תחזית שבועית 17.4.22

שבוע עם אווירה שסה"כ תומכת בתחושה של חג, חופש ושמה דגש על מערכות יחסים. אנחנו נכנסים להשפעה של הליקויים שיתרחשו בחודש הקרוב, ולכן כל כך קשה לכתוב את התחזית הזו, מאחר והסיכוי לאירועים בלתי צפויים הוא גבוה מתמיד. זה שבוע שבו כל יום ירגיש אחרת לגמרי מהיום שלפניו או מהיום שאחריו, ולכן לא משנה מה עובר עליכם, אתם יכולים להיות בטוחים שזה יעבור וישתנה יחסית מהר. מה שבעיקר יהיה מעניין השבוע זה המציאות החדשה שבה כולנו נגלה ונראה איך מוקדי הכוח משתנים – ומי שעד עכשיו ניהל אתכם דרך שליטה כלכלית או רגשית, כבר לא מצליח לעשות את זה כמו קודם.

השפעת הליקויים כבר נמצאת איתנו: גל הטרור יחד עם איומי ההסלמה שיכולים להתממש או בערב החג, או חודש לאחר מכן, באמצע מאי. ועדיין, הנושא העיקרי הוא הנושא הכלכלי. יותר מזה, ברוח החג – מגיע גל של רצון ליציאה לחרות. השליטה הכלכלית המסורתית מתערערת ועם כל הפחד שמתלווה לשינויים כאלה, מגיעות הזדמנויות למי שמעז לצאת ממקומות שבהם הוא הרגיש מנוצל ולמצוא את המקומות שבהם יש לו יותר חופש.

השבוע מתחיל עם כניסת מרס למזל דגים שמקל על אווירת הפחד של החודש האחרון. מרס בדגים נהדר ליצירתיות, לריפוי ולשיפור במערכות יחסים. עם מרס בדגים קשה להגיד בדיוק מה אנחנו רוצים, קשה לנו לקחת החלטות ואנחנו מתדיינים שעות על מה ואיך כדאי לעשות עד שלא נשאר כוח לעשות את מה שמדברים עליו.

בימים ראשון ושני השמש בזווית מרובעת לפלוטו מקפיצה את הנושא של השליטה הנפשית – כלכלית למקום שבו אי אפשר יהיה להמשיך אותו הדבר. החוויה של ההתמודדות הזו היא אישית, עם תחושת בדידות עמוקה ולכן בימים אלו אני ממליצה לכם כן לדבר, כן לשתף וכן למצוא את התמיכה לה אתם זקוקים כדי להפסיק את הסחטנות הרגשית.  בימים אלו גם מרקורי צמוד לאוראנוס ומביא איתו את האומץ ואת היכולת לשנות דינמיקה של מערכות יחסים לכיוון חדש.

ביום רביעי השמש עוברת למזל שור, והאווירה משתנה לפרגמטית יותר ואפילו יש קצת יותר סבלנות. גם ההצפות הרגשיות מתחילות להרגע.

במהלך השבוע ונוס בדגים מתקרבת לכיוון נפטון וזו אווירה שבה קל להתאהב, קל לקבל אהבה, ויש מקום לריפוי ושיפור של מערכות יחסים קרובות. כל השבוע ונוס ומרקורי בזווית הרמונית גם עוזרים לשמור על אווירה נעימה ואפילו קצת קלילה.

הורוסקופ שבועי לכל המזלות

מזל טלה: שבוע שבו אתם משקיעים יותר במערכות היחסים שלכם, ואווירה שמתאימה טוב לימי החג. שבוע שבו אתם מנסים גם למצוא זמן ומקום ליצירתיות ולביטוי אומנותי.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה של טרנספורמציה עמוקה ושינויים עמוקים ברוב תחומי החיים שלכם.

מזל שור: שבוע עם דגש על מערכות יחסים. הדגש הוא על ריפוי ועל קבלה והקשבה. עם מרקורי במזל שלכם גם יכולות התקשורת שלכם טובות מהרגיל. לאלו מכם שמחפשים, השבוע הוא זמן נהדר לפגוש ולהתחיל מערכות יחסים חדשות.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה של בניה שקטה של מערכות יחסים ויותר מקום לביטוי אומנותי.

מזל תאומים: ימים ראשון ושני יכולים להביא איתם הפתעות, בהמשך השבוע אתם נהנים מאווירת החופש ומהמפגשים החברתיים והמשפחתיים שמתלווים לחג.

מזל סרטן: שבוע של חג ועם אווירה שאתם מסתדרים איתה מצויין. שבוע טוב לארח ולהתארח, להתעדכן ולעדכן, וסה"כ להנות מאווירה משפחתית ואפילו ריפוי של כמה פצעים שקשורים למשפחה המורחבת.

מזל אריה: ימים ראשון ושני מאתגרים אתכם עם התמודדויות במערכות יחסים. בהמשך השבוע אתם מנסים למצוא מרחב וזמן לביטוי יצירתי אומנותי שבוער בכם.

מזל בתולה: בתחילת השבוע מגיעה הפתעה בלתי צפויה שמשנה לכם את התוכניות, אבל המשך השבוע כבר זורם ואפילו יחסית רגוע. 

מזל מאזניים: שבוע שבו אתם מצליחים להירגע ולהניח לחלק מהדאגות. שבוע של הרבה מחשבות על אהבה ומערכות יחסים, ולמי שמחפש – גם שבוע נהדר לצאת ולפגוש. 

מזל עקרב: שבוע שמוציא מכם את הצד הרך יותר שלכם. שבוע שבו אתם מנסים למצוא את המרחב השקט שמגיע עם הרצון ליצירה ולביטוי אומנותי.

מזל קשת: שבוע של אווירה הפוכה מבחינתכם, בדרך כלל אתם אוהבים חופש, אבל השבוע אתם תהיו בין היחידים שימשיכו לחשוב על קריירה, רק כזו שיש לכם בה הרבה חופש.

מזל גדי: שבוע שבו אתם משתפים פעולה עם אווירת החג, למרות שככל שהשבוע ממשיך כבר נהייה לכם קצת משעמם. שבוע שבו אתם מחפשים קצת יותר עומק ועצם החיפוש כבר מאתגר אתכם.

מזל דלי: בתחילת השבוע מגיעה הפתעה שמשנה את דעתכם לגבי מערכות יחסים וכסף. בהמשך השבוע, אתם מתמודדים עם תקשורת שלא זורמת בקלות ביניכם לבין הסביבה. 

מזל דגים: עם ונוס במזל שלכם, כוח המשיכה שלכם עובד מצויין וזה שבוע נהדר להתחיל או לשפר את מערכות היחסים שלכם.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.