תחזית שבועית 5.4.20 – 11.4.20

גם השבוע פלוטו ויופיטר צמודים, כשיופיטר עובר את פלוטו וממשיך הלאה. הנושא הוא ההבנה הברורה שאי אפשר לסמוך על מישהו מלמעלה שייתן כתף כלכלית לכל אלו שנפגעים מהעצירה. ההבנה הזו עוד תחזור שוב ביוני ובנובמבר, כשבכל פעם ההבנה תחלחל יותר ויותר. מי שירוויח מזה הם הדור הצעיר יותר שיבנה את החיים שלו על בסיס ההבנה הזו. ההשפעה הזו רלוונטית למזלות קשת ודגים שירגישו כאילו הם קצת מתעוררים לעולם החדש. העקרבים שזכו לקצת תקווה שבוע שעבר, מאבדים אותה קצת. והגדאים מרגישים עמוסים באנרגיה, כל כך עמוסים עד שהם לא מסוגלים כמעט לזוז (כן, כמו כולנו).

מרקורי בדגים בזווית הרמונית לשילוב הזה מאפשר להנות מהיציאה מלוחות הזמנים הנוקשים. מזלות בתולה ותאומים אמורים להיות גמישים יותר יחסית לעצמם.

ונוס במזל תאומים ממשיכה להתעקש על מערכות יחסים, על להיות ביחד גם אם זה בדרך טכנולוגית. ונוס תהיה בתאומים עד תחילת אוגוסט, ובני ובנות המזל הזה ירוויחו חיזוק של כל מערכות היחסים שלהם. במזל תאומים בד"כ יש הרבה אנשים מסביב לכל מערכת יחסים (החברים שלו ושלה, ההורים, אחים, קולגות, שכנים וכו' וכו'). זו הזדמנות לכל מי שיש לו תאומים חזק במפה, או ונוס בזווית למרקורי ללמוד להעמיק במערכת יחסים אחת ולא "לברוח" לכמה שיחות במקביל. מזל מאזניים גם ילמד להיות יותר באחד על אחד מאשר כמה על כמה, והשוורים דווקא להפך, ילמדו לשלב יותר בקלות את מערכות היחסים שלהם עם כל מי שנמצא בחיים שלהם יותר בהרמוניה.

מרס ושבתאי בדלי משאירים את הדלאים כאלו שחושבים שהם צריכים לשאת את העולם על כתפיהם. מזלות טלה, ועקרב ירגישו שמותר להם לתת לאחרים לנהל קצת את מה שקורה ולא יבינו איך הזמן עבר לו מעצמו.

השמש בטלה עדיין בלי זוויות מקשה על יצירת שלטון. מצד שני זווית הרמונית בין מרס לונוס יכולה לעזור בגישור על פערים כאלו ואחרים.

ערב החג הוא זמן הירח המלא שבו האריות יקחו על עצמם לשמור על המורל, והסרטנים ינסו לשמור על קשר עם מי שרק אפשר.  מרס בזווית מרובעת לאוראנוס יכול להביא את הלא צפוי: גם מבחינת ההתפשטות של הוירוס, גם מבחינות אישיות של כל אלו שמגלים שפחות זה לפעמים יותר.

חג שמח ולהתראות בשבוע הבא.

2 מחשבות על “תחזית שבועית 5.4.20 – 11.4.20”

    • זו שאלה מעניינת. לדעתי באמצע מאי יש שינויים בגישה להתנהלות עם הוירוס, אז יכול להיות שכבר שם יתחילו לבדוק את האופציות לפתיחה לפי אזורים ושכונות ולא משהו כולל. ביוני עם השמש בתאומים כבר ינסו יותר ויותר להחזיר את החיים למה שהיה קודם עד כמה שאפשר.

      הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.