תחזית שבועית 10.04.22

שבוע אינטנסיבי, עם תחושה של בומרנג. האווירה היא כמו של מטוטלת שנעה מצד לצד, והשבוע הקרוב מביא את התנודה לצד ההפוך מהחודש שעבר. התחושה היא שכל מה שהלך לכם בקלות פתאום נהייה קשה, וכל מה שהסתבכתם איתו ונאבקתם איתו בזמן הזה, פתאום מתחיל להסתדר. שבוע שבו הרגש יעבוד שעות נוספות, והכאוס כבר לא מפחיד כמו פעם, להפך – יש בו הזדמנויות פז לריפוי.

לקראת הירח המלא של ערב החג, שמגיע חודש לפני הליקוי שישפיע על מפת המדינה, זה שבוע עם עוד ועוד הפתעות פוליטיות ובטחוניות, דרמות רגשיות אדירות – והמשך ההתמודדות עם המציאות שמשתנה מיום ליום.

כל השבוע הקרוב יופיטר ונפטון צמודים במזל דגים. החיבור הזה מתרחש רק פעם ב-13 שנים ובמזל דגים פעם בכמה מאות שנים ולכן הוא כל כך משמעותי. יופיטר מסמל אמונה, שפע, וחופש. נפטון מסמל את החלומות, הכמיהות, ואת הרחם הקוסמי ממנו מקבלים השראה. כששניהם נמצאים ביחד, הרגשות נשפכים לכל הכיוונים ללא שליטה, ללא הגיון אבל עם הרבה תקוות ותפילות. ולכן, השבוע הקרוב יהיה מאתגר במיוחד לאנשים שמעדיפים הגיון ועובדות. זה שבוע שבו אפשר לחוות אהבה ללא תנאי ואמונה טהורה, ויחד איתם אפשר גם לחוות את ההפך של שניהם – אהבה מנצלת ואמונה כוחנית. בכל מקרה, התחושה היא שהזמן בורח בקצב אחר, וקשה לנו להסביר מה בדיוק קורה לנו. זו אנרגיה שבה הצ'קרות נפתחות ולכן כדאי לנסות להישאר מקורקעים.

בתחילת השבוע מרקורי עובר למזל שור ומשנה את טון הדיבור ובעיקר עוצר את השליפות מהמותן לטובת קצת יותר הקשבה והתחלה של משא ומתן אמיתי וכנה שמנסה להתמקד בשאלות שקשורות לרווח והפסד. על רקע צמידות יופיטר-נפטון, השאלות על הרווח וההפסד פתאום בכלל לא קשורות לכסף, אלא לערכים או לחלומות ותקוות ולכן יהיה לא קל להגיע להסכמות. מרקורי בזווית הרמונית לונוס עוזר לרפא מערכות יחסים לקראת החג.

ביום החג מגיע הירח המלא של מזלות טלה ומאזניים, שמדבר בעיקר על הדרמה הפוליטית שממשיכה להתגלגל. באופן אישי, זה שבוע של הצפות רגשיות המון דמעות, הרבה דרמות משפחתיות, וקצת כאוס בין לבין.  

סה"כ שבוע שבו כולנו נרגיש כאילו המציאות והחלום מתערבבים, או במילים פשוטות – שבוע הזוי.

הורוסקופ שבועי לכל המזלות

מזל טלה: שבוע שעבר היה דרמטי והשבוע מגיעה אווירה של עקשנות ונחישות להמשיך עם הקו העצמאי והחדש שלכם. שבוע הבא כבר יהיה קל יותר להתחבר מחדש אל הקרובים אליכם.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה שבה אתם לומדים לסמוך יותר על עצמכם, ומגלים על מה אתם לא מוכנים להתפשר.

מזל שור: שבוע שבו היכולות התקשורתיות שלכם חוזרות, במיוחד יכולת ההקשבה, אבל במקביל אליהם יש את הרגשות הנשפכים ואתם מגלים שוב ושוב שמה שנראה לכם חשוב ועקרוני, יכול להראות כמשהו שולי לקרובים אליכם.

מזל תאומים: שבוע שבו אתם מוכיחים שאתם יודעים להקשיב, והאמפתיה זורמת מכם. רבים מכם משפרים את מערכות היחסים שלכם, בשיטה של לדבר פחות ולתת לרגש לעשות את העבודה.

מזל סרטן: שבוע של הכנות לחג ואתם נסחפים ברגשות בלתי נשלטים, תוך כדי נסיונות להספיק הכל. שבוע מעייף במיוחד, ועדיין יש בו את האפשרות להתחבר אל המקום בו אמונה ויצירה נפגשים.

מזל אריה: לקראת הירח המלא של החג גם אתם מוצפים רגשית, גם אם אתם לא מוכנים להודות בזה. שבוע של התמודדות לא פשוטה עם אנשים שמנסים להגביל אתכם, ותחושה של מאבק על החופש. חופש הביטוי, החופש לאהוב והחופש להיות.

מזל בתולה: שבוע שבו אתם קצת מורידים הילוך ומתמקדים במערכות היחסים שלכם. שבוע עם יותר סבלנות, הקשבה, ויכולת משופרת להתמודדות עם ההצפות הרגשיות מסביבכם.

מזל מאזניים: שבוע שבו יכולות המשא ומתן שלכם נדרשות כדי ליישר את ההדורים לקראת ערב החג. שבוע שבו גם אתם מוצפים רגשית, וקצת קשה לכם למצוא את המילים הנכונות ועדיין אתם מצליחים להעביר את המסרים שלכם.

מזל עקרב: לקראת ערב החג, אתם מוצאים את עצמכם מתנדנדים בין שני צדדים ולא יודעים איך ומה לבחור. שבוע שבו אתם מנסים לעשות את הדבר הנכון, ומגלים שהדבר הנכון של לפני 3 שנים הוא לא הדבר הנכון של היום.  

מזל קשת: יופיטר צמוד לנפטון כל השבוע ואתם מרגישים כאילו המציאות והחלום מעורבבים. שבוע שבו קשה לכם להסביר מה עובר עליכם, תחושה של כאוס עם הצפות רגשיות ופתיחה של הצ'קרות, בלי שעשיתם משהו שזה יקרה. שבוע שבו הזמן בורח לכם מעצמו, ועדיין זה שבוע מיוחד שיש בו חיבור אל משהו קסום.

מזל גדי: שבוע שבו כאילו יורדים לכם מהגב, ואתם יכולים לקחת את הזמן. שבוע שבו התחושה העיקרית היא שנמאס לכם מהדאגות ומהפחדים, ואתם מוכנים לשחרר יותר ממה שאתם רגילים.

מזל דלי: שבוע שבו נהייה פתאום קל יותר, בלי שום סיבה ברורה. שבוע שבו האתגר העיקרי הוא ההצפות הרגשיות של כל מי שמסביבכם, בזמן שאתם לא מבינים על ומה ולמה, ומצליחים להימנע מלהתערב יותר מדי.

מזל דגים: יופיטר ונפטון בצמידות במזל שלכם וזה שבוע שמבלבל ומערער אתכם לגמרי מצד אחד, ובאותו הזמן אתם פתאום מרגישים שלמים עם עצמכם בדרך חדשה ולא מוכרת. שבוע שפותח אתכם לאפשרויות שלא ידעתם שקיימות, נותן המון השראה ובעל פוטנציאל אנרגטי לשינויים מרחיקי לכת גם ברובד התודעה וגם בחיי היום יום.

שבוע טוב וחג שמח

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.