תחזית שבועית 25.7.21

גם השבוע יש שילוב אנרגטי שמשלב בין שתי השפעות שונות: האחת – אווירה של קיץ עם רצון לצאת יותר, חופש, ים, חום, אולימפיאדה. השניה –  דאגות בריאותיות ומתחים בטחוניים.  

השמש במזל אריה נותנת שמחת חיים, ואת האווירה של הקיץ, אבל ונוס בבתולה מציפה מחדש את כל הדאגות הבריאותיות ויחד איתן גם עוצרת קצת את אווירת הקיץ, עם פחות רצון לבזבז או לקחת חלק במפגשים מרובי משתתפים.

ביום חמישי יופיטר חוזר למזל דלי עד לסוף שנת 2021. בזמן שהייתו של יופיטר בדגים בשלושת החודשים האחרונים, העולם נפתח ונראה היה שהוירוס והמגבלות שקשורות אליו נמצאים מאחורינו. חזרת יופיטר לדלי מחזירה איתה את החששות וכמה מהמגבלות, כשההשפעה העיקרית של המעבר הזה – היא בכלל בשינוי האווירה לרצינית יותר, עם הרבה פחות התלהבות.

 

ביום חמישי, מרס יהיה במולות ליופיטר, במיקום שיכול להדליק מחדש את המתחים הבטחוניים של החודשים האחרונים. באופן אישי, זו אנרגיה שבה רבים לא מוכנים לסבול את המגבלות ורוצים תחושה של יותר. יותר חופש אישי, יותר לצמוח, יותר לגדול. זו גם אנרגיה שבה לא מוכנים שיהיה לנו משעמם ומכאן הסיכוי ללקיחת סיכונים מיותרים הוא יותר גבוה. זו אנרגיה שאפשר לתעל אותה להתמודדות עם פחדים ולנסות לעשות דברים שבדרך כלל אנחנו חוששים מפניהם, כל זמן שזוכרים לא להגזים.

ונוס במזל בתולה ללא זוויות משמעותיות מביאה איתה אווירה של צמצום. זו אנרגיה שבה רבים נכנסים לתחושה של לחץ כלכלי, ומעדיפים לצמצם את ההוצאות שלהם. התחושה היא כזו שבה מעדיפים לחזור ולהתמקד בנושאי שמירה על הבריאות ולהפחית את כמות המפגשים החברתיים. רוב הסיכויים שזה יקרה לבד, מבחירה של אנשים לגבי עצמם יותר מאשר מהוראות מגבוה.

ביום רביעי מרקורי עובר ממזל סרטן למזל אריה, ומתקרב מאוד אל השמש, מה שהופך את התקשורת של כולנו למאוד סובייקטיבית. שבוע שבו יהיה קשה לקבל הקשבה בזמן שכולם מעדיפים לספר את הסיפור של עצמם, ופחות לשמוע דעות או רעיונות של מי שאיתם.

תחזית אסטרולוגית שבועית לכל המזלות

מזל טלה: שבוע שבו אתם רוצים יותר וקשה לכם לעצור את עצמכם. רבים מכם מנסים למצוא דרכים לשפר את המצב הכלכלי שלכם, או למצוא דרך שבה תרגישו שאתם יכולים לגדול.

מזל שור: שבוע שבו אתם מתמקדים בנושאי בריאות, מעדיפים לפגוש פחות אנשים, ורבים מכם גם מעדיפים לצמצם את ההוצאות שלכם. שבוע שבו תוכלו להיכנס מחדש להרגלי בריאות שויתרתם עליהם קצת בחודשיים האחרונים.

מזל תאומים: מיום רביעי אתם נכנסים יותר לאווירת הקיץ והכיף, ומגלים עד כמה קשה לכם להקשיב לאחרים ועד כמה קשה לאחרים להקשיב לכם.

מזל סרטן: שבוע עם תחושה של קצת ריקנות אנרגטית אחרי חודש עמוס באנשים, אירועים ופעילויות. רבים מכם יתחברו יותר לאווירת הקיץ השבוע, ולא תתנו לחרדות הבריאותיות לעצור אתכם.

