו, אבל זה בדרך כלל סימן לתקופות הטובות יותר שבהן ההתמודדויות הן יותר אישיות ופרטיות מאשר כלליות. הזמן ה"מעניין" הוא יולי, שבו יכולות להגיע פשרות במישור המדיני.

הורוסקופ לשנת תשפ"ב לפי מזלות:

הוסף בלוק

מזל טלהמזל טלה:

השנה שלכם כנראה תתחלק לשלושה חלקים: התקופה של אוקטובר עד דצמבר מאופיינת בהרבה תנופה, רצון לגדול ולהתפתח ולנסות להיטיב את מצבכם הכלכלי, אבל עם קושי להתמקד במשהו אחד ברור. התקופה של ינואר עד מאי 22 יחסית שקטה, עם סוג של התכנסות פנימה כדי להתכוונן מחדש. התקופה ממאי ועד לסוף שנת 22 היא אחת היותר טובות שלכם ומביאה איתה המון הזדמנויות, בעיקר בתחום הקריירה.  אלו מכם שנולדו בין ה-14 ל-19 באפריל עוברים השנה תהפוכות עמוקות כמעט בכל תחומי החיים.

מזל שורמזל שור:

גם השנה הזו תביא איתה שינויים, הזדמנויות והמשך ההתמודדויות עם הלא צפוי.  בתחילת השנה, ספט' עד דצמבר אתם מנסים לחזור לשגרה של 2018 ורובכם לא מצליחים. אלו מכם שיתאימו את עצמם לאווירה החדשה, ירוויחו בגדול. נסיגת ונוס בינואר – פברואר מביאה איתה את הפירוק של כל מה שלא יכול להחזיק מעמד קדימה (בעיקר מערכות יחסים). ממרץ והלאה מגיעה תקופה יחסית טובה עם הזדמנויות רבות לבנייה מחודשת ויצירה של מערכות יחסים חדשות. אלו מכם שנולדו בין ה-1 למאי עד ה-9 למאי מתמודדים עם הפתעות לא צפויות שמחייבות אותם לעשות דברים חדשים.

מזל תאומיםמזל תאומים:

השנה מתחילה עם אותו הבלבול שאפיין את שנה שעברה, כשנסיגת מרקורי במזל מאזניים באוקטובר מעצימה בעיקר את החרדה הכלכלית שלכם. לקראת ינואר האווירה משתנה, ונהיה לכם קל הרבה יותר. התחושה היא שיש לכם יותר בהירות וכיוון ממה שהיה כבר זמן רב. בחצי הראשון של השנה עם ראש הדרקון במזל שלכם, רבים מכם ממשיכים עם התנופה של יצירה של מרחב חדש לעצמכם. רבים מכם חווים שינויים גדולים במערכות היחסים הרחבות יותר, מפסיקים להיפגש עם כמה חברים ונפגשים יותר עם חברים חדשים. רבים מכם מצליחים גם למצוא את הדרך לקחת יותר פיקוד בחיי המשפחה. בחצי השני של השנה יש לכם יותר תחושה של חופש לנסות עוד ועוד דברים חדשים, ובמקביל להפסיק להשתתף בכל מה שפתאום נראה מיושן ומשעמם. רבים מכם יתעניינו בזמן הזה בלימודי גוף ונפש. אלו מכם שנולדו בין ה- 11 ליוני עד ה-17 ביוני יחוו שנה עם רגישות גבוהה, עייפות, תחושת הבלבול ורצון להתפתחות רוחנית.מזל סרטןמזל סרטן:

החודשים הראשונים של השנה מבשרים על יותר שמחה ויוזמה מצידכם ממה שהיה לכם כבר זמן רב. תחילת החורף מביאה איתה שינויים במערכות יחסים – סיום של כאלו שמתנדנדות כבר הרבה זמן, או התחלה חדשה וסוערת למי שמחפש.  התקופה של תחילת האביב לא פשוטה עם הרבה מאמץ בבנייה של מערכות היחסים. הקיץ מביא איתו שוב את האומץ, היוזמה והכוחות לקדם את עצמכם. אלו מכם שנולדו בין ה-17 ליולי עד ה-22 ליולי יתמודדו עם שינויים עמוקים שקשורים למשפחה או לבריאות.

מזל אריהמזל אריה:

השנה מתחילה עם המיקוד של רבים מכם בקריירה שלכם ובמאמץ גדול מצידכם בתחום הזה, רבים מכם יגלו שאתם יכולים להיות יותר עצמאיים ממה שהיה נראה עד עכשיו. התקופה של החורף מאופיינת בשגרה של עבודה עם יחסית פחות דרמות. התקופה של תחילת האביב קשורה למערכות יחסים – יש את אלו שישקיעו יותר, את אלו שסוף סוף יתחילו משהו חדש ואת אלו שיבינו שאין לאן להתקדם יחד יותר. בקיץ, רבים מכם חוזרים להתמקד בנושאי קריירה והפעם עם הרצון ליותר שיתופי פעולה, ועם ערבוב של חיי העבודה עם חיי המשפחה.  אלו מכם שנולדו  בין  ה-3 עד ה-10 לאוגוסט יתמודדו עם שינויים שלא קשורים אליכם ישירות ועדיין משפיעים עליכם מאוד.  

