מזל דגיםקונסטלציית מזל דגים מעבירה בעיקר אנרגיות רגשיות ורגישות וכך אלו שנולדים במזל דגים הם יותר רגישים מאחרים, השאלה היא רק למה? אנרגיות של היסחפות מהירה, השאלה אחרי מה? האם הם רגישים לעצמם וכך נעלבים מכל הערה או ביקורת, או רגישות לעיוותים שיש בעולם שגורמים להם לסבול בדיוק באותה המידה?

האנרגיות האלו שמרכיבות את מזל דגים הם כאלו שמתפזרות מהר ובקלות, ואחד הדברים שהכי קשה להם הוא מציאת מרכז פנימי או כיוון ברור. האנרגיות האלו הן מאוד אידיאליסטיות, מעוניינות בהקלת הסבל בעולם באופן כללי אבל הרבה פעמים לא מסוגלות לעשות צעד אחד קטן ופשוט בכאן ובעכשיו לשיפור תנאיהם. מסוגלים לתת את כל כולם לעזור לזרים שרק פגשו ולא לעשות כלום למען אלו שחיים איתם כל הזמן.

יש להם יכולות מדיומליות או גישה לרעשי הרקע שאנשים אחרים פשוט לא מבחינים בהם, והרבה פעמים הם לא מצליחים לתרגם את כל האינפורמציה הזו כך שתתאים לזמן ההווה וכך הם רק מתבלבלים יותר, נתפסים כמבולבלים על ידי אחרים ואף נלעגים. רבים גם מבלים את חייהם בחלומות, בבדיון, או בבריחה מכל התמודדות אמיתית ומקווים שהחיים כבר יצילו אותם או שיקרה איזה נס והעולם יהיה קליל יותר.

האנרגיה הזו היא אנרגיה שלא יודעת גבולות ומצפה רק לטוב, וכך הם לא יודעים להפריד את עצמם מאחרים, מאמינים לכל מה שמספרים להם ולא יודעים את ההבדל בין אהבה אמיתית ונתינה לניצול. הם הכי רוצים לעזור לאחרים, אבל בהרבה מקרים הופכים בעצמם גם לקורבנות. הם מלאים בפחדים מכל הסוגים וספקות עצמיים מאחד והם יודעים בעצמם עד כמה קל להוליך אותם שולל, עד כמה הם נמסים מול בקשות לעזרה ועד כמה הם לא מצליחים להפריד בין הדמיון לבין המציאות. המחסור בגבולות הולך לשני הכיוונים: נראה להם טבעי לקבל מאחרים כמו שנראה להם טבעי הנתינה שזורמת מהם, כך מאשימים אותם בניצול ובזבוז וחוסר אחריות והם בכלל לא התכוונו.

מזל דגים תחזית שבועיתבמזל דגים אנו פוגשים את הנפלא והנורא ביותר באהבה: אנחנו רואים את ההקרבה ואת תוצאותיה (אלו שרק רוצים עוד ועוד), אנחנו רואים את היכולת האדירה לחמלה ולקבלה ללא תנאי שיש לדגים שלפעמים עולה להם ביוקר, ועדיין הם לא יכולים אחרת.

כאשר הם מתעוררים, הם נוגעים בכוחות פנימיים עמוקים יותר, אלו שנותנים להם סולם ערכים ברור וידיעה ברורה מתי משקרים להם ומתי הם נתקלים בסבל אמיתי. הם יודעים עכשיו איך להתנהל מול כל מי שמגיע אליהם, עדיין מקבלים ומחבקים את כולם ללא תנאי, אבל גם יודעים איך לא ליפול קורבן למי שהם מנסים להציל. הם מקבלים את הכוח לצאת מכלא ההרגלים שלהם. ההרגל של הימנעות מכל מה שלא נראה להם (בעיקר הימנעות מעבודה סיזיפית), וההרגל של לרצות אחרים לא משנה למה.

עכשיו כוח הריפוי האמיתי זורם דרכם ולפעמים רק עצם נוכחותם יכולה לעזור לאחרים להרפא. הם יודעים איך לתרגם את המידע שזורם מסביב להם כך שיתאים למי שנמצא איתם באותו הרגע, יודעים איך להגיד לא מהמקום הנכון והאוהב, ומאחר והם התעלו מעל הפחדים הרגילים, אין כמותם לעזור לאחרים להבין ולראות את מקור הפרנויות ואיך להתמודד מולן.

שינוי תודעה אצל מזל דגים:

4 תגובות

    1. כדי לדעת את זה צריך את תאריך הלידה המלא (כולל שנה) ורצוי מאוד מאוד גם את שעת הלידה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.