תחזית שבועית 23.1.22

בואו נתחיל מסוף השבוע, ביום שבת ה-29 לחודש ונוס מסיימת את הנסיגה שלה וחוזרת להילוך ישיר. מה זה אומר? שמשבוע הבא נגמרו התירוצים, הכוח חוזר לידיים שלכם, ואפשר להתחיל מערכות יחסים חדשות, או להתניע מחדש את אלו שהיו במשבר בחודשיים האחרונים. מה שהשתנה ולא יחזור לקדמותו זה כל מה שקשור ביחסי מרות, ואני לא מדברת על השכר, אלא על הכוח של העובדים והאזרחים לדרוש ולהתעקש על יחס מכבד, ואי הסכמה להתעמרויות מיותרות. במהלך השבוע ונוס בזווית הרמונית לאוראנוס נותנת לכולנו הזדמנות לאמץ גישות חדשות במערכות היחסים שלנו, שמתבטאות קודם כל בבחירה של מילים אחרות, במקום להגיד שוב ושוב את אותו הדבר.

השבוע הקרוב מתחיל עם הצמידות של מרקורי עדיין בנסיגה עם השמש במזל דלי, ושינוי הפאזה שלו לכוכב בוקר. כאן הבשורה היא הירידה מהעצים עליהם דיברתי בשבוע שעבר. מרקורי ממשיך את הנסיגה לתוך מזל גדי ונצמד לפלוטו לקראת הסופ"ש. זו אווירה שבה פשוט נמאס מכל המילים, מכל ההבטחות, מכל התירוצים, ודרישה להוכחות בשטח שאכן יש שינוי ביחס. הנמאס הזה רלוונטי לכל תחומי החיים. שימו לב השבוע שהבטחות לא יעזרו לכם, זה שבוע שבו הדרישה היא לדוגמא מוחשית שהיחס השתנה. בקיצור, זה השבוע שבו נגלה עד כמה לחץ חברתי איבד מהכוח שלו, ועד כמה סחטנות רגשית כבר לא מצליחה לסובב כמו לפני חודשיים. זה נשמע נהדר, אבל השחרור הזה מגיע עם תחושה של ריקנות, של ניתוק ושל חרטה על איך נתנו ללחץ הזה להשפיע עלינו עד עכשיו.  

ביחד עם זה תחושת הבדידות ממשיכה. השמש במזל דלי מתקרבת לשבתאי ומקשה על כולנו עם תחושות לא פשוטות של קור וניתוק. בעיקר זו אווירה שבה מרגישים תקועים, וקצת מאבדים תקווה. זכרו, זה רק עד ה-4 לפברואר, ששם כבר משתחררים ומתחברים מחדש. האווירה הזו גם תציף את המחיר הנפשי של הבידודים, ותעלה את מגפת בריאות הנפש לתודעה של כולנו.

עוד השבוע, מרס נכנס למזל גדי ביום שלישי ומחזיר את הרצון לצאת לעבודה אצל רבים, אבל לא בכל מחיר. ויופיטר, כוכב השפע, האופטימיות וההתרחבות, נמצא במזל דגים בו הוא חזק, אבל עדיין לא השפיע עלינו מטובו, בעיקר כי הוא לא יצר זוויות לפלנטות אחרות. לקראת הסופ"ש תתחיל להיווצר זווית בינו לבין מרס ומשם אפשר לתפוס תנופה לכיוון של יותר שמחה, אמונה וחיבור.  

תחזית אסטרולוגית שבועית לכל המזלות

מזל טלה: מיום שלישי אתם מתעוררים, חוזרים לעבודה, הכוחות חוזרים ואיתם גם המצב רוח. עדיין, חכו עם החלטות חשובות עוד שבוע, וזכרו שאתם הראשונים להתאושש.

מזל שור: השבוע האחרון של פירוק המערכות שאתם חווים. שבוע שבו רבים מכם כבר לא נבהלים מחשיבה קצת אחרת, ומוכנים לתת לרעיונות אחרים וחדשים צ'אנס, ואכן גישה חדשנית היא זו שתצליח לעזור לכם במערכות היחסים שלכם.