מזל בתולהמזל בתולה:

תחילת השנה מביאה איתה התמודדות עם הנושא של שילוב בין חיי המשפחה לחיי העבודה, כשלא ברור לכם איפה בדיוק הגבול אמור לעבור. בתחילת החורף ישנה אווירה מצידכם של שגרה פשוטה. האביב מביא עימו תקופה של לחץ בלתי מוסבר ורצון לארגן את השגרה שלכם מחדש כדי לאפשר לעצמכם יותר זמן פנוי. הקיץ ממשיך עם הרצון לעוד חופש ויהו מבינכם שימצאו את הדרך לשלב בצורה ייחודית לכם בין עבודה, משפחה וזמן פנוי לעצמכם.  אלו מכם שנולדו בין ה-13 ל-18 בספטמבר יחוו תקופות של חולשה במהלך השנה, עם בלבול שאינו אופייני לכם.

מזל מאזנייםמזל מאזניים:

שנה קלה יותר משנה שעברה, אבל עדיין יש בה התמודדויות לא פשוטות. בתחילת השנה רבים מכם נמצאים במאבקים לא פשוטים גם בעבודה וגם במערכות יחסים, כשלא ברור לכם איך לעשות את הצעד לתוך משהו חדש, במיוחד באוקטובר עם נסיגת מרקורי במזל שלכם. נסיגת ונוס בינואר פברואר מביאה איתה את השינוי, ולאו דווקא בצורה או בדרך שבה הייתם מעדיפים שהוא יגיע. האביב והקיץ מביאים איתם יוזמה ויכולת הסתגלות יוצאת דופן אצל רבים מכם שפונים לכיוונים חדשים. אלו מכם שנולדו בין ה-18 עד ה-22 לאוקטובר יחוו שינויים עמוקים במערכות היחסים הקרובות.

מזל עקרבמזל עקרב:

החלק הראשון של הנשה מביא איתו חזרה לסוג של שגרה, כפי שהיתה לכם לפני הקורונה. רבים מכם מנסים פשוט להמשיך מאותו המקום וכאילו לא הרבה השתנה. מינואר והלאה, עם זנב הדרקון במזל שלכם, כבר לא תהיה לכם ברירה אלא להבין שעדיף לכם לשחרר את כל מה שכבר לא מתאים לאווירה החדשה. בתחילת האביב רבים מכם יחוו שינויים במערכות היחסים, גם סיומים וגם התחלות חדשות. הקיץ מביא איתו הזדמנויות חדשות.  אלו מכם שנולדו בין ה-ה-3 עד ה- 11 לנובמבר יחוו שינויים שנגרמים שלא ביוזמתם, אבל עדיין מחייבים תגובה. השינוי יכול להיות קשור למערכות יחסים קרובות.

.

מזל קשתמזל קשת:

החלק הראשון של השנה מביא איתו את המשך השחרור של הישן. מסוף אוקטובר כבר יתחילו יותר ויותר להיכנס דברים חדשים, אנשים חדשים ותגיע גם תנופה טובה שתמשך עד סוף האביב. תקופה שבה רבים מכם יצליחו להגשים חלומות, תוך כדי שאתם זוכרים שההגשמה דורשת פשרות. לקראת הקיץ התנופה ממשיכה ואיתה גם מגיע שיפור ביכולת שלכם לשתף פעולה. אלו מכם שנולדו בין ה-13 עד ה-17 בדצמבר יחוו השנה סוג של הסתגרות למען צמיחה רוחנית.

מזל גדימזל גדי:

שנה שבה אין מגמה אחת כללית שמכריחה אתכם לפנות בכיוון מסויים או לוותר על כיוון אחר. מה שאומר שההגה נמצא בידיים שלכם. רבים מכם כנראה יעדיפו קצת יותר זמן פנוי לעצמכם, כדי להשקיע במה שאתם רוצים לעשות ולא אך ורק במה שאתם חייבים לעשות. שנה עם חופש בחירה והתמודדות עם העובדה שגם לחופש יש את האתגרים שלו. אלו מכם שנולדו בין ה-15 עד ה-19 בינואר ימשיכו לעבור שינויים מטלטלים גם השנה.

מזל דלימזל דלי:

החצי הראשון של השנה עדיין ממשיך את המגמה של הלחץ האדיר שבו רובכם נמצאים. גם השנה הקרובה היא שנה משמעותית של התבגרות, אחריות, ויתור על חלומות מצד אחד והגשמה שלהם מהצד השני. בשנה הקרובה רבים מכם יתחייבו גם לקריירה וגם למערכות יחסים ויגלו שההתחייבויות האלה מביאות איתן סוג של שקט. מינואר והלאה תגיע תקופה של הרבה מאמץ, אבל כזה ששכרו בצידו למי שלא בורח מאחריות. אלו מכם שנולדו בין ה-30 לינואר עד ה-7 לפברואר יגלו שהם נדחפים להתחלה חדשה.

