תחזית שבועית 3.4.22

שבוע לא פשוט שגם בו אנחנו מקבלים את המציאות לפרצוף. ביום שלישי מאדים פוגש את שבתאי במזל דלי ומביא איתו אנרגיה עוצמתית. מאדים ושבתאי נחשבים באסטרולוגיה העתיקה לשני המזיקים וכאשר שניהם נפגשים, אי אפשר לטאטא כלום מתחת לשטיח. השילוב של שניהם בסה"כ מביא איתו אנרגיה אדירה של בנייה, הבעיה היא שישנם את אלו שאין להם את האפשרות לבנות את מה שהם רוצים ובמקום זה הם מעדיפים לקחת את האנרגיה האדירה הזו לכיוון של הרס. באופן אישי, זו אווירה של המון אומץ להגיד את האמת הפנימית, לחתוך קשרים שכבר לא עובדים, לעזוב מקומות שנחשבו לבטוחים לטובת כאלו שיש בהם יותר עניין ואתגר – כך שיש לכם את הדחיפה הקטנה לממש את עצמכם.

בנוסף, בחודש וחצי הקרובים ישנם השפעות מאתגרות למפת הלידה של המדינה. ועדיין, עברנו כבר הרבה יותר גרוע מזה.

השבוע מתחיל עם הצמידות של מרקורי לשמש במזל טלה ביום ראשון, שזה יום עם עוצמה תקשורתית ושוב, זו אנרגיה שאפשר לתעל אותה לבנייה, או להרס – הבחירה בידיים שלנו. האווירה היא בעיקר של פתיל קצר שבו מתלקחים מהר, אבל, גם נרגעים יחסית מהר.

בימים שני ושלישי מגיעה הצמידות של מאדים ושבתאי ומביאה איתה שינוי ביחסי הכוחות, עם סיכוי למהפכים במלחמה באוקראינה. שימו לב, שברגע שהמתיחות שם מתחילה לרדת, תשומת הלב העולמית תופנה אלינו ולמתיחות שמתרחשת כאן. אלו ימים עוצמתיים ושווה לכם לקחת את האומץ והנחישות שמגיעים כדי לבנות משהו או ליצור משהו, במקום לתת לאנרגיה ללכת לכיוון של הרס.  

החדשות הטובות הן שביום רביעי ונוס נכנסת למזל דגים בו היא נחשבת לנעלה, ומשם היא יכולה להביא יותר חמלה ואפילו רגיעה זמנית.

ועדיין יופיטר מתקרב לנפטון במזל דגים, מה שמביא להקצנה בנושאי אמונה, תנודות כלכליות ומזג אוויר משוגע. זה שילוב עוצמתי שמתרחש רק פעם ב-13 שנים. האנרגיה היא אנרגיה רוחנית אדירה שגם כאן יש לנו את הבחירה בין מלחמה על האמונה לבין התעקשות על ערכים

 

וקצת על ההשפעות על מפת המדינה: בשבוע שעבר ראש הדרקון היה צמוד לשמש של מפת המדינה וכאילו הפעיל את הקארמה שיש לנו. בשבוע הבא, שבתאי יהיה בזווית מאתגרת לאותה מעלה, ויכול להביא איתו עוד הסלמה בטחונית.  

בנוסף, אנחנו כבר נמצאים בטווח ההשפעה של הליקויים של סוף אפריל ואמצע מאי, שמשפיעים עלינו עם אירועים חריגים וחוסר תחושת בטחון שכנראה יעברו רק לקראת אמצע-סוף מאי. ישנו גם סיכוי גבוה לאירועי מזג אוויר חריגים או רעידות אדמה. ועדיין, השינויים היותר משמעותיים יגיעו רק לקראת נובמבר 2022.

הורוסקופ שבועי לכל המזלות

מזל טלה: שבוע של אנרגיה עוצמתית שיכולה לעזור לכם לפרוץ כמה וכמה תקרות זכוכית. זה שבוע שבו אתם יכולים לאבד הרבה או להשיג המון. שימו לב לפתיל הקצר שיהיה לכם השבוע ונצלו את הדחף הזה לכיוונים חיוביים.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה של המון אומץ, עשייה, לימודים של נושאים חדשים והתמודדות עם אחריות.

