תחזית שבועית 13.05.22

השבוע מתחיל עם ליקוי הלבנה במזלות עקרב ושור. לירח המלא של חודש מאי יש מקום של כבוד בתרבויות רבות ובמיוחד בבודהיזם, שלפי המסורת הבודהה הגיע להארה בזמן הירח המלא הזה. השנה הוא אפילו מיוחד יותר עם ליקוי הלבנה. כך שבתחילת השבוע מגיעה האפשרות לקבל את התובנות שייקחו אתכם למקום רגשי-נפשי אחר. התחושה תהיה בצורה של הפוך על הפוך: העומס הרוחני כל כך גבוה עד שההרגשה תהיה כזו של ריקנות.

מרקורי ממשיך בנסיגה שלו במזל תאומים, וכולנו לא מצליחים למצוא את המילים הנכונות, מתמודדים עם גליצ'ים בטלפונים ובמחשבים, ומתבלבלים בתאריכים ושעות. בדרך כלל עם מרקורי בנסיגה ההמלצה היא לא להתחיל משהו חדש. אבל השבוע, עם האנרגיות המיוחדות שלו שווה לכם לעשות משהו אחר ושונה מהרגיל – משהו שעושים פעם בחיים או פעם בהמון זמן, ולא מצפים שיצא ממנו משהו מעבר לחוויה עצמה.

עוד השבוע, מרס צמוד לנפטון במזל דגים  וזו אווירה שמוסיפה על הבלבול. מרס נותן לנו כוחות, דרייב ואחראי על פעולה מהירה, וגם על האלימות. נפטון מסמל את ההפך – את החלומות, האומנות, זמן שנמרח, וחמלה אדירה. מה שמשותף לשניהם זה פעולה מתוך דחף ובלי שום תכנון, גם לא עוצרים לחשוב על מה יהיו התוצאות. זה שילוב שבו קל לשלהב ולהסית, או להפחיד, ולכן כדאי שלא להיות במקומות עם המוני אנשים שיכולים להיסחף בקלות ולגרום לאסון אפילו בלי כוונה.

בנוסף, יופיטר עושה את צעדיו הראשונים במזל טלה ומביא איתו את הרצון והאומץ לנסות דברים חדשים ושונים. ונוס במזל טלה גם עוזרת לצאת מהקיבעונות ולתת צ'אנס לדברים חדשים. ונוס צמודה לכירון רוב השבוע ולכן זה שבוע לא קל למערכות יחסים. כאבים ישנים עולים וצפים וביחד איתם מגיעים גם חלומות על חיבור קוסמי עם מישהו אחר שאולי איתו או איתה הזוגיות תעבוד אחרת.

אז לסיכום: ביום ראשון השמש בזווית מרובעת לשבתאי מבהירה את הצורך בפשרות, גם אם הן לא נעימות. הליקוי מתרחש בבוקר יום שני וביום שלישי מרס צמוד לנפטון. המשך השבוע מרגיש כמו סיום של תקופה. כבר לפני חודש אמרתי שעיקר ההשפעה של הליקויים היא על הכלכלה, והשבוע גל הירידות ימשיך ואולי גם יתעצם.

ואני רוצה לשתף אתכם שבין הליקויים, וכל האנרגיות המבלבלות של החודש האחרון, יש לי כמה וכמה לקוחות שפתאום מקבלים את ההזדמנות להגשים את החלומות שלהם, בעיקר בתחום המקצועי.

הורוסקופ שבועי לכל המזלות

מזל טלה: שבוע שבו אתם נעים בין גלי עייפות לגלי יצירתיות. עם שני המיטיבים במזל שלכם, יש לכם תנופה, רק שקשה לכם לבחור לאן לכוון אותה. שבוע שבו שווה לכם לנסות ולהתנסות בלצאת מהשגרה.

מזל שור: בתחילת השבוע ליקוי הלבנה מציף אתכם עד כדי כך שאתם מגיעים לתחושת ריקנות לא קלה. בהמשך השבוע אתם מתמלאים מחדש, אבל עדיין מעדיפים למצוא יותר מרחב לעצמכם ופחות למערכות יחסים.    

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה של התמודדות עם שינויים בתחום המקצועי שלאו דווקא ביקשתם, אבל בסופו של תהליך יתבררו כנכונים לכם.

