מזל עקרבקונסטלציית מזל עקרב מקבלת את האנרגיה של יצירת הרמוניה דרך קונפליקט, האנרגיה הרגשית המפעילה אנשים זורמת אצלם באופן המובהק ביותר ובולטת ביותר החשיבות שהם נותנים לכל מערכת יחסים בחייהם. נסחפים ומתלהבים, אבל לא מעיזים להראות את זה, מחפשים הבעה עצמית ושם דבר לא נראה להם כמצליח להעביר את מה שהם מרגישים בצורה הנכונה. הרצון להגיע לקשר אישי עמוק ושמירה על עצמם מפני פגיעה מתנגשים והמערכה מוכנה למאבק פנימי.

שני הדברים שכמעט כל האנשים לא מצליחים להסתדר איתם בשלום, אלו שגורמים לפגיעות הגדולות ביותר ומהצד השני מביאים איתם את השמחה והסיפוק הגדולים ביותר הם כסף וסקס. משניהם אי אפשר לקבל מספיק אף פעם, משניהם תמיד רוצים עוד ועוד, ושניהם מיוצגים על ידי מזל עקרב. לבני ובנות מזל עקרב יש גישה טבעית אל אלו ואל כל מה שמפעיל בני אדם ממה שנקרא התת מודע. האנרגיה הרגשית החזקה והעצורה בהם נותנת להם יכולות שאין לאחרים והם חופשיים להשתמש ביכולות הללו כדי לצבור לעצמם עוד ועוד ותמיד להישאר רעבים לעוד, או שהם חופשיים ללמוד להבין את המניעים האלו ולשחרר את עצמם מהרעב הבלתי מסופק הזה.

כאשר הם מונעים מהתשוקות הנמוכות שלהם הם נעים משדה קרב אחד לשני בכל מגעיהם עם העולם שמסביבם, ובמיוחד בכל מה שקשור לכסף או ליחסים זוגיים. יש להם את הזכרון הטוב ביותר מכולם מאחר וכל אירוע נרשם ישירות לתוך הגוף הרגשי הזוכר ולכן גם היכולת שלהם לפגוע באחרים המתבססת על כשרון אבחנה מעולה וזכרון של כמה גלגולים. היכולות שלהם יכולות להיות מנותבות לרצון לשלוט באחרים ולתמרן אותם לצרכיהם, או להפך לעזור לאחרים ולשחרר אותם לעצמאות מתלות בהתמכרויות רגשיות שונות.

האנרגיה של העקרב היא אנרגיה רגשית קיצונית ומכאן או שהם אוהבים או שהם שונאים, אין אמצע. הם או טובים מאוד או רעים מאוד, ואוהבים ללכת על הקצה רק כדי לבחון את עצמם וכדי שלא ישעמם. הם נלחמים בכל מערכות היחסים שלהם, מלאים בתשוקה ובלהט מנסים לשלוט על הסביבה ולתמרן אותה לצרכיהם ולתשוקותיהם ובנסיון למצוא משהו יציב להאחז בו מול הרעש הרגשי המשתולל בתוכם.

מזל עקרב תחזית שבועיתכשהם נסוגים לתוך עצמם הם מגלים שיש להם את המפתח לכוח החזק ביותר ביקום, הכוח לשלוט בעצמם. רבים עוברים דרך התנסויות קיצוניות בחייהם שמכריחות אותם לבחון לעומק שאלות הקשורות לגורל, לאמונה, והיכולת שלהם עצמם להשפיע על הגורל הזה או על גורל אחרים, לאט לאט הם מתקרבים להבנת שהמניע הוא זה שקובע את התוצאה.

מאחר ויש להם הרבה כוח להשפיע (לטוב ולרע) הם לומדים לטהר את המניעים שלהם. כל זמן שהם מונעים מהתשוקה לעוד ועוד (שליטה, סקס כסף, כוח), הם לא ימצאו את ההרמוניה שהם כמהים אליה. ככל שהם משחררים את עצמם מהתשוקות הללו, דרך הבנה מלאה שאלו רק סיפוקים חולפים, הם יכולים לאזן הרבה מאוד קארמה בזמן קצר עם שיתוף פעולה מלא מצידם ולהפוך לגורמי שינוי חיובי בחייהם שלהם ובחיי אלו הקרובים אליהם. העוצמה הרגשית נשארת אבל עכשיו היא נחווית מהצד הממלא שלה.

שינוי תודעה אצל מזל עקרב:

2 תגובות

  1. היי מעיו מה יותר אינטינסיבי מרס בעקרב שמש בעקרב או מרקורי בעקרב או ירח בעקרב ללא התייחסות לכל המפה איפה יתבטאו תכונות עקרב בצורה הכי אינטינסיבית ? תודה

    1. הי,
      האינטנסיביות מגיעה מריבוי פלנטות בעקרב. זאת אומרת כשיש גם את השמש, מרקורי ואולי עוד פלנטה תקבל יותר אינטנסיביות מאשר רק ירח, או רק ונוס וכו'. באותה מידה גם פלוטו במיקום בולט (צמוד לאופק או ל-MC), פלוטו בהרבה זוויות להרבה פלנטות אישיות גם נותן אינטנסיביות עקרבית נוספת. בקיצור, זה אף פעם לא דבר אחד, באסטרולוגיה אנחנו בודקים מה שנקרא "חתימות כפולות", אותו דבר במילים אחרות שנמצא בכמה מקומות במפה.

      מעין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.