תחזית שבועית 21.11.21

שבוע שבין שני הליקויים, עם אווירה של התמודדות עם הלא ידוע, אבל לכבוד כניסת השמש למזל קשת, עם יותר תקווה, עם קצת אופטימיות אפילו שמחה. התשישות הנוראית של שבוע שעבר מתחילה לעבור והשבוע ירגיש עם יותר כוחות.

שבוע שמביא איתו רצון להשתחרר מהאווירה הכבדה, ולהרגיש קצת יותר קלילים. במקביל זה שבוע עם דגש על פילוסופיה, רוחניות ודיונים בלתי פוסקים על אמונה, על דת, ועל דרך חיים. אל תצפו להסכמה על הנושאים הללו, אבל יש סיכוי שהויכוחים לא יהיו מרים כל כך, או אלימים כל כך, אלא להפך, כאלה שמחפשים את הדומה במקום להדגיש את השונה.

רוב השבוע הפלנטות בשמיים מסתדרות בזוויות הרמוניות, כך שהאווירה תהיה כזו של שיתוף פעולה, של שיחות שמתחילות ולא נגמרות, ותחושה של זרימה קלה יותר בתוך השגרה.

מזל קשת הוא מזל האמונה, והשבוע הנושא הזה של אמונה יקבל במה מרכזית. השליט של מזל קשת, יופיטר, עדיין במזל דלי, נותן אווירה קצת מרוחקת, קצת פילוסופית, וממשיך להוסיף לכל נושא האמונה את נושאי האקולוגיה שעד עכשיו לא היו חלק משמעותי מהדוקטרינות ועכשיו נכנסים למרכז הויכוח.

עידן הדלי כבר איתנו והסימן לזה הוא שהמאבק העיקרי של השנה הזו הוא בכלל על נושא החיסונים. הבשורה של העידן החדש היא שבעצם המאבק הוא לא! מאבק דתי, גם לא כזה שקשור למגדר, לכסף, או לנטיה מינית, גם לא לגיל או לצבע עור. המאבק הזה הוא מאבק רעיוני, בין אלו שסומכים על חברות התרופות ובין אלו שלא. המאבק הוא גם מאבק בין הממשלות השונות שמאמינות בחברות התרופות לבין האזרחים שלהם שלא. בכל מקרה, יש מקום לעצור ולהודות על זה שהמאבק הגדול הנוכחי הוא על נושא שחוצה גבולות, מגדרים, דתות וצבעים.

וכן, השבוע יש סיכוי לעוד טוויסט שקשור לחיסונים ולמאבק שמשתולל מסביבם.

ולכל מי שכועס עלי שאני לא מפיצה נבואות זעם בנוגע לליקויים האלה בפרט ולאווירה כללית בכלל. אני חושבת שזו תקופה אכן לא פשוטה, אבל אני חושבת שזה לא כל כך נורא, כמו שיש כאלה שמנסים להציג את זה ושיש תמיכה אנרגטית בשינויים ובעידן החדש שמגיע אלינו.

תחזית אסטרולוגית שבועית לכל המזלות

מזל טלה: אחרי שבועיים שסחטו מכם את המיץ, מגיע שבוע יחסית רגוע, עם חיבור מחודש לאמונה שלכם בעצמכם, ותקשורת קלה יותר עם הסביבה.

מזל שור: אחרי שבוע אתגרי במיוחד, מגיע שבוע שבו פשוט תהיו בשגרה, ובאווירה שיחסית קלה לכם יותר, ובה תוכלו קצת לנשום יותר בקלות.  

מזל תאומים: עד יום חמישי עם מרקורי במזל עקרב, אתם ממשיכים להפעיל את כוח הרצון שלכם, בעיקר כדי לגלות מה אתם רוצים באמת. ביום חמישי האנרגיה מתחלפת לכזו שבה אתם רוצים כמה דברים באותו הרגע וקצת מתבלבלים ביניהם.

מזל סרטן: שבוע שבו אתם מתמלאים מחדש באמונה ומגלים כמה היא היתה חסרה לכם. שבוע סה"כ רגוע יותר, שמח יותר וכזה שבו אתם עסוקים בלי להיות מותשים מזה.

מזל אריה: לקראת ליקוי החמה בשבוע הבא, אתם מחליטים להרגע קצת ולא לקחת דברים כל כך קשה, ורוב הסיכויים שההחלטה הזו תעבוד לכם ותצליחו להקל על עצמכם.

מזל בתולה: רוב השבוע אתם עדיין באווירה רצינית, נחושים, מעמיקים ושואלים את עצמכם לאן נעלם חוש ההומור שלכם. מיום חמישי אתם מתחילים להתפזר, אבל לפחות החיוך מתחיל לחזור.

מזל מאזניים: שבוע רגוע יחסית שבו אתם נהנים מהשגרה, יש לכם יותר כוחות, והזמן עובר יותר מהר וקצת יותר בנעימים.

מזל עקרב: שבוע שבו הפוקוס האנרגטי יורד מכם ונותן לכם הקלה אדירה, ותחושה שאתם יכולים לקחת צעד אחורה ולהירגע קצת.

מזל קשת: ימי ההולדת מתקרבים ואתם בחשבון נפש לא פשוט, ומרגישים קצת מרוחקים וקצת מנותקים מהאווירה מסביבכם, ובעיקר רוצים קצת חופש לבדכם או עם חברים קרובים.  

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה של לימודים, של העמקה בנושאים שמעניינים אתכם ודגש על חברים ופעילויות חברתיות.

מזל גדי: לקראת נסיגת ונוס במזל שלכם, אתם חושבים הרבה על מערכות יחסים, ומבררים ביניכם לבין עצמכם שאלות שקשורות לקשרים שיש לכם.

מזל דלי: שבוע שבו אתם מובילים את הדיונים מסביב לנושאי האקולוגיה, החיסונים ושלל הויכוחים בנוגע ליכולות המדע וזכויות הפרט.

מזל דגים: שבוע שבו אתם בתחושה שקצת קשה לכם להתחבר לאופטימיות ולתקווה והרבה יותר קל לכם להתחבר לשאלות הפילוסופיות ולויכוחים ולדיונים מסביב להן.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.