תחזית שבועית 25.10.20

שבוע עם אווירה של מזל עקרב. כאילו לא קורה כלום, אבל מתחת לפני השטח ברור שקורה המון, רק שאף אחד לא מספר ולא משתף במה שעובר עליו. מזל עקרב הוא מזל יציב שבדרך כלל לוקח את הזמן ופועל מתי שנוח לו, ובקצב שלו. רק בסוף השבוע בזמן הירח המלא כשהשמש תהיה במולות לאוראנוס יגיעו השינויים העקרביים העוצמתיים. תגיע הפתעה בלתי צפויה שמזעזעת את הסטטוס קוו ומכריחה לחשב מסלול מחדש.

תוספת לאווירה האיטית מגיעה גם ממרקורי בנסיגה שמתחיל מחזור חדש ביום ראשון ובהמשך השבוע מגיע אל זווית מרובעת עם שבתאי. מרקורי ישהה בזווית הזו יותר משבוע, כשבדרך כלל הזוויות שלו נמשכות יום. מרקורי בנסיגה מעמיק את התחושה שאין למי להאמין, ובריבוע לשבתאי הוא מדגיש את כל נושא הפייק ניוז שמלווה אותנו בשנה האחרונה, ושם את הזרקור על אמצעי התקשורת השונים, יחד עם האשמות לגביהם על פעילות לא הוגנת.   

הסיכוי לשינוי ביום שבת ה-31 לאוקטובר, מתחזק עם ירח מלא עוצמתי במיוחד במזלות שור ועקרב. הירח המלא הזה בצמידות לאוראנוס מביא איתו אנרגיה אדירה של ניקוי. המילה ניקוי נשמעת כמו דבר חיובי, אבל החוויה עצמה היא משהו שאף אחד לא אוהב לעבור, בטח שלא לעשות בעצמו. ממפת הירח המלא נראה שבלי שליטה ובלי כוונה אירועים שמשנים את הכיוון מתרחשים. לנו נשאר רק להגיב, לנקות ולהבין שלא יכול להגיע משהו חדש ומתאים לשנת 2021 שתכף מגיעה, בלי שהישן זז ומפנה לו מקום.

למי שנמצא בדרך רוחנית, זה ירח מלא עם עוצמות גבוהות שקשורות לניקוי של קארמה ומחשבות שמסתובבות מסביב לכם והגיע הזמן להזיז אותן לטובת מחשבות חדשות. הדרך לניצול מלא של האנרגיה הזו היא לא לנסות לעשות איתה שום דבר בכוח, אלא לתת לה לכוון אתכם ולהוביל אתכם.

קצת הקלה מגיעה השבוע ביום רביעי, עם כניסת ונוס למזל מאזניים. ונוס מחזירה קצת את שמחת החיים, ובעיקר מעודדת מפגשים חברתיים שכל כך חסרים לכולנו. אחרי זמן רב שבו לא חשבנו על המראה החיצוני, פתאום נחזור להשקיע קצת באיך שאנחנו נראים, ויחד עם זה יגיע סוג של תחושה של נורמליות שהיתה חסרה כל כך.

והנה התחזית לכל המזלות לשבוע הקרוב:

מזל טלה: שבוע שבו האיטיות כבר לא מפריעה לכם, ובכלל נראה שדברים פחות מציקים לכם. הירח המלא פוגש אתכם מוכנים לשחרר מתוך עייפות.

מזל שור: הירח המלא רלוונטי במיוחד אליכם, וכל השבוע תרגישו איך האנרגיה נבנית לקראת משהו עמוק שזז בתוך תוככם. כלפי חוץ אתם משתדלים לשדר שהכל בסדר.

מזל תאומים: מחזור מרקורי חדש מתחיל ביום ראשון, וכל השבוע אתם בתחושה שיש עליכם עומס אדיר של מחוייבויות, יותר מדי בשביל בן אדם אחד. הירח המלא יביא איתו שינוי של סדרי העדיפויות שלכם.

מזל סרטן: הירח המלא אמנם בסוף השבוע, אבל רובכם תרגישו שאתם תחת עומס אנרגטי כל השבוע, ויהיה קשה למצוא הסבר הגיוני לתנודות הרגשיות שלכם. נסו לנוח כמה שיותר השבוע.  

מזל אריה: הירח המלא פוגש אתכם כשאתם אומרים שאתם מוכנים לשינוי, אבל מגלים שברגע שבו באמת צריך לשנות אתם מהססים. שבוע שבו שווה לכם להעז, ולנסות להיזכר בתחושה שהיתה לכם כשהייתם ילדים ועשיתם משהו חדש.

מזל בתולה: שבוע שבו הכוחות שלכם מתחילים לחזור מצד אחד ומצד שני אתם מוצאים את עצמכם במאבק מול סמכויות שהדרך להתמודד איתו היא הרבה מאוד דיפלומטיה.

מזל מאזניים: שבוע שבו אתם מתעוררים לחיים עם כניסת ונוס למזל שלכם מצד אחד ומרקורי מצד שני. רובכם מנסים לחזור למי שהייתם לפני כמה חודשים ומגלים עד כמה אתם ומי שקרוב אליכם השתניתם.

מזל עקרב: הירח המלא מטלטל אתכם. תחושה שיש זרקור שמראה לכם את כל מה שאתם לא רוצים לראות.  

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה לא פשוטה שבה אתם מבינים שיש נקודות מבט שונות לא רק ביניכם לבין אנשים אחרים, אלא גם ביניכם לבין עצמכם.

מזל קשת: שבוע שבו אתם מוצאים את עצמכם כאילו מסתכלים מהצד על כל מה שקורה מסביבכם. הירח המלא משפיע עליכם בעקיפין ותחוו אותו דרך הקרובים אליכם.

מזל גדי: שבוע שבו אתם מתמודדים עם השלכות של פליטות פה או פליטות מקלדת ואיך בקלות דברים יוצאים מהקשרם.

מזל דלי: הירח המלא פוגש אתכם במקום רגשי שבד"כ לא קל לכם איתו. השבוע תוכלו ללמוד איך לשלב את החלק הזה יותר בקלות עם שאר החיים.     

מזל דגים: שבוע שבו אתם מגלים שלא קל לכם ליצור קשר עם אחרים, הירח המלא משנה את התקשורת הרגשית הרגילה שלכם. ואתם מגלים שנדרשת דרך חדשה לתקשורת הזו.    

 מאחלת לכולנו חיבור מחודש אל המקום הירחי המזין בתוכנו. שבוע טוב.

2 מחשבות על “תחזית שבועית 25.10.20”

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.