מזל שור: מיום רביעי כבר נהייה הרבה יותר קל, כאילו יורדת לכם משקולת מהגב. בתוך כל הבלגן של החודש הקרוב, יש לכם מזל. אחרי כמה חודשים לא פשוטים סוף סוף אתם מקבלים רוח גבית במקום רוח נגדית.

מזל תאומים: שבוע של אנרגיה מתפרצת גם אצלכם, וגם לכם שווה לנצל אותה לכיוון של בנייה. קחו את האומץ שמגיע כדי לנפץ כמה מכשולים ותגלו שיש לכם תמיכה ממקומות שלא חשבתם שתקבלו אותה.

מזל סרטן: שבוע שבו אתם ממשיכים עם הדגש על העשייה. שבוע שבו גם אצלכם יש פתיל קצר, וגם אתם מגיבים מהר ובעוצמה. שימו לב שאתם יכולים לבנות עם האנרגיה של השבוע או להרוס, והבחירה היא בידיים שלכם.

מזל אריה: שבוע שבו אתם מתחברים בקלות לאנרגיה של הבנייה, מגלים בתוככם מחדש את היכולות התקשורתיות שלכם ומנסים ליצור קשרים חדשים ושיתופי פעולה אפשריים בתחום הקריירה.

מזל בתולה: שבוע שבו אתם מגיבים מהר מדי וחזק מדי. שבוע שבו יש לכם יותר אומץ ויכולת לקדם את מה שחשוב לכם בלי החשש של "מה יגידו", ובאותה מידה אין סיבה להיכנס לחיכוכים מיותרים שמגיעים מפתיל קצר מדי.   

מזל מאזניים: מיום רביעי משתנה האווירה לכזו שבה נמאס לכם לדאוג לעולם, או לפחד מהמצב. הדגש עובר אליכם ואל מה שאתם יכולים לעשות כדי לתמוך בעצמכם ובמטרות שלכם, ומהמקום הזה אפשר להשיג את מה שתמיד רציתם אבל לא שמתם בראש סדר העדיפויות.  

מזל עקרב: שבוע עם אנרגיה עוצמתית ומפגש לא פשוט עם המציאות כפי שהיא. זה שבוע של התמודדות עם מגבלות על חופש הפעולה שלכם והחלק שלכם הוא לבחור בין שיתוף פעולה עם מה שיש או יציאה לדרך חדשה.

מזל קשת: יופיטר מתקרב לנפטון ואתם מתמלאים באמונה ובחלומות גדולים מהחיים. שבוע שבו יש לכם את הדחיפה הרוחנית, והחלק שלכם הוא להצליח לקחת משהו מזה לתוך חיי היום יום, גם אם זה נראה כמו צל קלוש של החלום, זה עדיין משהו.

מזל גדי: שבוע שבו אתם מתמודדים עם אנרגיה לא פשוטה שיכולה להפוך לאלימה. זכרו שזו אנרגיה שיכולה להיות מופנית לכיוון של בנייה, ובידיים שלכם להרוס רק את מה שכבר לא רלוונטי יותר כדי לפנות מקום לחדש.

מזל דלי: שבוע שבו אתם חווים בעוצמה את החיבור של מרס ושבתאי, עם אנרגיה שיכולה להוביל לפרידות וליציאה לדרכים חדשות. באותה המידה האנרגיה הזו יכולה לבנות גשר אל החלומות שלכם. זה שבוע שבו יש לכם אומץ וכוח והבחירה שלכם היא לאן אתם מפנים את הכוח הזה.

מזל דגים: שני השליטים של מזל דגים יופיטר ונפטון מתקרבים לצמידות ואתם מתמלאים באנרגיה רוחנית שיכולה לבלבל אתכם בו בזמן שהיא פותחת בפניכם אפשרויות שלא ידעתם שבכלל קיימות. שבוע שמרחיב את החלומות שלכם.

שבוע טוב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.