שבוע שבו האווירה מקבלת תפנית עם מעבר ונוס למזל עקרב ועם ההאטה של מרקורי לקראת הנסיגה שלו שתחל בשבוע הבא.

במהלך השבוע השמש במזל קשת ממשיכה לחפש, אבל ללא זוויות היא בכלל לא יודעת מה היא מחפשת. מזל קשת קשור לאמונה. זו שיכולה להזיז הרים אם צריך. השנה, עם מרס במזל, האמונה לא מגיעה בקלות. להפך, הספקות מתחילים להתגנב, המטרות לא ברורות, ותחושת ההתפכחות מקבלת קדימות.

בפועל, ככל שהשבוע מתקדם, הדעות משתנות כל כמה שעות. תחושת ההאטה מובילה ליוזמות אישיות, שלא קשורות אלו לאלו וכל אחת מבלבלת את זו שלפניה או במקביל לה.

ונוס במזל עקרב נחשבת לירודה, מאחר ומזל עקרב נחשב למזל זכרי וונוס שנחשבת לנקבית מקבלת פה גוון אסרטיבי יותר. הרעיון הוא שונוס אחראית על נימוסים ומצופה ממנה להיות נעימה ונחמדה. כשהיא במזל עקרב היא נחמדה לפעמים, אבל כשמעצבנים אותה, אז היא הולמת בעוצמה.

ונוס במזל עקרב לא מפחדת מרגשות עוצמתיים, וזה גם יכול להפחיד את מי שלידה. היא מאמינה בגורל, ומבחינתה ברור שישנם כוחות פסיכולוגיים, ויותר מהם, הכוחות שהם מעבר להבנה שלנו שיש להם השפעה על המתרחש. היא זו שמתמודדת עם שני הרגשות הקשים של קנאה ונקמה. היא זו שלפעמים חיה בתוך התקפי הקנאה ותכנוני נקמה. לפעמים היא זו שמצליחה להתמיר את הרגשות האלה, ולהשתחרר מהם.

ונוס תכנס למזל עקרב ביום שני בערב עם זווית הרמונית לשבתאי בדגים ולמרקורי בגדי. זו מגמה שבה מתחילים לתת יותר דגש על הנושא הכלכלי, ומשתדלים שלא לעשות טעויות. ונוס מטבעה מתחשבת בנסיבות, ובמזל עקרב היא יכולה להתעלם מהאילוצים, אבל הזוויות מכריחות אותה לעשות שיתופי פעולה, עם הבטחה לרווח, לפחות רווח כלכלי. ונוס בעקרב מחזקת את אווירת חוסר האמון, אבל היא יודעת לקחת ערבויות וגם לתת אותן.

ונוס היא השליטה המובילה במפת הלידה של המדינה ולכן מה שקורה איתה, משפיע על כולנו. במקביל לזוויות ההרמוניות עם שבתאי ומרקורי היא תהיה בזווית אתגרית עם יופיטר. זו זווית שמראה על חוסר הסכמה עם הלחץ הבינ"ל שמופעל.  

עוד השבוע מרקורי במזל גדי מתחיל להאט לקראת הנסיגה שתחל בשבוע הבא. מרקורי במזל גדי משפיע על כלל השירות הציבורי. לקראת שבוע הבא השיתוק שאוחז במשרדי הממשלה ממשיך ואפילו מתגבר.  

ולקראת חג האורות עם מזל קשת שנותן את התקווה ואת ההבטחה. השנה תהיה תחושה של הפרת ההבטחות, ודווקא משם, תגיע התקווה ואולי גם אמונה מחודשת.

הורוסקופ שבועי לכל המזלות

מזל טלה: שבוע שבו אתם ממשיכים לחפש, וכבר לא יודעים מה אתם מחפשים. שבוע שבו אתם משנים את דעתכם כל כמה שעות ומבלבלים את עצמכם עם הספקות.

מזל שור: שבוע שבו תתמודדו עם רגשות עמוקים של קנאה, נקמה וכל מה שביניהם. שבוע שבו אתם מתחשבים יותר מתמיד באילוצים. שבוע שבו אתם יחסית שקטים ומדברים פחות.

מזל תאומים: שבוע שבו אתם מתחילים להאט בלי שום סיבה מוסברת. שבוע שבו אתם מתמודדים עם הבטחות לא ממומשות שכנראה גם לא יקרו.

מזל סרטן: שבוע שבו אתם מתמודדים עם הספקות שתגנבים, תחשוה של פכחון לא פשוטה וגם הצורך להתמודד עם ההבטחות שאולי לא תעמדו בהן.  

מזל אריה: שבוע שבו אתם מנסים למצוא את המטרה, או המטרות, או לפחות את העיגול שפעם היו בו מטרות. שבוע עם אווירה של בלבול ושינויי דעות. בזמן שרבים אחרים מאבדים אמונה, אתם להפך, מוצאים אותה.

מזל בתולה: שבוע שבו אתם מתמודדים עם ההבנה אילו מההבטחות שנתתם וקיבלתם מתפוגגות ומה בכל זאת נשאר בלעדיהן. שבוע עם תחושה של איטיות שאתם לא מחבבים.  

מזל מאזניים:  שבוע שבו אתם מתמודדים עם המון אילוצים ואז עוד כמה התחייבויות. בין לבין זה שבוע לא פשוט למערכות יחסים, כזה שבו לוקחים את הצעד הבא, ולא משנה מה היו ההבטחות.

מזל עקרב: שבוע עם ונוס במזל שלכם, שנותן לכם יתרון. שבוע שבו אתם יוצאים מהרבה חרדות ומובילים את המגמה של שיתופי פעולה.

מזל קשת: שבוע שבו אתם מנסים לשמור על האמונה, אולי גם להחזיר את האמון. שבוע לא פשוט למערכות יחסים כשאתם פתאום מבינים שיש ביניכם פערים גדולים משחשבתם.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה עם יותר חופש והזדמנויות להגשים כמה מהחלומות שלכם.  

מזל גדי: לקראת נסיגת מרקורי בשבוע הבא, השבוע יש תחושה של האטה והתמודדות עם כל מה שהבטחתם ועדיין לא הגעתם אליו. שבוע טוב למערכות יחסים.

מזל דלי: שבוע שבו אתם נכנסים לשיתופי פעולה, מחדשים מערכות יחסים. שבוע שבו הצד הפרקטי שלכם שמנסה ומצליח להוציא לפועל את מה שחייב, נמצא במיטבו.

מזל דגים: שבוע שבו אתם היחידים שעומדים בהבטחות שלהם וגם מקבלים את מה שהובטח לכם. שבוע טוב לשיתופי פעולה ומערכות יחסים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.