תחזית שבועית 16.1.22

שבוע של נסיגת מרקורי והמשך נסיגת ונוס. והנושא המוביל של השבוע הוא: איך יורדים מהעצים עליהם טיפסנו? השאלה הזו רלוונטית כמובן לנושא תקנות הקורונה, אבל היא רלוונטית גם אליכם – איפה בחיים האישיים שלכם הגזמתם, הלכתם רחוק מדי ועכשיו אתם לא יודעים איך להמשיך הלאה, כשברור שהדרך שהלכתם בה עד עכשיו מיצתה את עצמה.

ביום שלישי מגיע הירח המלא של חודש שבט עם השפעה שיכולה לזעזע את המערכת הפוליטית, אבל עדיין, רוב הסיכויים שהמערכת הזו ממשיכה לנוע – גם אם זה בסיבובים במקום קדימה. השמש צמודה לפלוטו כל השבוע, מה שמקשה עוד יותר על הירידה מהעצים, מאחר וזו אווירה שבה מעדיפים להמשיך ולהתעקש, ובעיקר לחפש אשמים במקום לקחת אחריות אישית.

הירח המלא מביא איתו אווירה לא פשוטה של חשבון נפש אצל רבים מאיתנו, וביחד עם הנסיגות התחושה היא שאנחנו קצת יוצאים מדעתנו. זכרו, שמותר לכם לשנות את דעתכם וזה לא אומר שהשתגעתם, אלא פשוט – ששיניתם את דעתכם.

ביום רביעי אוראנוס חוזר להילוך ישיר ועם השפעת הירח המלא – מבשר על תחילת גל המחאה של 2022, הגל הזה יתגבר בחודשים הקרובים, ויש לו סיכוי להיות יותר אפקטיבי מהמחאה של 2011.

לקראת הסופ"ש השמש נכנסת למזל דלי וביחד עם אוראנוס מעלים יותר ויותר את המודעות לכך שיש לנו בחירה. את רובנו לא לימדו איך בוחרים, ואיך ממשים את הבחירות האלו שלנו. את רובנו לימדו איך לשרוד ואיך לשאוף למטרות שקשורות בהשגת בטחון: עבודה, מערכות יחסים, בריאות ומדי פעם קצת חופש וקצת בילויים. שנת 2022 מביאה איתה אנרגיה שבה יהיה יותר מקום לבחירה אישית שלא קשורה בהישרדות, ושנת 2023 תחייב אותנו להיות יותר אדונים לעצמנו. השבוע, עם האווירה הפלוטונית והנסיגות – תוכלו לגלות את המקום בתוככם שבו מתחבאת הדעה האמיתית שלכם – לא מה ששמעתם בערוצי התקשורת, שבו נמצא הרצון שלכם- לא מה שתיכנתו אתכם לרצות. עוד שלושה שבועות כשכל המגבלות יוסרו, יהיה לכם ברור יותר לאן לכוון את עצמכם ויותר מזה – לאן אתם לא חוזרים.

בינתיים הגל ממשיך עם יותר ויותר בחירה אישית לגבי איך להתנהל בתוכו ואיתו, נקודת השינוי הראשונה תגיע ביום ראשון הבא ה-23 לחודש ומשם והלאה נראה ירידה הדרגתית.

תחזית אסטרולוגית שבועית לכל המזלות

מזל טלה: גם השבוע החיפוש הרוחני ממשיך, אבל לפחות העייפות מתחילה לעבור. שבוע שבו אתם מצליחים להתיידד עם השקט היחסי והחופש הכפוי, בדיוק לפני שהם מסתיימים.  

מזל שור: שבוע שבו אתם נתקפים בגלי נוסטלגיה וגעגועים לתקופות אחרות שנראו לכם פשוטות יותר. להפתעתכם, אתם מגלים שמי שאתכם זוכר את העבר בדרך אחרת לגמרי מכם. שבוע שמותח את גבולות ההגיון שלכם, עד לרמה שבה יש סיכוי שתסכימו לקבל את העובדה שמי שמשנה את דעתו הוא לא משוגע.

מזל תאומים: מרקורי בנסיגה במזל דלי ואתם בתחושה של בדידות לא פשוטה. בין לבין אתם ממשיכים לעשות סדר ובעיקר לזרוק ולמחוק את כל מה שסתם תופס מקום. בין לבין אתם מגלים שיש לכם כמה אוצרות מוחבאים שהגיע הזמן לאוורר אותם ולהשתמש בהם.

מזל סרטן: הירח המלא במזל שלכם מציף אצלכם את ההבנה שנמאס לכם לפחד, ושיש לכם את הכוח לשנות ולבחור את מה שמתאים לכם יותר, במיוחד בכל מה שקשור לקריירה שלכם.   

מזל אריה: הירח המלא עם השמש בצמידות לפלוטו מוציא מכם את הצד העקשני והדרמטי שלכם, ומקשה עליכם למצוא את הדרכים האחרות שיכולות להיות פשוטות יותר, אבל כרגע נראות לכם פחות מעניינות.

מזל בתולה: שבוע של נסיגת מרקורי ונראה שכל דבר קטן לוקח שעות. שבוע שבו אתם מגלים שגם אתם טועים לפעמים וגם אתם לא יודעים איך לרדת מהעצים עליהם טיפסתם.

מזל מאזניים: שבוע שבו רבים מכם לא יודעים איך לאחות את הפערים שהתהוו במערכות היחסים שלכם, ומנסים לנהל משאים ומתנים, רק שאתם שוכחים שהאנשים איתם אתם מדברים השתנו, והם לא מוכנים לאותן שיחות כמו פעם.

מזל עקרב: גם השבוע החיפוש המיסטי/רוחני ממשיך, ורבים מכם מוכנים לשנות את דעתכם, גם אם אתם עדיין לא מעיזים להודות בזה לאף אחד חוץ מאשר לעצמכם. זכרו לשנות דעה זה לא שגעון, להפך, זה מראה על בגרות.   

מזל קשת: שבוע שבו אתם כאילו חיים בעולם משלכם שקצת מקדים את כל השאר: בוחרים לעצמכם, אפילו מממשים משהו מהבחירה ומופתעים לגלות שהדרך שלכם שפעם זעזעה את הסביבה שלכם, הופכת עכשיו להיות משהו שאחרים מנסים לחקות.

מזל גדי: הירח המלא מביא איתו אווירה לא פשוטה שבה אתם מבינים שכוחניות לא מובילה לשינוי דעה אצל אחרים, אלא להפך רק גורמת להם להתעקש יותר. שבוע שבו כדאי לכם לקחת זמן לעצמכם ולחיבור לרצון הפנימי שלכם ולתשוקה שלא הרגשתם כבר הרבה זמן.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה של מהפכים עמוקים כמעט בכל תחומי החיים. שנה של טרנספורמציה פנימית וחיבור עם הנשמה.

מזל דלי: מרקורי בנסיגה במזל שלכם ואתם מגלים שגם אתם מחזיקים בדעות שאולי הגיע הזמן לשנות אותן. שבוע עם הרבה עיכובים שמותח את הסבלנות שלכם.

מזל דגים: שבוע שמביא איתו סוג של התפכחות שקשורה לבחירות שעשיתם עד עכשיו. פתאום נהיה לכם ברור יותר שהרצון הפנימי שלכם, ולא הרצון של אחרים, מעדיף לבחור אחרת.  

שבוע טוב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.