מזל דליהאנרגיות המרכיבות את מזל דלי הם מהסוג ששם דגש על אינטלקט, על עובדות, על העולם המוחשי שניתן להוכיח אותו ושאיפה לראייה אובייקטיבית, כזו שלכאורה מתעלה מעל הרגשות האנושיים. מכאן מגיעים אנשים קרים שנוטים לאבחנות ולביקורת, יחס פרקטי וכאלו שרואים את עצמם כעליונים על אנשים אחרים שאצלם הרגש זורם בחופשיות, או שסתם נראים להם כטפשים. באותו הזמן הם חבריים מאוד, נאמנים לקבוצת החברים שלהם ומעדיפים אותם על פני משפחה או שייכות אחרת, וגם שם יש נטייה להסתגר בתוך קבוצה או חבורה ולראות אותה כעליונה על אחרים, ולחסום את שאר העולם.

הם מקדשים את האובייקטיביות ואת השכל ולא סומכים על אנשים אחרים שבעיניהם הם סובייקטיביים מדי, מכאן הם מוצאים את עצמם מבודדים את עצמם לאט לאט ולא מבינים שהשכל הוא רק חצי מהתמונה המלאה והרגש הוא החצי השני. קשה להם מאוד עם מה שהם מגדירים כלכלוך או זוהמה אנושית, ובמיוחד עם אנשים שמתפרצים.

הם מובלים על ידי כמיהה לעולם טוב יותר ומכאן היציאה נגד הנורמות הקיימות, והאידיאל הוא כנה ואמיתי, לשפר חיי אדם, רק שהגישה היא קרה מאוד ולא לוקחת בחשבון את הקצב האנושי הרגיל של התפתחות. רבים מהם נוגעים בחזון שהוא כל כך רחוק מחיי היום יום וכך מתייאשים מהמרחק ובוחרים לחכות או לא מתחילים לעשות שום דבר והחיים חולפים לצידם בזמן שהם הוגים את העולם המושלם שבו כולם חושבים כמוהם.

הם ישירים בדרכם, ולא אכפת להם מי יפגע במהלך המהפכה. רוצים שלא ליפול לנטל על אחרים ומצפים מאחרים לנהוג כמותם. השכל שלהם הוא כמו לייזר שמייצר גאונים בתחום אחד, אבל כאלו שלא מסוגלים לטפל בשום נושא אחר בחיים חוץ מתחום המומחיות שלהם. הדוגמא של הגאון שממציא נוסחאות מתימטיות אבל לא מסוגל לספור את העודף בחנות רלוונטית כאן.

רובם מעדיפים לעבוד בעצמם בלי פיקוח של מישהו שנראה להם נחות מהם, הנטייה שלהם היא להתלהם בכל מצב שבו נראה להם ששמים עליהם כבלים שמגיעים ממקום נחות ויכול להיות שהם צודקים, אבל הם לא משרתים את טובת עצמם באותו הרגע. באותו הזמן הם עובדים מעולים שעושים את המטלות בצורה הטובה ביותר.

מזל דלי תחזית שבועיתבמערכות יחסים הם רוצים קודם כל חברות, שותפות לדרך רעיונית ורק אחר כך הרומנטיקה. קשה להם לשתף במה שעובר עליהם, ועדיין כשהם שם, הם נותנים את כל כולם לביחד, בקלות רבה יותר מהרבה אחרים.

כאשר הם מתעוררים, הם מתעוררים לחמלה בסיסית ואנושית והבנה שמה שנראה להם כלכלוך, או כרגש נחות הוא חלק ממכלול רחב של תגובות אנושיות לגיטימיות, הם מבינים את הסיבות לתסכול של האנשים איתם הם באים במגע וכך יודעים לעזור להם בצורה המתאימה להם, יודעים איך לרתום את כולם ביחד לשיפור התנאים וליצירת יופי או חברה מתוקנת יותר לכולם.

הם כבר לא מגנים על עצמם ועל ראיית העולם שלהם, אלא מסוגלים בקלות להתחבר לכולם בשפה שמובנת לכולם, השכל הופך אט אט לתבונה שאפשר לחלוק אותה בחופשיות ואין להם שום בעיה להצטרף לכלל ובאותו הזמן להישאר מי שהם. הדלאים הם אלו שמחלקים את המים לכל האחרים בשלב הזה, מים שהם רגש טהור ונקי מאגו ומאינטרסים אישיים.

שינוי תודעה אצל מזל דלי:

2 תגובות

  1. היי מעין את יכולה להסביר על שילובים בין שני מזלות במפת לידה יש לי אופק שור וירח באריה האם זה נחשב שילוב אריה/שור

    1. השילובים האלה בין המזלות זה הקסם, המסתורין והיופי שבאסטרולוגיה.
      היפה הוא ששני אופק שור / ירח באריה יהיו שונים, כי אצל כל אחד השליט יהיה במקום אחר (נוגה שליטת שור, השמש שליטת אריה).
      הדרך להתחיל ולהבין את השילובים היא ללכת לבסיס וללמוד את היסודות והאיכויות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.