מזל שור

מזל שורקונסטלציית מזל שור מעבירה את האנרגיה של יצירת הרמוניה ויצירת ערך ארוך טווח, עבודת כפיים מבורכת, יצירות אומנות ויכולת לגדל כל דבר כמעט בכל מקום. מזל שור מברך בכשרונות אומנותיים וגם יכולות פרקטיות, הידיעה במה להשקיע ומתי, היכולת להפוך כמה מצרכים לארוחת מלכים, חושים מפותחים שמספרים להם מה סתם נוצץ ומה זהב אמיתי.

כאשר התודעה לא מכירה את עצמה בני ובנות מזל שור נשלטים על ידי הגדרות ברורות של מה שייך לי לעומת מה שייך לך, הפרדה מוחלטת בין מי שיקר לי ואני שומר עליו וחשיבה שמותר לרמוס את כל מי שלא. הם נשלטים מתשוקותיהם והתשוקות יכולות להיות ליותר כסף, יותר סקס, יותר רכוש ודברים יפים, עוד נהנתנות וחיים טובים ותחושת שליטה. הם ידועים במרדף שלהם להשיג עוד ועוד, כאשר לעולם הם לא מרגישים מסופקים, והקנאות בשמירה על מה שייך להם יחד עם חוסר התחשבות מוחלט במה שנראה להם שלא שייך להם.

הפחד שלהם משינויים יכול להוביל רבים מהם להימנעות או דחייה לאף פעם של כל מה שצריך לעשות, ונסיון לנצל את הסביבה כדי שיעשו בשבילם, גם רדיפת התענוגות יכולה להוביל לאותו המקום.

החיפוש שלהם אחר הרמוניה ותחושת ערך מוביל אותם לקונפליקטים רבים במיוחד מסביב לנושאים של שייכות, של רכוש, והנטייה הרכושנית שלהם שיכולה להפוך לאובססיבית הופכת את מערכות היחסים שלהם לשדה קרב. קשה להם להכינס באמת למערכות יחסים רציניות, כאלו שמערבות את הלב, בעיקר כי הם מפחדים מהתחייבויות לאחרים שידרשו מהם נתינה שלא בא להם לתת אותה.

מזל שור תחזית שבועיתעם החיים וההתנסויות הכואבות שמגיעות איתם, הם אט אט נפתחים לידיעה הפנימית שכשרון הוא משהו שחולקים עם אחרים בלי תנאים מוקדמים, שזה לא כיף לשבת לבד ולאחוז בכל מה שיש להם ורכוש הוא לא תחליף לאינטימיות רגשית. מפסיקים לעצור את הכשרונות שלהם, נותנים לעשייה לעבור דרכם ולנתינה להפוך את כל מה שהם נוגעים בו לשווה יותר גם לעצמם וגם לאחרים. הם הופכים להיות שומרי הפלנטה, ומקדישים את חייהם לשימוש נכון במשאבים ובאנרגיה לתועלת כולם ושמירה על היופי באותו הזמן. יחד עם הידיעה שאין מה לאבד הם הופכים את מערכות היחסים שלהם להרמוניות, תומכות ונאמנות עם מילה טובה במקום הנכון, נתינה וחום שזורם מהם בלי לעשות חשבון.

שינוי תודעה אצל מזל שור:

  • כסף הוא לא הדבר הכי חשוב בחיים, והוא לא תחליף לקרבה רגשית ואינטימיות עם אנשים אחרים.
  • נתינה ויצירה מובילים לשפע.
  • קנאה ורכושנות מרחיקים את האהבה, טיפוח הקשר מביא את האהבה האמיתית, הכנה שנשארת.
  • כשמבקשים מאחרים לעשות בשבילי, הם עושים כמו שנראה להם, לא כמו שאתם הייתם עושים.
  • יש דברים שלא כדאי לדחות לאחר כך

 

2 מחשבות על “מזל שור”

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.