מזל דגיםמזל דגים:

שנה שבה אתם בתחושה כללית של פיזור, שאתם לא מצליחים למצוא משהו אחד להתמקד בו ואתם חייבים לעשות כמה דברים שונים במקביל. התקופה של האביב והקיץ מביאה איתה אווירה מאוד דומה למה שאתם רגילים אליו. תחילת השנה, במיוחד הסתיו והחורף יהיו דומים אלו מכם שזקוקים לזמן בין פעילות לפעילות יהיו יותר עייפים השנה, אלו מכם שלהפך, ממלאים את הזמן לגמרי, אלו מכם שנולדו בין ה-9 ל-14 במרץ ירגישו צורך להתחברות רוחנית מחודשת עם עצמכם ויתעניינו יותר ויותר ביחסי גוף-נפש ותודעה.החודשים הטובים של השנה הם ינואר עד מאי 22, שאז מגיעות הרבה הזדמנויות חדשות, ותנופה אנרגטית שמאפשרת לכם יותר חופש ממה שהכרתם בשנים האחרונות. רבים מכם ינצלו את התנופה הזו לעשות שינוי בקריירה או במערכות יחסים. תקופת הסתיו מאופיינת בסוג של הכנה פנימית לקראת הבום של החורף והאביב. הקיץ מביא איתו הרבה עניין ואתגרים שקשורים להתחלות החדשות הגיעו לפניו. אלו מכם שנולדו בין ה-11 ל-16 במרץ ירגישו צורך להתחברות רוחנית מחודשת עם עצמכם ויתעניינו יותר ויותר ביחסי גוף-נפש ותודעה.12 מחשבות על “תחזית שנתית תשפ"ב”

   • לגבי הממשלה והפלשתינים – כתבתי שלקראת האביב-קיץ יגיע לחץ בינלאומי אדיר להסדרה.
    לגבי ארה"ב – ההתאוששות הכלכלית מהוירוס תוביל לשינויים בחישובי המיסים, הריביות והפנסיות – מה שיטלטל את הכלכלה העולמית.
    בתוך עצמם – כל הנושא של התקינות הפוליטית מגיע לרמות מוגזמות (כמו שרק באמריקה יודעים להגזים) – וזה הנושא שהכי יעסיק אותם בשנה הקרובה. השינוי יגיע כשפלוטו יעבור למזל דלי (עוד שנתיים בערך).

    הגב
  • היי מעין,
   תודהרבה על התחזית.
   מה לגבי בקורונה ובטיחות החיסונים?
   ראיתי תחזיות איומות מהבחינה הזו
   האם יש בהן אמת לדעתך?

   הגב
   • במהלך השנה נלמד איך לחיות עם הקורונה, ובעיקר מזג האוויר המטורף יעשה יותר כותרות והפחדות מהקורונה, ובשילוב עם הבלגן הכלכלי, לאט לאט היא תרד מסדר היום….
    בנוגע לבטיחות החיסונים – אני לא יודעת.
    כל מי שקרוב אלי התחסן ויחד עם כל המיליונים שקיבלו אותו, ולכן אני מתפללת שלא יהיה נזק ארוך טווח לחיסונים האלה ושהמערכות החיסוניות הטבעיות שלנו ידעו איך להתמודד עם מה שיש שם.

    הגב
    • תודה רבה על תשובתך.
     האם ראית במפות האסטרולוגיות מיתה המונית או קטסטרופות במדינה?
     אני התחסנתי ואני פוחדת מה יהיה עם הילדים שלי.
     אשמח אם תוכלי לענות לי בבקשה.

     הגב
  • הי,

   נראה שיהיו אסונות טבע בשנים הקרובות.
   לא צריך להיות אסטרולוג כדי לדעת שבמדינה שלנו ממשלות נופלות בקצב מסחרר…..
   לפי דעתי הממשלה הזו תחזיק עד לסוף 22.

   הגב
 1. תודה רבה על תשובתך.
  האם ראית במפות האסטרולוגיות מיתה המונית או קטסטרופות במדינה?
  אני התחסנתי ואני פוחדת מה יהיה עם הילדים שלי.
  אשמח אם תוכלי לענות לי בבקשה.

  הגב
  • הי,

   לא. אני לא רואה קטסטרופה יותר ממה שהקורונה הביאה.
   יהיו אסונות טבע, אבל הם יהיו יחסית ממוקדים ואין שום דבר שאפשר לעשות נגדם,, הם גם לא קשורים לחיסונים…..
   כדי להפסיק לפחד מומלץ בחום לראות הרבה פחות חדשות ולצאת יותר לאוויר הפתוח עם השקט שלו, כדי להבין שרוב הפחד מגיע מהתקשורת.

   מעין

   הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.