מזל תאומים: שבוע של נסיגת מרקורי במזל שלכם ואתם לא מצליחים לסיים משפט, שוכחים את מה שתכננתם ומתמודדים עם כשלים טכנולוגיים בטלפונים שלכם. מומלץ לכם במיוחד השבוע לעשות משהו חד פעמי, כזה שמוציא אתכם מהשגרה ומכניס עניין לחיים.

מזל סרטן: בתחילת השבוע עם ליקוי הלבנה אתם מתמודדים עם הצפה רגשית לא פשוטה ועם תובנות מהסוג שמטלטל אתכם. בהמשך השבוע אתם בחרדות כלכליות לא פשוטות. זה הזמן להזכיר לעצמכם שהייתם במקומות הרבה יותר קשים ויצאתם מהם.

מזל אריה: שבוע שבו אתם נדרשים לפשרות לא פשוטות ומעצבנות. בין לבין אתם מגלים בתוככם את הנחישות ואת הדרייב שלכם. שבוע שבו תהיה לכם נטייה להגזים באוכל, שתייה ובזבוזים, ולא נורא כי זה יעבור עד שבוע הבא.

מזל בתולה: שבוע של נסיגת מרקורי ואתם בתחושה שאתם לא מכירים – שאתם מעדיפים לשתוק מאשר לנסות ולהסביר עוד פעם. השבוע גם מביא איתו סוג של ויתור מצידכם על דברים שהיו ממש חשובים לכם, ועם הויתור מגיע גם השקט.  

מזל מאזניים: שבוע עם אנרגיות הפוכות שבהם אתם מעדיפים שלא לשתף פעולה ולעשות דברים בדרך שלכם ובקצב שלכם. שבוע שבו שווה לכם לנסות ולעשות משהו אחר מהרגיל, במיוחד אם זו חוויה חד פעמית.

מזל עקרב: שבוע שמוציא מכם את הצד המיסטי-אומנותי שלכם, עם תובנות ויצירתיות שמפתיעים אתכם. אתם עדיין עייפים יותר מהרגיל, מעדיפים להסתגר ולתת יותר מקום לצד הרגשי-נפשי הפרטי שלכם.  

מזל קשת: שבוע שבו יש לכם את המרץ ואת הדחף, רק שלא ברור לכם לאן אתם רוצים לכוון אותם. גם לכם מומלץ לעשות משהו שונה ומיוחד השבוע. שבוע שבו אתם יכולים להיסחף בקלות ולכן נסו לשים לב אחרי מה או מי אתם נסחפים.

מזל גדי: שבוע שבו אתם מגלים מחדש את היכולת שלכם לצחוק על החיים, ועל כל מה שקורה. שבוע שבו אתם בין היחידים שלא שוכחים ולא מתבלבלים ולכן כרגיל, האחריות נופלת עליכם.

מזל דלי: שבוע עם דגש על העבודה ועל כל המשימות שיש לכם. בין לבין מגיע שקט שכבר שכחתם שיכול להיות. שבוע שעובר מהר בזמן שאתם עסוקים בהמון דברים.  

מזל דגים: עם מרס ונפטון במזל שלכם אתם נדלקים מהר ונכבים מהר. שבוע שבו אתם פועלים מתוך דחף ולא מעניין אתכם מה יהיו התוצאות. שבוע שבו עדיף לכם שלא להיות במקומות הומים מדי.

2 מחשבות על “תחזית שבועית 13.05.22”

 1. מעין,
  תודה רבה על אתר עם שפע של ידע, הסברים והכוונות.
  שאלה קטנה, מה את ממליצה למי שבכל זאת התחיל בעת הזאת מערכת יחסים או הכרות טובה?

  הגב
  • הי,
   אני שמחה שזכית להכרויות טובות בזמן הנסיגה.
   ההמלצה היא עד כמה שאפשר להיות בלי ציפיות. להנות מהרגע ולא לנסות לתכנן יותר מדי קדימה. כשמרקורי חוזר להילוך ישיר, היחסים פתאום נראים קצת אחרים ונשמעים אחרת. ועדיין, זה לאו דווקא משהו רע, אלא מישהו שאת פוגשת אותו מדי פעם.
   יש לי דוגמא בשבילך: יש לי כמה לקוחות שהגיעו אלי בפעם הראשונה בזמן נסיגת מרקורי ומאז לאורך השנים שמתי לב שהם מתקשרים רק בזמן הנסיגות….

   הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.