מזל תאומים

מזל תאומיםקונסטלציית מזל תאומים מעבריה את האנרגיה של תבונה ואהבה, וכך מי שנולד במזל זה אוהב לאהוב, אוהב להיות בתקשורת, ללמוד, לרצות אחרים, לדבר הרבה על כל דבר שבעולם גם אם אין להם מושג על מה הם מדברים. האנרגיה הזו דוחפת אותם למערכות יחסים מגוונות, לגמישות מחשבתית, ודגש על ידע, אינפורמציה והפצה של אלו הלאה לאחרים.

כאשר התודעה לא מכירה את עצמה הם רצים ממקום למקום, מנסים לאסוף עוד ועוד פיסות אינפורמציה, ומדברים בלי סוף ובלי פילטרים, הידע עובר דרכם ללא סינון והם מושפעים בקלות מרעיונות, דעות וטרנדים.

רבים מהם מוצאים את עצמם במערכות יחסים עם אנשים קשים, כשהם מנסים נואשות לרצות אותם, אבל לא מצליחים, בטח לא לאורך זמן, הם מעדיפים תמיד להמשיך את השיחה, גם עם מדובר בלהמשיך לריב. הם משתנים בקלות וכך אומרים משהו אחד היום ואחר מחר, מתחילים או עוברים פרויקטים שונים ולא מסיימים שום דבר, רוצים לרצות אחרים וכך אומרים לכל אחד את מה שהם חושבים שהוא רוצה לשמוע ואז מאשימים אותם בחוסר אמינות. הם נסחפים בקלות אחר כל נושא שנמצא כרגע בחדשות או באופנה וכך לא לומדים או מעמיקים בשום דבר באמת ויודעים רק קצת על הכל, ויכולים להיות שטחיים, כאשר נדרש ריכוז ועומק הם הולכים לאיבוד.

אלו שנמצאים איתם במערכות יחסים מתלוננים שהם לא יודעים מה בן או בת מזל התאומים באמת חושבים, באמת רוצים ובאמת אוהבים. היכולות שלהם לניהול חיי היום יום, עם יכולת המשא ומתן שלהם, הידיעה מה עולה כמה ואיך מסדרים ביורוקרטיה, יכולת המסחר שלהם וכמובן, היכולת לדבר עם כולם בכל מקום ובכל מצב, יחד עם למידה מהירה ויכולות כתיבה מוכחות נותנים להם המון אפשרויות שאפילו להם קשה לבחור מהן.

מזל תאומים תחזית שבועיתעם התנסויות החיים הם נאלצים להתחיל לאחד את שני התאומים לאישיות אחת. כך הם קודם כל מעמיקים בנושא מסויים ולומדים את היופי שבמציאת סוג של אמת שלא משתנה כאשר מדברים עם אנשים שונים. הם יודעים איך לעמוד על דעתם בעיקר מול עצמם, ואח"כ מול אחרים. הם מסננים בקלות מה נכון ומה לא נכון, מה מתאים להגיד כרגע ומה לא, לגעת באמת שמתחת לקונפליקט שנראה מבחוץ ולגשר בין הצדדים כך שיבינו שהם בעצם מסכימים.

יכולות התקשורת שלהם מקבלת תנופה והם הופכים להיות המורים המעולים, ההוגים שיודעים לתרגם רעיונות גבוהים לשפת היום יום, אלו שמחברים בין כל האנשים האחרים. כשהם בהרמוניה, הם מושכים לחייהם אנשים הרמוניים שהם לא צריכים לרצות אותם יותר, אלא לחוות יחדיו את רגעי החיים הטובים יותר והטובים פחות, יד ביד ועם עמוד שדרה איתן.

שינוי תודעה אצל מזל תאומים:

  • לא חייבים להסכים עם מי שאני מדבר איתו עכשיו
  • עוד ועוד ידע ואינפורמציה לא שווים כלום בלי תפיסת עולם פנימית עמוקה ומגובשת.
  • יש אנשים קשים בעולם, ואי אפשר לרצות אותם אף פעם.

מחשבה 1 על “מזל תאומים”

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.