תחזית שבועית 14.6.20

ליקוי החמה של יום ראשון ה-21 ביוני מתקרב ואיתו האווירה של משהו חדש מתחיל. בינתיים במהלך השבוע הקרוב אווירת הבלבול ובעיקר חוסר היכולת לקחת החלטה ברורה או אפילו לתכנן משהו ממשיכה.

אני מעין האסטרולוגית, האתר שלי yourday.co.il, וחלק מעבודת הייעוץ שלי הוא להפריד בין מה שאתם חולמים ורוצים שיקרה, לבין מה שבאמת ריאלי, אפשרי ורלוונטי אליכם בחיים עצמם. בשבועות האחרונים, רבים הפסיקו לחלום ויחד עם זה גם לרצות. אבל השבוע היכולת לחלום לעצמכם עתיד טוב יותר חוזרת, הרצון יחזור בשבוע הבא, אחרי הליקוי.

נסיגת מרקורי מתחילה ביום חמישי ה-18 במזל סרטן. הדבר הראשון שקורה הוא שאחרי כמה שבועות שהרגישו "מחוץ לזמן", השבוע פתאום ירגיש דומה למשהו רגיל. בתוך הזמן הזה ועם הנסיגה עדיין יש הרבה עיכובים, יש המון נושאים ש"תלויים באוויר", ולא מעט אנשים שעדיין מחכים, ולא יודעים למה הם מחכים. התחושה הזו של ההמתנה תעבור רק בסיום נסיגת מרקורי בערך בעוד חודש.

ונוס עדיין בנסיגה והשבוע כבר אי אפשר יהיה לטאטא את הנתקים שנוצרו במערכות היחסים בחודשים האחרונים. בלי ששמנו לב, אצל רבים חל שינוי במאזן הכוחות הזוגי בחודשים האחרונים, והשבוע חייבים להתמודד עם ההתנהלות החדשה והביחד או הנפרד החדש שהתהווה. אצל רבים חל שינוי מבורך והעמקה של הקשר, אצל אחרים הנתק כבר ברור ואי אפשר להתעלם ממנו יותר.

לקראת הסופ"ש הבא כבר יווצרו סיטואציות שבהן יהיה בלתי אפשרי להסתיר את מה שאתם באמת מרגישים, מה שאתם רוצים. גם מי שמרגיש מבולבל יקבל השבוע את סוג ההבנות שהוא מחכה להן. ונוס גם קשורה לכלכלה ובימים רביעי עד שישי יכולה להיות טלטלה בשווקים. שבוע הבא נדבר יותר על ההשלכות הכלכליות.

זכרו שההתחלה או הצעד הראשון הם לא קלים, אבל אחרי כמה זמן ועוד כמה צעדים כבר מתרגלים ומוצאים את הדרך לוותר על החלומות של פעם, ולחלום חלומות חדשים ולהמשיך איתם הלאה.

אתם מוזמנים לקבוע איתי פגישת ייעוץ אישית שלחו הודעה ל: 052-5643732

 

והנה התחזית לכל המזלות לשבוע הקרוב:

מזל טלה: שבוע שבו החלומות והרצון שלכם מתחילים לחזור. עדיין המציאות מעייפת מאוד, אבל לפחות האופטימיות חוזרת.

מזל שור: שבוע יחסית קל יותר מהשבועות האחרונים. קל לכם עם עצמכם, אבל התקשורת עם הסביבה עדיין לא במיטבה.

מזל תאומים: שבוע שבו אתם עייפים, לא מצליחים לעמוד בלוחות זמנים ואין לכם מושג מה אתם רוצים. למי שנולד השבוע, זו תהיה שנה של סגירת קצוות פתוחים.   

מזל סרטן: שבוע שבו כאילו אתם מתכוננים למשהו גדול שאתם לא יודעים מהו. מתרוצצים, מסדרים, מארגנים. שבוע שבו אתם נעים מתקוות לחרדות וחשוב להזכיר לעצמכם את כל הפעמים שהגזמתם גם בתקווה וגם בחרדה ולא קרה כלום.

מזל אריה: שבוע שבו החלומות שלכם מתחילים לחזור, אבל הכוחות, המוטיבציה והרצון עדיין לא לגמרי שם. לקראת הליקוי יכול להיות שבמהלך השבוע תבינו מה הסתיים ואין מה להשקיע בו יותר.    

