תחזית שבועית 9.1.22

שבוע שעבר דיברתי על הבלבול, על המסרים הסותרים ועל חוסר הידיעה מה אמורים כן או לא לעשות. השבוע מגיע אחד השבועות היותר הזויים בתקופה הנוכחית, והזיגזגים אפילו יותר מטעים. אבל מתחת לפני השטח מבצבץ יותר ויותר הכיוון של אחריות אישית, והתחלה של ירידה בפיקוח החיצוני. במקביל, לקראת שבוע הבא, יש סיכוי לשינוי גישה בכל מה שקשור למגבלות, להגבלות ולתו הירוק.

ונוס עדיין בנסיגה, מתחילה מחזור חדש ביום ראשון, ולכן הימים הקרובים הם משמעותיים מאוד מבחינת מערכות יחסים, והחלטות בנושאי קריירה. בד"כ ביום של תחילת מחזור ונוס יש שינוי אדיר במערכות היחסים. תדמיינו שיש חוט שמקשר ביניכם לבין אחרים, או למקום העבודה שלכם, וישנם אלו שאצלם החוט מתוח מדי, והוא פשוט פוקע והקשר נפרם. זו לא חוויה קלה, ועדיין, לפעמים החיים מכוונים אותנו למקומות אחרים. ובדרך אליהם, יש תחושה של ניתוק מהמקומות בהם היינו.

עוד השבוע מרקורי במזל דלי בהאטה לקראת הנסיגה שתחל ביום שבת ה-15.1. מרקורי מתקרב לצמידות עם שבתאי, אבל לא ממש מגיע אליו, כך שהתחושה היא בעיקר של המתנה שיקרה כבר משהו והמשהו הזה לא קורה.

בהמשך לשבוע שעבר גם השבוע, מרס בקשת בריבוע לנפטון, זו זווית שמחלישה את המערכת החיסונית, כך שגם השבוע התחלואה תהיה גבוהה. יחד עם החוטים הנפרמים של השבוע הזה, הזווית הזו ממשיכה את החיפוש אחרי חיבור לעולמות רוחניים, חיפוש אחרי הכוונה פנימית, רצון לחיבור למקור, לאמונה, ולתחושה שיש מישהו שמבין אותנו, גם אם אנחנו לא מבינים את עצמנו.

ביום שלישי הזווית בין נפטון למרס מדוייקת ויש סיכוי לשיבושי תקשורת, לתחושת חולשה אצל רבים, ולשינוי נוסף במדיניות.

לקראת סוף השבוע ההבנה שאולי לא כדאי לחכות יותר, בעיקר במערכות יחסים, אבל גם במימוש של מטרות אישיות מתגברת ומשם קל יותר להתחיל את מערכות היחסים הבאות. ובעיקר, זה השבוע שבו מתחילים לראות את הסוף של החיים תחת מגבלות והתחלה של חיים מתוך בחירה. אני ארחיב על זה בשבוע הבא.

 

אסטרולוגיה 2022

תחזית אסטרולוגית שבועית לכל המזלות

מזל טלה: שבוע של חיפוש רוחני, גם אצל הספקנים מביניכם. אתם מחפשים תשובות לשאלות עמוקות, ובינתיים נמצאים בתחושה של חוסר ודאות. שבוע שבו תוכלו למצוא את השקט שממנו ניתן להתחבר אל הרוחניות בתוככם.  

מזל שור: שבוע שבו רבים מכם עוברים את החוויה הלא פשוטה של חוטים שנפרמים במערכות יחסים ובקריירה. זכרו שיש לכם יכולת בנייה מחדש, והפעם, בלי ההמתנה לאחרים שיצטרפו אליכם, הבנייה תהיה על בסיס יציב יותר.

מזל תאומים: מרקורי לקראת נסיגה במזל דלי ואתם בתחושה של אפילו יותר ריחוק מאלו שבד"כ אתם מדברים איתם הרבה. שבוע שבו תמצאו את עצמכם מסדרים, מארגנים וזורקים את כל מה שפתאום נראה מיושן ולא שייך אליכם בכלל.

מזל סרטן: שבוע שבו אתם אלו שמתעקשים לשמור על החיבור, לשמור על הקשר, גם בצד הרוחני, גם בצד היום יומי של מערכות היחסים. שבוע שבו אתם כאילו מקבלים את ההובלה והאמונה שלכם והכוח המזין שלכם עוזרים לכם ולאלו שזקוקים לו.  

מזל אריה: שבוע שבמקרה שלכם מביא איתו איחוי של חוטים שנפרמו להם בשנה האחרונה, וחיבור מחודש לאנשים ולמטרות שחשבתם שכבר לא תראו יותר. שבוע שמחזיר לכם את האמונה בעצמכם.

מזל בתולה: שבוע שבו אתם מוצאים את עצמכם מחכים. אתם ממתינים לאחרים שיעזרו לכם לסגור קצוות בפרוייקטים שלכם ויותר מזה במערכות היחסים שלכם. לקראת הסופ"ש כבר יהיה ברור לכם שכנראה שתארגו את החוטים האחרונים בעצמכם.

מזל מאזניים: שבוע שמרגיש כמו "חשב מסלול מחדש" גם במערכות יחסים וגם בקריירה. נסו להיות אמיצים ולנסוע בדרכים שלא נסעתם בהן בעבר.

מזל עקרב: עוד שבוע שבו אתם מרגישים חלשים ועייפים מהרגיל. וגם השבוע רבים מכם, גם הספקנים מביניכם יפנו לכיוון של חיבור מיסטי ורוחני עמוק יותר.

מזל קשת: שבוע שבו אתם לא מוכנים לוותר, ובזמן שנראה שכולם ממתינים למשהו שלא מגיע, אתם כבר במקום אחר שבו אתם מתעקשים על מה שחשוב לכם ומוכנים לתת את המאמץ הנוסף כדי לשמור על העקרונות שלכם.

מזל גדי: שבוע שבו גם אתם מתמודדים עם חוטים שנפרמים, ונהיה ברור לכם יותר איזה פשרות אתם כבר לא מוכנים לעשות יותר. גם אתם בתחושה של המתנה שפשוט מתפוגגת מעצמה לקראת הסופ"ש.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה שבה אתם משחררים את עצמכם מדרכים שהותוו לכם בידי אחרים ומתחילים לטוות את דרככם בעצמכם.  

מזל דלי: שבוע שבו דברים הולכים לאט, ואז לאט יותר. שבוע שבו יש סיכוי גבוה לשיבושים בתקשורת ולכן כדאי שתקפידו להיות ברורים במה שאתם אומרים או כותבים.

מזל דגים: שבוע שבו אתם יוצאים להילחם על מה שחשוב לכם. בזמן שאחרים מתמהמהים, אתם מעדיפים שלא לחכות יותר, ומחפשים דרכים יצירתיות לאחות את הקרעים בחוטי מערכות היחסים שלכם.

שבוע טוב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.