מזל קשתקונסטלציית מזל קשת מקבלת אנרגיה מהרבה מוקדים שונים וכך אלו שנולדים במזל הזה הם מלאי אפשרויות וכשרונות, וכל כך קשה להם להתמקד ולהתחייב למשהו אחד ולהצליח איתו.

מזל קשת מקבל אנרגיה מהרבה מקורות שונים ועם כל ההשפעות הללו הם מסתדרים מצוין כמעט עם כולם, מסוגלים לקבל אחרים כפי שהם בלי לרצות לשנות אותם, ושומרים על השקפת עולם רחבה וכללת. כל זה מוביל לחוסר סבלנות, במיוחד לפרטים הקטנים או למגעים עם אנשים צרי מבט. עם כל הגישה הזו יש להם חלומות גדולים, אבל יש להם מחסור באנרגיה שמוציאה דברים לפועל. השאיפה המובילה אותם היא לעוד ידע, עוד חופש.

הם חומקים מהתחייבות בלי לשים לב לזה ואז לא מבינים למה הם לבדם. כמהים למערכות יחסים שיש בהם גם מסירות גם אינטלקט וגם משיכה ולא תמיד נשארים מספיק זמן כדי לפתח את כל אלו. הם יורים את החיצים שלהם לכל הכיוונים ולא תמיד הולכים אפילו לראות במה הם פגעו. יכולים בקלות להשקיע את חייהם במה שמעניין אותם אבל הוא לא רלוונטי לחברה או למקום בו הם נמצאים.

במערכות יחסים הם חייבים להיות אלו שיודעים הכל או יודעים טוב יותר ולכן הם לא יודעים איך להקשיב, משסעים אחרים, כמהים לחילופי שיחה אינטליגנטיים, אבל שוכחים את כללי הנימוס הבסיסיים, הם כמהים למערכת יחסים שיוויונית, ובאותה המידה כמהים לחופש.

הם אופטימיים רוב הזמן, אבל כשהם לא, הם פשוט לא יודעים איך לבקש עזרה. מנסים תמיד להראות שהכל בסדר גם אם זה לא ממש כך. ממשיכים לחפש, לתהות. הם חולמים על היום שבו המזל יגיע לבקר אותם וכך יכולים לעבור החיים, בחלומות הללו על עושר ופרסום כשהמציאות רחוקה מאוד משם. בחלומות הללו הם רואים רק את עצמם מקבלים את ההכרה, את העושר והחשוב מכל, שאומרים להם שהם צודקים.

מזל קשת תחזית שבועיתהקשתים המתעוררים לומדים קודם כל לוותר על כל החלומות הגדולים ובמיוחד על התחושה שהם יודעים הכל, או יודעים יותר. הם לומדים איך לכוון את החץ שלהם כל פעם למקום אחד וגם ללכת אחריו לראות לאן הוא לוקח אותם, הם לומדים איך לחבר את כל הכשרונות שיש להם למקום אחד ברגע אחד ובהתאמה למקום ולזמן בו הם נמצאים, וכך מסוגלים לשתף פעולה ואפילו להוביל פרויקטים שיש בהם משהו טוב לכולם. הם פתאום לא פוחדים כל כך מהתחייבות, מאחר והם מבינים שהחופש הינו פנימי ולא חיצוני. הם בעיקר לומדים להאזין ולחלוק את הידע שלהם בצורה שמתאימה למי שנמצא איתם.

הם לומדים שחופש בלי אחריות שווה לכאוס ולילדותיות, הם לומדים שהמערכות לא פועלות באופן אישי נגדם, אלא שיש טעם בסדר כללי שבו הם יכולים לקחת חלק, גם אם החלק שלהם הוא להרחיב את הסדר הזה. הם לומדים איך לחבר אנשים מתרבויות שונות יחדיו, איך להעביר מסר להמונים ממקומות שונים שיכולים עדיין להבין אותו, ונשארים האופטימיים שהם.

שינוי תודעה אצל מזל קשת:

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.