ליקוי לבנה וליקוי חמה – סוף 2021

ליקויים מתרחשים כל חצי שנה כאשר השמש, הירח וכדור הארץ נמצאים באותו קו, כך שבליקוי לבנה מלא הירח מסתיר את כדור הארץ, או כדור הארץ מסתיר את הירח בזמן ליקוי חמה. כשואלים אותי למה אני מאמינה באסטרולוגיה, התשובה שלי היא ליקויים. מה הסיכוי שלכדור הארץ יהיה לווין אחד בלבד (הירח) ושהגודל שלו יהיה בדיוק בקוטר המתאים למרחק שלו מהשמש כך שבכלל קיימת האפשרות לליקויים מלאים? המדע עוד לא נתן תשבוה לשאלה הזו, להפך, כל הנתונים מכל מערכות השמש, מראים שמשהו מאוד ייחודי מתקיים בכדור הארץ, והמשהו הזה נהיה ברור בזמן הליקויים.

המידע האסטרולוגי הכתוב הקדום ביותר שהשתמר לזמננו אכן מתחיל ממעקב אחרי הליקויים, שבעיני הקדמונים סימלו מצב של כאוס, מצב בו הסדר המוכר והידוע מתערער (חושך באמצע היום למשל), ומאז ועד היום ליקויים בדרך כלל מסמלים מצבים של חוסר שליטה ו"טריפת הקלפים".

אל הליקויים של סתיו 2021 אנחנו מגיעים במצב שבו הסדר המוכר והידוע מעורער גם ככה, שינויי האקלים מתגברים, ויחד איתם גם שינויים בתודעה האנושית, שמשנים את יחסי הכוחות. אחד השינויים המובילים של השנים האחרונות ביחסי הכוחות הוא תנועת ה-MeToo, וההצלחה שלה רק פותחת את הדלת לעוד ועוד אנשים שלא רק שלא מסתירים את הניצול שהם עברו, אלא להפך, מספרים לכולם כדי שזה לא יקרה יותר.

וזה הנושא העיקרי של ליקוי הלבנה ב-19.11.21

ליקוי חמה

ליקוי לבנה 19.11.21

בזמן ליקוי הלבנה הירח צמוד לכוכב השבת אלגול, ולכן זהו ליקוי שיכול להביא איתו הרבה הרס. מפת הליקוי כולה מדברת על הרס, ובניגוד לכל תיאוריות הקונספירציה, פה מדובר בעיקר בהרס עצמי. האירועים שיתרחשו מסביב לתקופת הליקויים הזו יהיו כאלה שיכללו טעויות אנוש שמובילות לשיבושים קשים: כמו שקרה בקטנה עם השבתת פייסבוק, או גרוע יותר כמו שקרה עם צ'רנוביל.

ליקוים בדרך כלל גם מוציאים כעס קולקטיבי והפעם נראה שהוא מכוון נגד בעלי ההון, והכעס הכללי יהיה ברובו נגד יוקר המחייה. הליקוי הזה הוא בעל פוטנציאל לתזוזה של השווקים, במיוחד הבורסות, כשהטריגר יהיה לאו דווקא שינוי מדיניות, אלא סוג של הרס שמגיע ממניע של נקמה, או של רצון להרוס של יחידים שמצליחים.

באופן אישי, תודעתי , הליקוי הזה יקפיץ את הנושא של תלות רגשית ותלות פיננסית ואיה מחיר אנשים משלמים על התלות הזו. הליקוי הזה בעצם מסמל סיום של מגפה אחת והכרה במגפה שנמצאת איתנו מאז ומתמיד – מגפת בריאות הנפש. ליקוי שהדגש שלו הוא על הרס עצמי, יכול להוביל לעלייה במקרים של אובדנות. הלוואי ובמיוחד פה, יהיו את אלו שיחשפו ויספרו את הסיפור שלהם, והלוואי ויהיו את אלו שזקוקים לאור החשיפה הזו כדי להבין שאפשר להרוס רק את מה שמאפיל עליהם והם לא חייבים להרוס את עצמם.

במפת הירח המלא של הליקוי יש כמה גורמים מקלים, הראשון הוא הזווית ההרמונית בין ונוס בגדי ולמרס בעקרב והשני הוא הזוויות ההרמונית בין השמש והירח לפלוטו. כל אלו מכוונים לשינויים שקורים מחוץ לזירה הפוליטית.

