מזל בתולה

האנרגיה מזל בתולהשל מזל בתולה היא של שירות, תיקון, שיפור. האנרגיה הבסיסית של קונסטלציית מזל בתולה היא אידיאליסטית, חותרת לעולם מושלם שבו הכל דופק כמו שצריך. רבים מבני ובנות מזל בתולה מפרשים את החתירה הזו לשלמות כצורך לשליטה בכל הפרטים הקטנים וזו לא הכוונה המקורית.

רבים מאלו שנולדים במזל בתולה הם בעלי אישיות מגובשת, שולטת ובעלת חשיבות עצמית. תקופת החיים שלהם במזל בתולה מלמדת אותם לזוז הצידה ממרכז הבמה, לפנות אותה לאחרים בזמן שהם מטפלים בכל הדרוש טיפול מאחורי הקלעים, תוך כדי הם לומדים שנמדדים לפי מה שנותנים ולא לפי מה שמקבלים.

כשהתודעה שלהם לא מכירה את עצמה הם מתייחסים לחיים בצורה מחושבת, מתעניינים אך ורק בעובדות וגם מתוכן בוררים רק את אלו שמתאימות להשקפת עולמם. כך שהם מפספסים את המשמעות העמוקה שיכולה לתת להם את הכיוון שאותו הם מחפשים, ויחד איתו את הארגון והסדר אליהם הם כמהים.

הם אנשים של אנשים וזה נדיר למצוא בני ובנות מזל בתולה מתבודדים והם בד"כ ממלאים את לוחות הזמנים שלהם בהרבה מאוד פעילויות, עדיף כאלו שתוכננו מראש בקפידה. הם יותר אידיאליסטים ממה שנראה לעין ויודעים לעבוד ונהנים מעבודה יותר מהרבה אחרים. עדיין השאיפה שלהם לאידיאל מושלם מתנפצת שוב ושוב מול המציאות האנושית הרחוקה משם והם יכולים להפוך לציניים, ממורמרים וקרי לב עם הויתור על האידיאל.

מזל בתולה תחזית שבועיתיש להם ידיים טובות ויכולת לימוד מעולה, יחד עם יכולת להתמודד עם קשיי הביורוקרטיה, בריאות ותיקונים קטנים יותר מכל אחד אחר. הבעיה היא שחסרה ראייה כוללת. הם כל הזמן מסדרים, אבל אף פעם לא מסודר כי תמיד יש עוד איזו ערימה או שתיים שנשארות, אוספים כפייתיים כי אולי פעם נצטרך, ותמיד מוצאים את עצמם מטפלים במישהו קרוב.

עם לימוד התודעה את עצמה הם לומדים איך להזין את עצמם ואת אחרים בצורה נכונה, איך לרפא בעזרת הרפואה של המקום והזמן, איך לקבל את הרעות החולות של הטבע האנושי ולחיות איתן בהומור כפי שאם מקבלת את ילדיה באהבה ללא תנאי. הם מפסיקים לשאוף לאידיאל רחוק ובלתי מושג ובמקום זה מכוונים אל המשימה הבאה והדרך הטובה ביותר לתת לה מענה. הם כבר לא מגינים על עצמם עם עוד עובדות ועוד מילים ועוד משימות, אלא מרשים לאהבה ולטבע לעשות את שלהם, החשיבות האישית כבר פחות מעניינת אותם, אלא איכות השירות שהם מגישים לעולם.

שינוי תודעה אצל מזל בתולה:

  • העולם לא מושלם ובכל זאת הוא כן.
  • אתם כאן בשביל לתת.
  • אף אחד אחר לא יעשה את מה שצריך לעשות טוב כמותכם, עדיין מותר לתת להם לטעות וללמוד.
  • חשיבות עצמית לא מובילה לשום דבר חיובי. חיוך, הומור וקבלת עצמכם עושה הרבה שקט.

 

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.