מזל גדיקונסטלציית מזל גדי מקבלת את האנרגיות הפרקטיות, אלו שמחוברות לכאן ולעכשיו, אלו שהם מגובשות, יודעות מה הן רוצות ואיך להגיע לשם, יחד עם אישיות החלטית. הם מאוד שאפתנים ויחד עם זאת פוחדים מלעשות טעויות, פוחדים לצאת מהקווים, והכי חוששים שהם לא יעמדו בציפיות שיש להם מעצמם, ויש להם ציפיות גבוהות.

במזל גדי לא זורמות האנרגיות של מערכות יחסים, ויש לו פחות מהחמימות האנושית הפשוטה. הם רואים את העולם כמכונה המורכבת מחומרים שונים שאותם אפשר וכדאי לגבש לתוך מפעל שדופק, בלי התחשבות ממשית ברצונות או בגחמות של אנשים שיש להם מצבי רוח. הם נראים קרים, מחושבים ומעוניינים רק במטרות הארציות או בהשגת תפקיד ומעמד לעצמם, כשבדרך כל האמצעים כשרים. המחסור ברוך הוא גם המכשול העיקרי שלהם בדרך למטרות הגבוהות בד"כ שהם מציבים לעצמם.

אחד הדברים שהכי קשה להם הוא להתערות עם אחרים, מאחר והם לא מבינים את הנויאנסים הרגשיים הקטנים שמפעילים אחרים, לא מבינים איך אנשים נותנים למצבי הרוח שלהם לשלוט בהם, ואיך לא כולם כמוהם: מכוונים למען המטרה, כשהמטרה היא לעלות בסולם הדרגות. מהסיבה הזו הם כבר מגיל צעיר מסתגרים בעצמם ומרגישים בטוחים רק כאשר הגבולות והחוקים ברורים ויש ניהול ופורמליות.

רבים מהם פוחדים מאוד לנסות דברים חדשים ולא מוכרים, מעדיפים את המבנה הביורוקרטי, ניהולי שאין בו הפתעות. נטייה לשמר בלי לעצור ולחשוב מה משמרים, למה והאם זה מתאים לתקופה הנוכחית, נטייה לרצות לצבור עוד ועוד בעיקר כוח והשפעה, וגישה מרוחקת מאנשים אחרים עם הפרדה מעמדית חזקה. זה יכול להוביל לאישיות קרה, מרוחקת שרוצה רק להיות יותר מאחרים ולא מסוגלת לצחוק על עצמה, לא מסוגלת לתפקד כשיש קצת כאוס או רגשות משתוללים. באותו הזמן הם נאמנים לחלוטין למילה שהם נותנים, לחברים, למשפחה, למקום עבודה. הם לא מסוגלים להפר הבטחה שהם נתנו ולא מבינים את אלו שכן, הם אחראיים מאוד ומה שנמצא אצלם מטופל בצורה הטובה ביותר, ושוב, הם לא מבינים איך אחרים מזניחים את התחייבויותיהם.

מזל גדי תחזית שבועיתלמי שנמצא איתם חשוב להבין שהכבוד הוא אכן חשוב בעיניהם, והם מוכנים לספוג הרבה מאוד חולשות אנושיות, אבל לא פגיעה בכבודם. הם שונאים שמדברים עליהם מאחורי הגב, ומפחדים להתבזות בציבור, מעדיפים להתחבא ולא למשוך תשומת לב, אם יש סיכוי שתשומת הלב תהיה שלילית.

לאחר שהם מתעוררים מחלחלת לאט לאט ההבנה שהמטרה היא סך כל האמצעים שהיו הדרך אליה, ולכן כדאי לשים לב באילו דרכים או שיטות מגיעים אל המטרה הזו, ואם זה עולה ביוקר לאנשים אחרים אז זה יעלה ביוקר גם לגדי השאפתן. הגדיים נרגעים להם לאיטם ומאפשרים לרגש עמוק ובסיסי להיות חלק מהחיים שלהם וכך הם לא נבהלים כשאחרים יוצאים משליטה אלא יודעים איך להתמודד מול הסיטואציות האלה. עדיין אין להם סבלנות להתנהגות ילדותית או אמוציונאלית, אבל כאשר הם מזהים מצוקה אמיתית, יש להם דרך לעזור לה. כבר לא אכפת להם מה אומרים עליהם, והם מבינים שכבוד הוא משהו פנימי שאדם נותן לעצמו, או שמגיע בהתאם למעשים שלו לאורך שנים. הם הופכים להיות המובילים החברתיים האמיתיים, אלו שיודעים ליצור מבנים שמתאימים לילדי המחר יחד עם מתן כבוד לקודמים להם. כבר פחות אכפת להם לשלוט באנשים קטנים אחרים, אלא להפך הם רוצים להוביל ולחזק אנשים גדולים אחרים ולשתף פעולה לטובת הכלל.

שינוי תודעה אצל מזל גדי:

6 תגובות

  1. שלום רב!נולדתי בתאריך 17/01/1963 מאד הייתי רוצה לדעת מה יהיה עים מצבי הכלכלי השנה אני מרגישה חסומה מהבחינה הזאת האים אפשר לדעת זאת?תודה

    1. הי ציפורה,

      ייעוץ אסטרולוגי יכול לתת כיוון לגבי מצב כלכלי, אבל אני לא עונה במסגרת הפורום אלא רק בייעוץ אישי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.