תחזית שבועית 14.2.21

השבוע אחרון לסיום נסיגת מרקורי במזל דלי והעצירה שלו לפני חזרה להילוך ישיר. והתחושה היא שנמצאים בעצירה, בין לבין. שבוע שמרגיש שהוא נמרח בלי כיוון ברור. קשה מאוד לקחת החלטות, והגישה היא בעיקר של לחכות.

שבוע שבו הרבה אנשים מרגישים עייפות בלתי מוסברת וחוסר חשק, אז אם אתם במקום הזה אל תבהלו ופשוט נצלו את השבוע הקרוב למנוחה והחלפת כוחות.

כי לקראת הסופ"ש עם כניסת השמש למזל דגים העייפות תעבור מעצמה. באותו הזמן זווית מרובעת בין ונוס למרס תחזיר את הרצון, העניין והחשק.

רוב השבוע השמש מבודדת, בלי זוויות במעלות האחרונות של מזל דלי. כשאין זוויות לשמש, מגיעה אנרגיה שבה אין קשר בין הממשל לבין שאר חלקי האוכלוסיה. ומתחזקת האווירה שבה כל אחד ואחת בעצם מחליטים לעצמם מה הם כן או לא עושים, אם הם בכלל עושים משהו. האנרגיה הזו גם מוסיפה על תחושת העיייפות הכללית, והיתרון של העייפות הזו היא שאט אט מפלס הפחד והחרדה מתחיל לרדת, בעיקר כי נמאס ואין יותר כוח לחששות.

במקביל השבוע, הזווית המרובעת הראשונה לשנה זו של שבתאי בדלי ואוראנוס בשור מביאה איתה תחושה של נמאס, וגם יותר אומץ להגיד לא במקומות שבהם עד עכשיו שיתפנו פעולה. הזווית הזו תורגש בעיקר בכל מה שקשור לזכויות הפרט גם מול הרשויות ומול חברות התקשורת הגדולות ובעיקר המדיות החברתיות. האנרגיה הזו גם מביאה איתה תודעה אחרת, שמצליחה לשנות דעות של הרבה אנשים. בינתיים השבוע השינוי הוא ברמת התודעה בלבד וייקח זמן עד שנראה את היישום של התובנות הללו בחיי היום יום.

עוד השבוע מרקורי בנסיגה נעצר בצמידות ליופיטר. זו אנרגיה שמובילה הרבה פעמים לחשיבה מאומצת, אבל מהסוג שבו חושבים וחושבים אבל לא עושים שום דבר. למי שלומד זה שבוע נהדר, אבל למי שמנסה להגיע לעשייה תכלסית, עדיף לחכות לשבוע הבא.

אותה אנרגיה יכולה גם לסחוף אנשים לנסיונות כאלו ואחרים לשיפור המצב הכלכלי שלהם. זו אווירה שבה יחסית קל למכור חלומות ולכן אני ממליצה לכם לחכות עם החלטות חשובות במיוחד בנושאים כלכליים לשבוע הבא.

סה"כ שבוע עם המאפיין העיקרי של עצירה. לעצירה יש יתרונות רבים שהראשון מבניהם הוא האפשרות לעצירה של ההתפשטות של הוירוס.

והנה התחזית לכל המזלות לשבוע הקרוב:

מזל טלה: שבוע שבו אתם מגלים מחדש את הכוחות שלכם ומצליחים לחבר בין הלב לבין הרצון. שבוע יחסית רגוע שבו תוכלו להחליף כוחות. לקראת הסופ"ש מגיע זמן מצויין להתחלה של מערכות יחסים.  

מזל שור: בתחילת השבוע תהיה תחושה שאתם עומדים במקום, לקראת הסופ"ש אתם יותר בעניין של מערכות יחסים ורצון להיפגש, להכיר ואפילו להמשיך את הוויכוחים של לפני שנה וחצי.

מזל תאומים: שבוע אחרון לנסיגת מרקורי ואתם חושבים הרבה יותר מדי ובעיקר מבלבלים את עצמכם עם יותר מדי רעיונות שונים שרוב הסיכויים ששבוע הבא יראו לכם פחות מתאימים.  

מזל סרטן: שבוע שבו רבים מכם מרגישים עייפות לא מוסברת. אלו מכם שיכולים עדיף שתנוחו יותר, ותנסו להגיע לתחושה של יותר שקט ובעיקר פחות חרדות. לקראת הסופ"ש כבר יש לכם כוח ויש לכם את הרצון והשמחה.    

מזל אריה: שבוע שבו אתם בתחושה שאתם עומדים מהצד ומסתכלים על העולם ולא מוצאים את הרצון שלכם לצאת ולהשפיע. לקראת הסופ"ש כבר יחזור הרצון ויחד איתו גם שמחה מחודשת.

מזל בתולה: שבוע של מרקורי בעצירה ואתם מתבלבלים יותר מדי במקומות הלא נכונים. עדיף לכם להיות סבלניים השבוע ואם אתם יכולים למצוא יותר זמן למנוחה.

מזל מאזניים: שבוע שמתחיל יחסית רגוע, כשרובכם מעדיפים את תחושת השקט הלא מוסבר. לקראת הסופ"ש אתם כבר עמוסים בהתחייבויות ובעיסוקים כמעט כמו פעם.

מזל עקרב: שבוע עם אנרגיה יותר זורמת יחסית לשבועות האחרונים. בזמן שכולם מתלוננים על עייפות לכם דווקא יש כוחות. לקראת הסופ"ש נושאים שקשורים במערכות יחסים עולים וצפים שוב, הפעם עם סיכוי לתגובה אחרת מצדכם.

מזל קשת: שבוע שבו בזמן שרבים עייפים אתם מלאים בכוחות. שבוע טוב לכל מה שקשור לנושאי תקשורת והתנעה מחדש של עיסוקים שהנחתם להם בשנה האחרונה.  

מזל גדי: גם השבוע המאפיין העיקרי הוא האומץ שמגיע אליכם, ומראה לכם איפה ואיך אתם יכולים שלא לשתף יותר פעולה ואפילו לנתק ולעזוב מקומות שמגבילים את החופש האישי שלכם.   

מזל דלי: שבוע עם עומס אנרגטי אדיר שבו רובכם מנסים לעשות יותר מדי דברים באותו הזמן. אצל רובכם מגיעות תובנות חדשות ואיתן סוג של חוסר סבלנות ורצון שדברים ישתנו קצת יותר מהר ממה שהם משתנים.  

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה של התעניינות בתודעה החדשה. ובמקביל התפזרות ועשייה של כמה דברים במקביל.

מזל דגים: שבוע שבו יחסית יש לכם יותר אופטימיות ואנרגיה ממזלות אחרים. אלא לנצל אותו להתארגנות לחזרה לעבודה. שימו לב שלא לבזבז זמן על תקוות שווא לשינוי מיידי ומהיר במצב להתעשרות מהירה ופלאית.

מאחלת לכולנו שבוע טוב ומרענן.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.