מזל סרטןקונסטלציית מזל סרטן היא השער לחיים על כדור הארץ, היא מייצגת את תחילת החיים ואת סופם, את כל אלו שלא מצפים מהם ליותר מדי, אולי רק לחיוך, אלו שזקוקים להזנה, תמיכה והגנה, האנרגיה של מזל סרטן היא זו של התפתחות דרך נסיון וחוויה.

כאשר התודעה לא מכירה את עצמה בני ובנות מזל סרטן נשלטים על ידי מצבי הרוח שלהם. הם מלאים בפחדים שחלקם מבוססים על המציאות וחלקם לא. נקודת מבט ילדותית על החיים וכזו שקשורה לשייכות: או שאתה מהמשפחה שלי, שבט שלי, מדינה שלי ולכן בצד שלי, או שלא ואז כדאי לי להיזהר ולהישמר ולחשוד במניעים שלך.

רבים מאלו עם השפעה סרטנית כמהים לבית, בחוויה שלהם חסרה תחושה של לגדול בבית שתומך בהם גם פיזית ובעיקר רגשית ומכאן הרצון שלהם לקבל בית בו הם יכולים להרגיש בטוחים. עדיין אחד הדברים שהכי קשה להם הוא להתבגר ולהפוך להורים בעצמם, ולקיחת אחריות היא המשימה העיקרית העומדת בפניהם כאשר הם לומדים להכיר את עצמם.

הם בטוחים שכולם מרגישים את מה שהם מרגישים ומתפלאים כל פעם מחדש כשהם מגלים שלאנשים אחרים יש רגשות אחרים, או רצונות אחרים משל עצמם, הם לפעמים אפילו מכריחים רגש בדרמטיות שלא בהכרח נמצאת אצל מי שאיתם. יש להם נטייה חזקה לנוסטלגיה, לפטריוטיות, ולמסורת שהופכת להיות המסגרת ממנה הם לא יוצאים.

מזל סרטן תחזית שבועיתבאותו הזמן יש להם לב פתוח ונתינה זורמת, יש להם יכולת הזנה וטיפול במיוחד באלו שהכי צריכים את אלו, ומאחר ומזל סרטן הוא מזל יוזם הם ממשיכים לנסות ליצור את הבית המושלם לעצמם ולאחרים, מקום בו כולם מרגישים בטוחים. רק קשה להם לפעמים עם העולם המודרני ודרישותיו המרובות, כמו גם הנטייה האינסטינקטיבית שלהם להזדהות עם רגשות של אחרים עד שהם לא יודעים מה הם מרגישים בעצמם, העוצמה הזו לא קלה על הגוף הרגשי.

עם נסיון החיים וכאביו המרובים, הם נפתחים לבטחון שכל בני האדם באים מאותו המקור, הם נוגעים באהבה ללא תנאי שאיתה הם מרפאים פצעים רגשיים של עצמם ושל אחרים, והופכים בעצמם מקום בטוח לסביבה. הם לומדים איך לקחת אחריות קודם כל על עצמם ועל ההתבגרות שלהם, הם מבינים שלא חייב לוותר על עולם הרגש לטובת עולם המעשה אלא ששני אלו יכולים לדור בכפיפה אחת בתוכם. מכאן הם כבר לא צריכים להתחבא מאחורי חומות משקל או בתוך הבית והם חופשיים לפזר את החום, ההזנה והיופי שלהם לכל מי שזקוק לעזרה, כך הם בונים לעצמם בית אמיתי.

שינוי תודעה אצל מזל סרטן:

 

 

8 תגובות

 1. היי מעין את יכולה בבקשה להסביר לי על כוכב בסוף מזל מעלות 28.29
  האם הכוכב יקבל את התכונות של המזל אחרי או שאין קשר ? שאלה שמבלבלת אותי הרבה זמן תודה ..

  1. כמו כל דבר באסטרולוגיה התשובה היא כן ולא.
   לא – פלנטה במזל לא מקבלת את התכונות של המזל שאחריה, אלא להפך היא ממצה את המזל שבו היא נמצאת לשיאו.
   כן – כי אסטרולוגיה לוקחת בחשבון את השינויים שקורים במהלך החיים, במיוחד על פי מה שנקרא קידומים. מי שנולד בסוף מזל עובר כבר בגיל שנה או שנתיים למזל הבא בו הוא יהיה כמעט 30 שנה והפלנטה תוציא לפועל במהלך הזמן הזה את בצורה שיש בה מן הגוון והתכונות של המזל העוקב.

 2. היי מעין בלבלת אותי כרגע את אומרת שכוכב בסוף מזל יהיה שייך למזל הבא שהילד עובר לגיל שנה .. ? לפי מה שאני יודע זה שהמפה הנטלית והכוכבים לא משתנים מרגע הלידה בקיצור יש לי ירח בדגים במעלה ה 27 .. האם הוא השתנה לטלה כשעברתי לגיל שנה ? או האם בכלל הירח שלי מושפע מטלה כל הזמן הזה ולא ידעתי (ירח 'לא' עושה היבט עם מרס) אף פעם לא הרגשתי את טלה אין לי כוכבים אישיים שם מעניין מאוד אפשר הסבר בבקשבה תודה

  1. הי יותם,
   הכוכבים לא משתנים, האדם הוא זה שמשתנה. החוויות והאירועים משנים את נקודת הראיה והאסטרולוגיה לוקחת את זה בחשבון.
   עם השנים לכל מזל יש את הדרך שלו לקבל זוויות ראייה נוספות, וכל פלנטה מצליחה להראות אספקטים שונים של מה שהיא מייצגת במפת הלידה.
   ירח בדגים למשל יכול להשתנות קצת כמו זיקית, להראות צבעים אחרים בתקופות אחרות.
   שיטת הקידומים באסטרולוגיה דורשת למידה עמוקה והיא מבוססת על התנועה היומית הטבעית של הפלנטות.
   ולכן, כשמדובר בירח הוא המהיר מכולם ומקבל השפעה של מזל אחר כל שנתיים וחצי בערך, (אצל כולם) וזו אחת מהדרכים שבהם אסטרולוגים "יודעים" ספר על השינויים בהרגשה, שינויים בסדרי עדיפויות ואירועים ואיך הם מתגלגלים בטבעיות.

   אני מחשיבה פלנטה במזל עד למעלה 29.59 למזל שבו היא נמצאת.

 3. היי מעין תודה רבה על המענה .
  "אני מחשיבה פלנטה במזל עד למעלה 29.59 למזל שבו היא נמצאת." אז את אומרת שהירח שלי לא מושפע ממזל טלה אלא אך ורק מדגים (אני מדבר על הירח במפה הנטלית) ? 🙂

 4. מעיין היי,
  איך משפיע מיקום של ירח בטלה על בן מזל סרטן, שמאדים ממוקם אצלו במאזניים (שניהם ב19 מעלות)?

  1. הי
   כדי לשלב ירח עם שמש צריך גם את שאר המפה. מה האופק, שאר הפלנטות ביתם וכו'. סה"כ זה שילוב שנותן נפש צעירה בכיוון החיובי, או נאיביות בכיוון הפחות נחמד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.