מזל אריה: שבוע של ימי הולדת ואתם אלו שממשיכים את החגיגות ואת אווירת הקיץ. ככל שהשבוע מתקדם רבים מכם מתמודדים עם אנשים סמכותיים בחיים שלכם, כשהפעם אתם מתעקשים על שלכם.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה שבה התקשורת שלכם במיטבה ושווה לנצל אותה לחדד את כישורי ההופעה מול קהל או מול מצלמה שיש לכם מלידה.

מזל בתולה: שבוע שבו אתם שנונים, מצחיקים ומסוגלים לתת הופעות נהדרות, רק שימו לב שלא להגזים עם כל אלו ולהעליב אחרים בצורה שיהיה קשה להמשיך ממנה הלאה.

מזל מאזניים: שבוע שבו אתם מתמודדים עם נושאים כלכליים. רבים מכם מתחברים לאווירה של הצמצום גם של המפגשים החברתיים וגם של ההוצאות.

מזל עקרב: שבוע שבו רבים מכם מרגישים שאין לכם מספיק חופש ושחסר לכם מרחב פשוט להרגיש את הקיץ. שימו לב ליום חמישי שבו לא כדאי לכם להגזים או לקחת סיכונים.

מזל קשת: שבוע שבו יש לכם המון אנרגיה לעשייה ויותר התלהבות משאר המזלות. חשוב לזכור השבוע שאתם יכולים לגדול, אבל לא להגזים יותר מדי, או מהר מדי.

מזל גדי: שבוע שבו אתם מתחילים להתעורר ולהתמודד עם נושאים שקשורים בסמכות שלכם, ובמערכות יחסים עם אנשים סמכותיים גם בחיים הפרטיים וגם בעבודה.

מזל דלי: שבוע עם חזרת יופיטר למזל שלכם ורבים מכם מרגישים כאילו פתאום יש לכם רוח גבית שעוזרת לכם לנוע קצת יותר בקלות.

מזל דגים: שבוע שמרגיש עם קצת ריקנות אחרי שלושת החודשים האחרונים. האווירה היא סה"כ רצינית. ביום חמישי שווה להיזהר מלקחת מסיכונים מיותרים.  

2 מחשבות על “תחזית שבועית 25.7.21”

 1. תודה מעין על התחזית. הסתכלתי על ההורוסקופ שלי וגיליתי שהיופיטר עומד בדיוק ב120 מעלות ליופיטר המקודם של מפת הלידה המקודמת שלי ויופיטר המקודם עומד לבד במזל סרטן ו30 מעלות ממנו יעמוד המרס בבית 6. מעניין מה יקרה הפעם. בדרך כלל יופיטר לא משחק תפקיד גדול בחיים שלי חוץ מהילדים שיש לי שכבר יצאו מזמן מהבית, כי הוא עומד במפת הלידה במזל סרטן בבית 5 צמוד לאורנוס. הבן הבכור שלי הוא בן מזל סרטן ואיש מחשבים. והבעיה כעת היא עבודה… הוא פוטר ולא מוצא כרגע עבודה. דבר שמלחיץ אותי כי יש לו אישה ושתי בנות לפרנס ומשכנתא על בית לשלם והוא צריך גם עבודה לא רק בגלל זה… אלא בגלל האגו.
  מקווה שלא הפרעתי לך כשקצת פרקתי את המתח ושלא הגזמתי באורך התגובה.
  בברכה, שרה
  גרמניה.

  הגב
  • הי שרה,

   מאחלת לו שימצא עבודה שמתאימה לו במהרה. האם יש לו את מעבר פלוטו (ממול מהגדי) בזמן הזה?.
   בנוגע למעברי יופיטר – אני רואה את ההשפעה שלהם בעיקר במעברים רגילים ופחות בקידומים, שאז הוא בד"כ בקושי זז.

   הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.