תחזית שבועית 1.8.21

שבוע שיש בו אנרגיה של יציאה מאיזור הנוחות. היציאה מאיזור הנוחות יכולה להיות הרבה יותר קלה וזורמת ממה שרבים מאיתנו חושבים ויכולה לעזור לרבים להתגבר על כמה פחדים שליוו אותם הרבה שנים. באותה המידה, יש את אלו שמעדיפים שלא לצאת מהמוכר והידוע להם.  

שבוע עם אנרגיה מיוחדת שמגיעה עם הזריחה השנתית של כוכב השבת סיריוס.  בעבר, היו תרבויות רבות שחגגו את ראש השנה עם זריחת סיריוס, והשנה האנרגיה היא של יציאה מהסטטוס קוו. זו אנרגיה יצירתית, שבה אפשר לצאת בקלות מאזורי הנוחות ולהפתיע את עצמנו עם צדדים שלא נתנו להם ביטוי עד עכשיו. שבוע עם הפתעות ושינויים שלפחות בהתחלה ירגישו לא קלים או פשוטים – בהמשך כבר נראה את היתרונות שלהם.

בנוסף השבוע שתי פלנטות נמצאות באמצע המחזור שלהן והופכות מכוכב בוקר לכוכב ערב. ביום ראשון זה מרקורי, שיהיה בצמידות לשמש במזל אריה.

יום מיוחד שבו מרקורי נמצא במיטבו ויכול לתת את המתנות של מזל אריה ולכן שווה להצטלם ביום שכזה, או לכתוב תסריט, או להתגבר על פחד קהל ופחד מצלמה.

ביום שני, זהו שבתאי שיהיה במולות לשמש וכאן מגיעה אנרגיה לא פשוטה של מאבק בין המסורת וההגבלות, הפחדים, והחוקים שמסומלים על ידי שבתאי לבין הרצון האישי והחלק היצירתי שמחפש לצאת מהמגבלות ופשוט להיות מי שאני.

בהמשך השבוע, קודם מרקורי ואז השמש בזווית מרובעת לאוראנוס נותנים לרבים את הדחיפה לכיוון של ניסיון של משהו חדש ואחר, והיציאה הממשית מאזור הנוחות.

ונוס ומרס במזל בתולה מסמלים את המשך התפשטות הוירוס, ואת המיקוד המחודש של כולנו בבריאות האישית, עם יותר הקפדה על תזונה וספורט ונסיון לצמצם את המתוקים.

יופיטר חוזר היום למזל דלי, עד לסוף שנת 2021. אחרי כמה חודשים של תחושה כמעט נורמלית, חוזרים להגבלות, ולאי ידיעה, ולחוסר האפשרות לתכנן. שינוי מגמה ראשון יגיע עם המולות של יופיטר לשמש ב-20.8, עם אפשרות לסגר נוסף, או מגבלות משמעותיות על חו"ל, התקהלויות, תפילות וכו'

שינוי מגמה שני וקובע יגיע עם סיום הנסיגה שלו, ב-18 לאוקטובר – שאז כבר נלמד כולנו איך לחיות עם הוירוס ואיך להמשיך הלאה.

תחזית אסטרולוגית שבועית לכל המזלות

מזל טלה: שבוע שבו אתם מתחברים מחדש להקפדה על נושאי הבריאות, עם נסיונות לשמור קצת יותר על התזונה בעיקר.

מזל שור: שבוע שבו אתם אלו שיכולים לצאת יחסית בקלות מאזור הנוחות, ולהבין שיכול להיות לכם נוח גם במקומות חדשים ושונים מהרגיל.

מזל תאומים: בתחילת השבוע הכריזמה שלכם עובדת מצויין. ביום שלישי ישנה אפשרות להפתעות בלתי צפויות. שבוע סה"כ מעניין שבו אתם יכולים לעזור לאחרים שלא רגילים לשינויים, להסתגל אליהם.

מזל סרטן: שבוע שבו רבים מכם יקרעו בין הרצון או הצורך לעשות משהו חדש ואחר לבין הרצון והצורך להישאר באותו המקום ולנסות להמשיך הלאה אותו הדבר.

מזל אריה: שבוע שיביא איתו אתגרים לא פשוטים בכל מה שקשור לקריירה שלכם. רבים מכם יכולים להעז ולנסות דברים חדשים השבוע, מה שייתן לכם תנופה נחמדה.

למי שחוגג יום הולדת השבוע צפויה שנה שבה יש סיכוי גבוה להתחלות חדשות בתחום הקריירה.

מזל בתולה: עם מרס וונוס במזל שלכם, אתם מתמודדים עם הפתעות לא צפויות ועם עומס לא ברור של המון נושאים שזקוקים לטיפול. בתוך העומס הזה – מגיע זמן נהדר ליצירה של מערכות יחסים חדשות למי שמחפש.

מזל מאזניים: שבוע שבו בלי לשים לב אתם עושים ומתנהגים קצת שונה מהרגיל, ובעיקר אתם פוגשים אנשים שעוזרים לכם לצאת קצת מהגבולות.

מזל עקרב: שבוע שבו שני השליטים שלכם, מרס ופלוטו ללא זוויות – ואתם מעדיפים יותר מקום וזמן לעצמכם. רבים מכם מנסים לאמץ מחדש הרגלי תזונה וספורט.

מזל קשת: שבוע שמחזיר איתו את הרצינות, ואת הרצון להיות יותר זמן לבד. ביחד עם התחושה של מגבלות מצד אחד ורצון לפרוץ אותן מהצד השני.

מזל גדי: שבוע שבו אתם מתמודדים במערכות יחסים קרובות עם רצונות ודרישות של הקרובים אליכם שנראים לכם קצת מוגזמים.

מזל דלי: שבוע שמביא איתו מצד אחד דחיפה חיובית למערכות יחסים קרובות. ומצד שני לחצים אדירים בעבודה והתמודדות עם דרישות גבוהות.

מזל דגים: שבוע שבו בלי סיבה ברורה נהיה הרבה זמן חופשי ומקום לעצמכם. שבוע שבו שואלים הרבה שאלות פילוסופיות.

 

שבוע טוב

2 מחשבות על “תחזית שבועית 1.8.21”

 1. היי מעיין,
  האם היום כשמרקורי במיטבו כמו שכתבת, זה יום טוב להרשמה ללימודים אקדמיים לדוגמה?
  ואני תוהה איך מרקורי יכול להיות במיטבו כשהוא באריה, כלומר ירוד? איך זה מסתדר?
  תודה!

  הגב
  • הי דור,
   מרקורי אכן ירוד באריה.
   אבל, כל פלנטה שנמצא במצב של "קזימי" או בעברית ב"לב השמש" (צמידות של 17" דקות מהשמש לשני הכיוונים), נמצאת בשיא כוחה. במקרה הזה, השמש נמצאת באריה, המקום בו היא שולטת ולכן היא מחזקת את מרקורי כשהוא חולף בצמידות אליה היום. וכן, ספציפית היום עם הירח בשור, זה זמ מצויין כמעט לכל דבר.

   הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.