מזל תאומים: מרקורי עדיין בנסיגה ורבים מכם שואלים את עצמכם האם אתם במקום הנכון לכם מבחינת קריירה. לקראת הסופ"ש יהיו רבים מכם שיעזו לשים גבולות במקומות בהם לא ידעתם לעשות את זה קודם.

מזל סרטן: שבוע שבו רבים מכם מתחברים לתחושת הנמאס, בעיקר מהמקום שבו אתם לא מוכנים יותר להאמין להבטחות ללא כיסוי. רבים מכם גם ימצאו את הכוח לעשות את אחד הדברים שהכי קשים לכם – וזה לשים גבולות לקרובים אליכם.

מזל אריה: שבוע לא פשוט עם תחושת כובד שהולכת ונבנית. שבוע עם לחץ נפשי לא פשוט, ומה שמקשה עוד יותר – זה שקשה לשים את האצבע בדיוק, מה בדיוק מייאש אתכם. שבוע שבו שווה לזכור שבאמצע שבוע הבא כבר יהיה קל יותר.  

מזל בתולה: מרקורי בנסיגה ורבים מכם מאבדים את הסבלנות שלכם. במהלך השבוע יש גם סיכוי גבוה שלא תסכימו לקבל את היחס שקיבלתם עד עכשיו, ותעזו לענות בחזרה או פשוט לעמוד על שלכם.

מזל מאזניים: שבוע אחרון לקושי שאתם חווים. זה השבוע שבו יש לכם הזדמנות לדבר קצת אחרת, במקום לחזור על אותם הדברים שוב ושוב, ולראות איך היחסים משתנים בהתאמה לגישה החדשה.

מזל עקרב: מיום שלישי אתם מתמלאים בכוחות מחודשים, ולקראת הסופ"ש גם האמונה והאופטימיות חוזרים. שבוע שבו שווה לכם להתעקש לקבל את מה שמגיע לכם.     

מזל קשת: שבוע שמתחיל עם המשך תחושת הניתוק של שבוע שעבר, אבל מיום ליום נגמרים לכם התירוצים, ובמקביל, נמאס לכם לחכות ואתם תופסים את גל התקווה והאמונה וחוזרים לעבודה ולמערכות היחסים.

מזל גדי: שבוע שבו רבים מכם בתחושה של עומס אדיר, שרובו נפשי, רגשי. שבוע שבו אתם מעדיפים לנסות ולהמשיך כרגיל, אבל זה פשוט לא מצליח לכם. שבוע שבו הדבר הנכון ביותר הוא לזכור ששבוע הבא כבר יהיה קל יותר.

מזל דלי: שבוע לא פשוט, בזמן שנראה שהעולם מתחיל להתעורר לאיטו, אתם בתחושה של כובד, אפילו קצת שיתוק, ולחץ נפשי לא פשוט. שבוע שבו שווה לכם לנסות ולדבר גם אם לא בא לכם, ועדיף לנסות ולמצוא מילים חדשות להסביר את עצמכם.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה שבה תקבלו על עצמכם יותר אחריות, אבל היא לא תהיה כבדה כמו שנה שעברה, אלא כזו שממנה יהיה לכם קל יותר למצוא את המקום הנכון לכם.

מזל דגים: שבוע שממשיך את תחושת הניתוק והפיכחון של שבוע שעבר, אבל מיום ליום החיוך מתחיל לחזור ועד לסופ"ש אתם כבר שוכחים מכל הכובד ומתמלאים באופטימיות, עשייה וחיבור מחודש.

שבוע טוב

מחשבה 1 על “תחזית שבועית 23.1.22”

  1. כמה צחקתי מהתחזית למזל אריה. בעלי הוא בן מזל אריה ובדיוק אחרי הבוסטר השלישי של החיסונים נגד הקורונה הוא קיבל קורנה… וצריך יחד איתי להיות בהסגר. הוא מרגיש לא טוב אבל לא הולך למות. ואת מספרת כאן על קושי וכובד…. קוביד…

    הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.