מזל מאזניים

מזל מאזנייםקונסטלציית מזל מאזניים מקבלת אנרגיה של אינטליגנציה ושכל בראש ובראשונה, ועד כמה שהמזל משויך למערכות יחסים, האנרגיות שמרכיבות אותו הן לא רגשיות במהותן. מכאן שמזל מאזניים שואף תמיד להיות במערכות יחסים עם אחרים כמו כל מזלות האוויר, ועדיין הם שואפים להיות בשליטה באלו אם זה על ידי חוקים כתובים או חוקים לא כתובים הידועים בכינויים טרנדים.

מזל מאזניים אוהבים להיות בחברה, אוהבים ללמוד, להקשיב, לדבר, והכי הרבה לייעץ. כאשר התודעה לא מכירה את עצמה הם חושבים שיופי חיצוני הוא הדבר החשוב ביותר, שנימוסים יפים חשובים יותר ממניעים פנימיים, שלא מסוגלים אף פעם להחליט כי הם לא רוצים לפספס את ההזדמנות השנייה, או שהם לא רוצים לפגוע. הם לא אומרים את מה שהם חושבים, אלא את מה שמקובל להגיד, מקבלים את אלו שנאחזים בספר חוקים נוקשה ולא מבינים איך להתאים אותו לנסיבות החיים המשתנות.

הרצון הכנה שלהם הוא להיות בתוך מערכות יחסים הרמוניות ושוויוניות, אבל רק כפי שהם חושבים שהן אמורות להיות, ואם אנשים אחרים מתנהגים אחרת הם נתקלים בלשונם החדה והמושחזת של מזל מאזניים, הם נתקלים בלוחמים למען מה שנראה להם נכון, אבל לפעמים מאבד קצת קשר עם מה שקורה בחיים. הם נרתעים מרגשות מתפרצים וכאשר אלו מאיימים עליהם הם מטביעים אותם בדיבורים ובקניות ומשתדלים מאוד שלא להיסחף.

יש מהם שנלחמים חזק בכל מה שנראה להם כמאיים על מה שהם מאמינים בו, החוקים שהם נאחזים בהם, ויכולת המלחמה שלהם, ההתפרצויות שנראות כאילו לא שייכות, והעוקצנות או היכולת שלהם פתאום להפוך לעורכי דין המאשימים והחוקרים מפתיעה רבים.

מזל מאזניים תחזית שבועיתחוקים ותקנות מובילים את חשיבתם המתוכננת יותר מכפי הנראה לעין, אבל לפעמים חסרה החמלה לאלו שפשוט לא מסוגלים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלהם. יחד עם זאת הראייה האובייקטיבית שלהם מאפשרת להם להיות יועצים מעולים, ומגשרים עוד יותר טובים. היכולת שלהם לעשות מניפולציות כדי להוציא את היופי מתוך החומר היא נהדרת, אבל חלקם מאבדים את יכולותיהם במצבים של אי סדר אנושי.

כאשר הם לומדים להכיר את התודעה הם לומדים לשלוט על עצמם בצורה האמיתית ולא רק החיצונית. הם מכירים את הקווים המנחים אותם, ואת האחרים ויודעים תמיד למצוא את המכנה המשותף, זה שמתאים לכל סיטואציה באשר היא ומתאים בדיוק לאותו הרגע. הם כבר לא נבהלים מחוסר נימוס, או אי סדר או וולגריות, אלא יודעים איך לעמוד מול כל אלו ולהשפיע עליהם עד שאלו ימצאו את דרכם לתוך המכנה המשותף הרחב. החוקים עדיין שם, אבל יחד איתם כבר יש הבנה של אנושיות ומניעים. מזל מאזניים הוא המזל של קו האמצע, החמקמק תמיד וזה שמאפשר את הפעילות שבה הם מעוניינים. כאשר הם לומדים לדלג בו הם כבר לא נקרעים בין הצדדים אלא יודעים לאן לכוון ואיך לעשות זאת בהתאמה לנסיבות החיים המשתנות.

שינוי תודעה אצל מזל מאזניים:

  • יופי הוא בעיני המתבונן ועדיין אפשר להמשיך לשאוף אליו.
  • חוקים ותקנות מתאימים לזמן ומקום מסוימים ונזילים יותר ממה שנראה לעין.
  • אין כמותכם להקשבה, הכלה אובייקטיבית וייעוץ טוב.
  • קו האמצע זז כל הזמן ואתם איתו.

 

3 מחשבות על “מזל מאזניים”

  1. חייבת להגיד שזה מדהים מה שכתבת.. אמא שלי מזל מאזניים ואני באופק מאזניים. זה נכון ואמיתי בחיים שלי מאוד מהרגע שאני זוכרת את עצמי !

    הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.