מזל בתולה: בזמן ששאר המזלות מתחילים להתעורר, אתם מורידים הילוך ונותנים לאחרים להחליט ולעשות.

מזל מאזניים: שבוע שבו אתם חוזרים למלחמות ולמאבקים שלכם, אבל ונוס עדיין בנסיגה, ומערכות היחסים שעברו טלטלה, מחייבות גישה אחרת. שימו לב לא למתוח את החבל השבוע.

מזל עקרב: שבוע שבו הכוחות שלכם חוזרים, מערכות היחסים מתחילות למצוא את האיזון החדש שלהן ואתם קצת רגועים יותר.   

מזל קשת: שבוע עם הרבה אנרגיה של עשייה, מצליחים גם בתוך האווירה שעדיין קצת סגורה למצוא את המקום שלכם לחלום על ההתרחבות.  

מזל גדי: שבוע שבו אתם מבינים שמערכות היחסים ויחסי הכוחות השתנו, ושאתם אפילו קצת שמחים על המצב החדש שנוצר.  

מזל דלי: שבוע שבו אתם הופכים לנוסטלגיים, מתגעגעים למה שהיה פעם, ומנסים להתחמק מהעובדה שהעולם השתנה ואתם חייבים להשתנות יחד איתו.

מזל דגים: שבוע עם המון פעילות. יחסית לשאר המזלות אצלכם יש פחות עיכובים וביטולים, ויותר כוח רצון שמעביר את השבוע הזה במהירות שיא.  

 

שבוע טוב

ייעוץ אישי עם מעין

שלחו הודעה ל: 052-5643732

5 מחשבות על “תחזית שבועית 14.6.20”

 1. תודה!
  מאסטרולוגים אחרים שארהב לפני מלחמת אחים, שחייו של טרמפ בסכנה, שהקורונה הייתה מלאכותית בכוונה לפגוע בטרמפ לפני הבחירות, ושכוחה כמעצמה הולכת ליפול… האם את מאמינה בזה? האם כספים שיש בארהב שווה להוציא?

  הגב
  • יש המון הגזמות שמסתובבות באינטרנט בנוגע למה יהיה מסביב לליקוי של שבוע הבא. בראייה שלי האמריקאים נלחמים את מלחמת האזרחים שלהם מאז 1861, עם תקופות אלימות יותר ותקופות אלימות פחות.
   בנוגע לקורונה – לכל שארית חיינו יהיה דיון מה בדיוק קרה כאן בחודשים האחרונים. מבחינה אסטרולוגית היה ברור שיהיה משהו (אני חשבתי על משבר כלכלי גדול, אחרים חשבו על מלחמה) – אף אחד לא ראה וירוס שמשתק את כל העולם.
   יש נטייה בארה"ב לראות כל דבר שקורה רק מתוך הפריזמה הקטנה של עצמם. בעיני הוירוס לא קשור לטראמפ, ולא קשור לבחירות. ההשפעה של הוירוס היא כלל עולמית והתוצאות יובילו לשינויים גם באירופה, גם בדרום אמריקה, מזרח אסיה וכו'.
   ארה"ב איבדה את מעמדה כמעצמה לאורך השנים האחרונות, והמגמה הזו תמשיך.
   בנוגע לכספים בארה"ב, כבר כמה שבועות שאין קשר בין המדדים של השווקים לבין המציאות. השבוע צפויה ירידה גדולה, ואח"כ באוקטובר עוד פעם. השאלה היא אם עדיף לחכות עם הכספים עד שיחזירו את ערכם (בערך שנה-שנתיים), או לצמצם את ההפסדים ולהוציא עכשיו – בידיים שלך.

   הגב
   • את חושבת שהמעצמה הבאה שתשלוט בעניינים תהיה סין? ומה זה אומר שארהב איבדה את מעמדה? ומה לדעתך יקרה לטרמפ?

    הגב
    • לדעתי האישית לא תהיה מעצמה הבאה שקובעת את סדר היום לכולם. עוד כמה שנים דרום אמריקה ואפריקה יתחילו להרים את הראש ולא יסכימו לקבל תכתיבים מאירופה וארה"ב או סין.
     לטרמפ באופן אישי כנראה שלא יקרה כלום.

     הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.