אלגול

ליקוי חמה 4.12.21

הנושא העיקרי של הליקוי הזה הוא "פוליטיקלי קורקט" מאחר ופה בארץ המגמה הזו לא תפסה, אנחנו נרגיש אותו כנראה בכיוון ההפוך. הליקוי יביא איתו את השאלה מה המחיר שאנשים משלמים על זה שהם אומרים את דעתם, אבל יותר מזה, מה המחיר שהאנושות משלמת על זה שלא מאפשרים לדבר ולחשוב בצורה חופשית, גם אם היא לפעמים פוגענית. כל חשיבה מקורית וחדשה בהכרח פוגעת במה שהיה שם לפניה, והמחיר של "הרג רעיוני" על רקע פוליטיקלי קורקט מביא לרדידות, בינוניות ובעיקר מחסל את המוסדות האקדמיים שנראים יותר ויותר לא רלוונטיים. כרגע, המקום היחידי בו מותר להתפרע ולנסות כמעט הכל זה בזירת הטכנולוגיה, והפער הזה בין הקידמה הטכנולוגית לבינוניות המחשבתית מתחיל להראות לכולנו עד כמה הוא מסוכן. עוד נושא שסובל מאוד מהפוליטיקלי קורקט הוא ביטוי אומנותי ואחת הסיבות המרכזיות ליובש האומנותי שקיים בשנים האחרונות הוא בדיוק מהסיבה הזו, הפחד להיות שנוי במחלוקת ולאבד את חוזה ההקלטות, או תמיכה פיננסית ביוצרים.

במפת הליקוי ונוס צמודה לפלוטו, נמצאת בדיוק במעלה בה התרחשה הצמידות של שבתאי ופלוטו שהתחילה את מגפת הקורונה. יכול להיות שהליקוי הזה מסמל את הסיום של המגפה הזו, והתחלה של התמודדות עם המחיר הכלכלי שהיא גבתה כמעט מכל המדינות בעולם. שבועיים לפני תחילת הנסיגה שלה, ונוס בגדי בצמידות לפלוטו, מציפה את הנושא של שימוש בכוח כדי להשתיק את כל מי שמדבר אחרת ממה שהממשלות השונות רוצות שהוא ידבר. רבים מכם שמחו נגד החיסונים בשנתיים האחרונות יודעים בדיוק על מה אני מדברת. זה טוויסט נוסף על הנושא של "פוליטיקלי קורקט".

רק שהליקוי הזה הוא בעל פוטנציאל להביא איתו את השינוי המיוחל, ההשפעה העולמית היא של אי הסכמה לסתימת פיות, אבל עיקר ההשפעה תהיה אישית. הצורך להגיד את מה שיש לנו לאמר, בלי לפחד מהתוצאות, החופש להיות האמת האישית שלנו, גם אם היא לא מסתדרת לאחרים. לליקוי הזה תהיה דרך משלו לחשוף עוד ועוד מנגנוני השתקה.

הליקוי הזה יכול לבשר על גילויים מדעיים או פריצות דרך טכנולוגיות, כאלו שבאיזשהו מקום היו ידועות, פשוט לא העזו לספר אותם לעולם כי הם לא "הסתדרו" עם הדוגמות הקיימות. השמש והירח נמצאים במעלה בה נמצא כוכב השבת רסטבן, או עין הדרקון. ההשפעה של כוכב השבת הזה היא כזו שבה מה שהיה מוחבא פתאום נהיה גלוי לעין. מאחר והשמש והירח בזווית אתגרית לנפטון, ההשפעה תהיה כזו שחלק גדול מהאנשים יסרבו לראות את מה שנמצא להם מול העיניים, בזמן שאחרים לא יבינו איך אנשים מסוגלים להכחיש את מה שפתאום הפך להיות המציאות.

גם הליקוי הזה מגיע עם מפה יחסית הרמונית, ולכן עם כל חשיפת האמת, ועם כל הויכוח האדיר על מה זו המציאות, ומהי האמת, עדיין נראה שלא מדובר באירועים אלימים.  

רסטבן

את שני הליקויים לא נראה מהאזור שלנו. הירח המלא והליקוי יהיו בזמן שאצלנו יש אור יום, וליקוי החמה שילווה את מולד הירח יראה רק מדרום כדור הארץ – ליד אנטרקטיקה. זה בד"כ מראה על השפעה לא ישירה של הליקויים על האזור שלנו. ועדיין, ליקויים כמעט תמיד מזעזעים את המפה הפוליטית, ויש סיכוי שגם שני אלו יזעזעו קצת את יחסי הכוחות. ליקוי החמה במזל קשת יעלה מחדש את נושא שילוב החרדים בממשלה החדשה, או שיביא למשבר מסביב לנושא הזה  – דת ומדינה. 

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.