תחזית שבועית 29.11.20

השבוע מתחיל עם ליקוי הלבנה במזל תאומים. כבר כמה חודשים אני מדברת אתכם על תחושה של פיזור, והשבוע התנועה לכל הכיוונים, חוץ מאשר קדימה – בולטת במיוחד. נפטון בריבוע לציר הדרקונים מביא אנרגיה של טשטוש ושל בלבול ואפילו תחושה של חוסר אונים מול ערפל בלתי מוסבר. מצד שני, אותו נפטון מאפשר לנו לראות דברים בצורה אחרת. זה כמו לראות מישהו שאתם מעריצים בלי איפור ובלי פוטושופ, ופתאום כל ההערצה אליו או אליה נעלמים. פתאום במקום דמות מורמת מעם, אתם רואים בסך הכל בן אדם. היתרון של האנרגיה הזו היא שגם אנשים שפחדתם מהם ונראו לכם מאיימים כל כך, פתאום כבר יראו לכם רגילים יותר ותוכלו להפסיק לפחד.   

ליקוי הלבנה במזל תאומים מדגיש את הנושא של ידע ומעלה שוב את הנושא של מהי אמת והאם בכלל יש דבר כזה. רבים מאיתנו לוקחים כמובן מאליו את מה שאנחנו יודעים, והשבוע הבטחון הזה שיש לנו בידע שלנו מתערער פתאום. השבוע אין טעם לריב על מי צודק ומי לא, ואין טעם גם להתווכח על מה בדיוק כן או לא היה. יהיה ברור שלכל דבר יש כמה נקודות מבט שונות, ולרבים יהיה קשה להתרגל לעצם הרעיון שמה שנראה להם, לאו דווקא נראה לאחרים.

שני הליקויים הבאים: ליקוי הלבנה ביום שני וליקוי החמה בעוד כשבועיים מביאים איתם שינויים גדולים. וכל שינוי מתחיל עם תחושה של כאוס ובלבול.

רוב השבוע, רוב הפלנטות ללא זוויות משמעותיות, מה שרק מעמיק ומרחיב את התחושה שקשה לעשות הקשרים שפעם נראו טבעיים, שקשה לחבר בין הנקודות, וגם לא קל לחבר בין אנשים, חיבור שהיה נראה הכי טבעי והכי פשוט.

היתרון של הפיזור האנרגטי הזה הוא שהוא מאפשר לכל אחד ואחת מכם ללכת בדרך שלו או שלה. השמש במזל קשת מאפשרת, אפילו דורשת – חופש. פתאום לא צריך לקבל אישור מאחרים, פתאום לא חייב לחכות שמישהו יבין אתכם או יצטרף אליכם. אתם יכולים לבחור לעצמכם ולדעת שאתם לא פוגעים או מאכזבים אף אחד.

והנה התחזית לכל המזלות לשבוע הקרוב:

מזל טלה: אתם מסתדרים מצויין עם תחושת הפיזור, רבים מכם יקבלו השבוע להחליט יותר החלטות לעצמכם, וסוג של ניהול עצמי שתמיד רציתם.

מזל שור: שבוע שבו אתם פחות מסתדרים עם תחושת הפיזור. אתם פחות מצליחים להתמקד, להתרכז או לשמור על הריכוז לאורך זמן. גם קשה לכם להניע את עצמכם לפעולה.

מזל תאומים: ליקוי הלבנה ביום שני מטלטל אתכם. התחושה היא שכל האינטליגנציה שלכם עומדת למבחן שאתם לא יודעים בכלל איך לגשת אליו.

מזל סרטן: שבוע שמתחיל עם ליקוי הלבנה ותחושת הערפל שאופפת אתכם, לקראת הסופ"ש העננים יתחילו להתפוגג ואתם תהנו מהעצמאות היחסית שפתאום נהיית לכם.

מזל אריה: שבוע שבו אתם מסתדרים מצויין עם תחושת החופש להחליט לעצמכם, גם לא תהיה לכם בעיה להניע את עצמכם, אפילו קל יותר כשלא צריך לחכות לאף אחד.

מזל בתולה: שבוע שמתחלק לשניים עד יום שלישי אתם ממוקדים וברורים. מיום רביעי אתם מצטרפים לתנועת הפיזור, ויחד איתה נהיים קצת פילוסופיים.

מזל מאזניים: שבוע שבו אתם מעמיקים מערכות יחסים קרובות עוד יותר. התחושה היא שאתם מפזרים את כל מי שפחות חשוב לכם ומעדיפים להשקיע יותר במי שבאמת כן חשוב לכם.

מזל עקרב: שבוע שבו אתם חושבים הרבה על אהבה, על מערכות יחסים, על נתינה. כך שבזמן שכולם מתפזרים, אתם מתרכזים באהבה וחמלה ככוח המניע שלכם.

מזל קשת: שבוע עם אנרגיה שאתם סה"כ מחבבים. חופש מחשבתי, זה שאתם פחות צריכים לתת דין וחשבון לאחרים ויותר לנהל את עצמכם מאוד מוצא חן בעיניכם.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה שבה יש יותר מקום למה שאתם רוצים, למה שאתם מחליטים, ובעיקר שנה שבה תראו תוצאות מיידיות להשקעות שלכם.

מזל גדי: שבוע שבתחילתו קשה לכם קצת עם הפיזור ותחושת חוסר השליטה שהוא מביא, אבל עד לסופו, גם אתם נהנים מהשקט הפנימי היחסי שמגיע עם זה.

מזל דלי: שבוע עם אנרגיה מהסוג שאתם מסתדרים איתה מצויין. לכם קל לתת לכולם ללכת בדרכם שלהם, והשבוע היכולת הזו יכולה לעזור לאחרים ללמוד איך לעשות את זה.

מזל דגים: את הפיזור שיהיה קשה לאחרים השבוע אתם מכירים מצויין, ולכן אצלכם יש סיכוי שיגיע סוג של מיקוד חדש. רבים מכם ירגישו השבוע שהם צריכים לבחור בין שתי חלופות לא אידיאליות, והתשובה היא כמובן, ללכת עם הלב.

מאחלת לכולנו שבוע טוב והליכה בטוחה בדרכינו השונות.  

קורס אסטרולוגיה - מערכות יחסים!
איך אנחנו מתחברים, מרגישים, מדברים ויוצרים מערכות יחסים.
מיועד למי שכבר יש לו ידע אסטרולוגי ורוצה להעמיק
מתחילים בסוף דצמבר. לייב בזום.
להרשמה פנו למעין: 052-5643732

2 מחשבות על “תחזית שבועית 29.11.20”

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.