תחזית שבועית 19.7.20

השבוע ממשיך עם תחושת הכאוס ובעיקר חוסר שליטה, אי ודאות ועלייה במפלס הכעס. מולד הירח של ראש חודש אב מגיע יחד עם המולות בין השמש לבין שבתאי. בראייה אסטרולוגית זה כאילו האחד מחליש את השני. הזווית הזו יכולה לרמז על משבר פוליטי שמתעצם עוד יותר, עם דגש על הקטנה, ועל תחושה שאין אף אחד שיש לו כוח או עוצמה לקחת החלטה ולעמוד בה.

בחוויה אישית  – התרגום של הזווית הזו היא ששום דבר לא יכול להילקח כמובן מאליו. מולד הירח במזל סרטן מעצים את תחושת החרדה, את חוסר האונים, ומוביל לתגובות רגשיות מוגזמות שיוצרות עוד חרדות ועוד כאוס, במקום לייצר רגיעה ושקט.

ביום רביעי בצהריים השמש עוברת למזל אריה, והאווירה מתחממת. בשנים כתיקונם זה הזמן שבו רבים נמצאים בחופש, ועסוקים באווירה של קיץ ולא בלקיחת החלטות רציניות שחייבות להילקח בשבועות הקרובים. השנה, האווירה הזו תפוגג חלק מהחרדות וההפחדות, תדגיש את החיים, ותוציא אנשים החוצה. קשה מאוד לסגור אנשים עם מצב כוכבים שכזה. בתוספת, מרקורי ממשיך לשמור על זווית מרובעת עם מרס ואווירת הכעס רק מתגברת במהלך השבוע יותר ויותר.  עם סיכוי ליותר ויותר אנשים מצטרפים למחאות השונות.

פונים אלי רבים ששומעים וקוראים תחזיות קודרות ואפלות לגבי העתיד של כולנו. אני לא חושבת שהמצב כל כך נורא. חצי שנה לתוך המשבר העולמי הגדול של המאה הנוכחית וכל המערכות עדיין מתפקדות, וכנראה גם ימשיכו.

השאלות הן בעיקר בנוגע למשבר הכלכלי וזה המקום להזכיר לכם שלפני חצי שנה התלוננתם על החזירות הבלתי נתפסת של בעלי ההון, ועל חוסר הצדק שבשיטה הכלכלית. תחילת 2021 תביא איתה שינוי קטן של השיטה הכלכלית עם יוזמות חדשות שמראש יבנו אחרת, על ערכים כלכליים אחרים, שותפיים יותר, ירוקים יותר וחזיריים פחות. מבחינה מספרית אולי יראה שיש פחות. אבל, יהיה יותר מקום לביטוי אישי, יותר זמן פנוי לפיתוח כשרונות ותחביבים, והרבה השקעות באזורים ותעשיות שעד עכשיו לא היו אטרקטיביים. ועוד דבר, כשכולם מבזבזים פחות, אז לא מרגישים שחסר לנו משהו.

והנה התחזית לכל המזלות לשבוע הקרוב:

מזל טלה: מיום רביעי קל לכם יותר, מפלס החרדה היורד מזכיר לכם איך להמציא את עצמכם מחדש, ואפילו לחזור לחייך.

מזל שור: בלי לשים לב אתם נסחפים למקום של אשליה, וחוסר מציאות. אצל חלקכם ההגזמה היא לטוב, אצל רובכם ההגזמה היא לרע. בכל מקרה, אתם מגזימים והמצב הרבה יותר פשוט ורגיל ממה שנראה לכם.

מזל תאומים: שבוע שבו אתם מתמלאים ביותר ויותר כעס, ומביעים אותו בצורה גלויה למי שמוכן לשמוע ולמי שלא.

מזל סרטן: מולד הירח במזל שלכם ביום שני מביא איתו את הצורך לקחת החלטות שנראות לכם "קשות". עדיף להתמודד עכשיו מאשר לנסות להתחמק ולקוות לנס. ההתמודדות תהיה הרבה יותר קלה ממה שנראה לכם.  

למי שחוגג יום הולדת השבוע מצפה שנה של התחלות חדשות.

מזל אריה: הפוקוס האנרגטי עובר אליכם מיום רביעי ואתם לא מוכנים להיכנע לחרדות ולפחדים ומתעקשים לחגוג את החיים.

למי שחוגג יום הולדת השבוע מצפה שנה בלי שינויים משמעותיים.

מזל בתולה: שבוע שבו אתם משתלחים מילולית בכל מי שרק נמצא בסביבה, ובאותו הזמן מספיקים יותר ממה שהספקתם בחודשיים האחרונים.

מזל מאזניים: שבוע שבו אתם מוצאים את עצמכם חולמים יותר מהרגיל, מקווים לנס וישועה משמיים ובינתיים לא ברורים לא לעצמכם ולא למי שקרובים אליכם.    

מזל עקרב: שבוע שבו אתם מדברים ונמצאים בקשר עם הרבה יותר אנשים ממה שהיה כבר זמן רב.  

מזל קשת: מיום רביעי קל לכם יותר, אתם מצליחים למצוא את האיזון החדש שלכם וסוג של התחלה חדשה שקורית מעצמה.

מזל גדי: שבוע שבו אתם בתחושה של חולשה שאין לה הסבר, ובתחושה שאתם חייבים להגן על עצמכם ולא כל כך ברור מפני מי או מה.

מזל דלי: שבוע שבו אתם מוצאים את עצמכם בעימותים בלתי פוסקים, על כל דבר קטן וגדול.

מזל דגים: שבוע שבו ההשראה מתחילה לחזור אליכם וסה"כ בתוך הכאוס הכללי, אתם שומרים על אופטימיות ותקווה.

מאחלת לכולנו שבוע טוב. להתראות.

ייעוץ אישי עם מעין

שלחו הודעה ל: 052-5643732

2 מחשבות על “תחזית שבועית 19.7.20”

 1. כתוב מאד ברור. הלוואי שנשכיל להפוך את זה לטוב.
  אבל את לא חושבת שתהיה מלחמה מול איראן שתוכל להתחיל מלחמת עולם שלישית?

  הגב
  • לדעתי האישית, אם היתה מלחמה היא היתה מגיעה בזמן שבו הקורונה הגיעה (וזו אחת הסיבות שאני רואה בוירוס הזה יותר טוב מהרבה אחרים – מכל הדברים הרעים שהיו יכולים לקרות, זה הרע במיעוטו).
   בסתיו הקרוב תהיה נסיגת מרס, שבד"כ מחממת פה את אחת הגזרות – הצפונית או הדרומית. הלוואי ואני טועה וזה יחסך מאיתנו.
   בנוגע למלחמה כוללת – מגפות מסיימות מלחמות – לא מתחילות אותן. גם ארה"ב וגם איראן נפגעו כל כך חזק מהוירוב שיהיה להן מאוד קשה לגייס צבא ותמיכה. – לדעתי האישית

   הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.