תחזית שבועית 20.2.22

השבוע מתחיל עם כניסת השמש למזל דגים ועוד הקלה באווירה, עם יותר מקום לביטוי אישי אינדיבידואלי. שבוע הבא ישנם כמה אירועים אסטרולוגיים משמעותיים, ולכן השבוע יביא איתו תחושה של ציפייה. רק שלא ממש יודעים למה או למי מחכים.

השמש מתקדמת לקראת הפגישה שלה עם יופיטר בשבוע הבא, וזו בד"כ סיבה למסיבה – במיוחד כשזה קורה במזל דגים. יופיטר מביא אווירה של חיבור אל הנשגב, וגם חיבור אל השפע החומרי. בפועל יופיטר הרבה פעמים גם מביא אווירה של מאניה דיפרסיה. כשהשבוע הקרוב יפתיע אותנו במי מאיתנו עולה על הגל של המאניה ומי מאיתנו שוקע לכיוון הדיפרסיה. ומי משחק בין שני הצדדים. בכל מקרה זו אווירה של הגזמה ויציאה מפרופורציות. זה חיבור שיש בו מזל ולכן אולי שווה לכם כן לנסות, כן להעיז, אפילו קצת להגזים ובעיקר להתמלא בתקווה ובאמונה שיופיטר ומזל דגים מביאים איתם.

צמידות ונוס ומרס במזל גדי מעלה הילוך לקראת הפגישה שלהם בשבוע הבא עם פלוטו. ההשפעה העיקרית של השילוב הזה הוא הצפה של פוסט טראומה אצל כולנו. משהו בשילוב הזה כאילו מערבב את כל הפחדים והכאבים שספגנו בשנתיים האחרונות עם הכאבים האישיים שכולנו סוחבים מהעבר האישי שלנו, והתוצאה היא התקפי חרדה שלא קשורים למה שתכלס קורה בשטח. המציאות יחסית לעצמה נחמדה השבוע, ובדיוק מהמקום הזה יהיו רבים שיהיה להם לא קל להתמודד עם עולם שפתוח לפניהם, אבל הם עצמם עדיין מרגישים במקום סגור. זה שבוע שבו כל כך חשוב לא לשמור בבטן, אלא למצוא את הדרך לספר ולהסביר את מה שמפחיד או מכאיב לכם – ולגלות שאתם לא לבד.

מרקורי מתקדם לקראת הפגישה שלו עם שבתאי בשבוע הבא וזו אווירה של כובד, רצינות וכזו שבה כל טעות בהקלדה עולה ביוקר.

אחת המתנות הגדולות של הקורונה היא היציאה ממה שנחשב ל"נורמלי". והשבוע הקרוב עשו לעצמכם טובה ואל תנסו להיות נורמליים כמו פעם, יותר מזה – אל תבקשו מאחרים להיות נורמליים. שנת 2022 היא השנה שבה הנורמה החברתית שנחשבה פעם ל"נורמלי" מתאדה לה מעצמה וזו העזרה הגדולה ביותר לכל אלו שקשה להם להתמודד, והם לא מוצאים בעצמם את התקווה והאמונה. שימו דגש על אינדיבידואלי ולא על נורמלי ותראו איך השבוע הקרוב אכן מביא איתו את המזל.

תחזית אסטרולוגית שבועית לכל המזלות

מזל טלה: שבוע שבו לא תהיה לכם ברירה אלא לשתף אחרים ברגשות שלכם, בכאבים שלכם ובתקוות שלכם. רובכם תופתעו לגלות עד כמה אתם לא לבד, ועד כמה השיחה הכנה עוזרת גם לכם וגם למי שאתכם.

מזל שור: שבוע שבו אתם מגלים שמה שהיה פעם נחשב לנורמלי השתנה, ועד כמה שקשה לכם לקבל את זה. תעזרו לעצמכם ולאחרים עם ההבנה שאולי עדיף שלא לשפוט לפי חוקי 2018.

מזל תאומים: שבוע שבו יהיה לכם קל להתחבר לחלק האינדיבידואלי שלכם. שבוע עם אווירה קצת כבדה ולא פשוטה ולכן נסו להתחבר למקום של האמונה ושל הידיעה הפנימית שאתם בדרך הנכונה. 

מזל סרטן: אתם אלו שמרגישים בעוצמה את התחושה של הפוסט טראומה השבוע. מצד אחד אתם מבינים ויודעים שהכל בסדר, ומצד שני רגעים של פחדים משתקים. שבוע שבו החיבור שלכם לאמונה הוא המפתח להתמודדות נכונה עם ההצפות הרגשיות.

מזל אריה: השמש מתקרבת ליופיטר ואתם מגזימים. שימו לב לא להיסחף אחרי הבטחות שאין להן כיסוי, ומצד שני – יש לכם מזל השבוע ושבוע הבא, אז יאללה לכו על זה.

מזל בתולה: שבוע עם אווירה רצינית וכבדה שהדרך הנכונה להתמודד איתה היא לשמור על פרופורציות. אתם יכולים להשיג המון השבוע, והחלק הקשה יהיה לעשות את הצעד הראשון בבוקר. מי שאיכשהו יגרור את עצמו, יגלה שסה"כ זה שבוע מתגמל.

מזל מאזניים: שבוע שבו אתם תגלו עד כמה הנורמה והנורמלי השתנה. זה שבוע שבו מותר לכם וכדאי לכם להראות את הצד האינדיבידואלי שלכם, כי כל נסיון לתחום את עצמכם ב"נורמלי" ירגיש כמו מאמץ על ריק.

מזל עקרב: מרס מתקרב לפגישה עם פלוטו במזל גדי, ואתם בתחושה שאתם צריכים להוכיח לעצמכם ולעולם משהו. נסו שלא לצאת מפרופורציות ובעיקר נצלו את הכוח ואת המיקוד האנרגטי הזה למשהו שדורש מכם יותר אומץ מהרגיל.

מזל קשת: שבוע שבו אתם נסחפים בלי לשים לב: גם בדמיון, גם בחגיגות וגם בפחדים. זה שבוע עם אווירה של הגזמה ויהיה קשה לעצור אותה ולכן נסו לבחור בתבונה את הדבר שבו אתם מגזימים ושאכן זה המקום הנכון והבטוח לכם להגזים בו.

מזל גדי: שבוע שבו אתם נדהמים שוב ושוב מעד כמה ה"נורמלי" השתנה. שווה לכם לנסות ולהתחבר לצד האינדיבידואלי שלכם, גם אם זה דורש מכם אומץ שלא ידעתם שיש לכם. שבוע שבו תבינו שלפעמים לצאת מהקווים רק עושה את החיים מעניינים יותר.

מזל דלי: שבוע שבו אתם בעמדת פתיחה טובה כי אינדיבידואלי זה משהו שאתם מעולים בו. מרקורי מתקרב לשבתאי במזל שלכם ואתם מנסים למצוא דרך ייחודית לתקשורת. ההמלצה שלי היא לתת דגש על הקשבה. זה שבוע שבו מי מכם שיצליח להקשיב, ירוויח.

מזל דגים: שבוע של ימי הולדת ורובכם נסחפים למסיבות ולאווירה של כיף, במקביל להיסחפות רוחנית שתופסת רבים מכם במיוחד עכשיו. שבוע שבו יש לכם מזל, ושווה לכם לנסות ולעזור לו להיכנס יותר לחיים שלכם. 

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה שבה שווה לכם לתת מקום לאינדיבידואליות שלכם, למצוא וליישם את המתנות האישיות שיש לכם לתת לעצמכם ולעולם.

שבוע טוב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.