מזל אריה

מזל אריהקונסטלציית מזל אריה היא זו שמעבירה את האנרגיה של האישיות המגובשת, של יצירה או יצירתיות שנשפכת מהאדם, של היכולת לחגוג את החיים ולקחת פיקוד על הגורל האישי.

כאשר התודעה לא מכירה את עצמה בני ובנות מזל אריה מחפשים הכרה בכל מחיר. הם לא אוהבים גבולות ולא שאומרים להם מה לעשות ומתי לעשות, אוהבים לעשות דרמה מסביב לעצמם ויעשו הכל כדי לקבל תשומת לב או אישור לשמם ולקיומם, ואם זה לא יגיע בצורה חיובית, אז בצורה שלילית, רק שלא יתעלמו מהם.

למי שנולד במזל אריה יש נוכחות בולטת, חמימות נשפכת ונדיבות טבעית, הם אוהבים לאהוב ואוהבים את חיי הזוהר והפזרנות עד למצב שבו הם שוכחים לעצור בזמן, הם יכולים בקלות להגזים בחגיגות, בשתייה, באכילה, באהבהבים, או בעבודה אם זו הדרמה שממלאת את עולמם באותו הרגע.

מזל אריה הוא מזל האבהות ואכן רבים מהם מסתדרים נהדר עם ילדים מאחר והם לא שוכחים איך לשחק אף פעם, ןמבינים את הרצון לחוויית משחק דמיונית או אמיתית ששולטת גם בהם. גם הם שונאים לעצור כשמגיע הזמן, וגם הם לא מעוניינים לטפל בכל הנושאים האחרים בחיים שדורשים תשומת לב וזמן ואין בהם כיף. גם הם יכולים בקלות להאמין לרושם חיצוני או לסיפורי אגדות וגם הם מצטערים שכשההצגה נגמרת והמכשפה או הפיה הופכות לנשים רגילות.

מזל אריה תחזית שבועיתמערכות היחסים שלהם מאופיינות בנסיונות שלהם לשלוט, ברצון שלהם ליצור רושם חיצוני מלוקק, ולא תמיד עם היכולת אכן לתת את המהות שבונה מערכת יחסים אמיתית, פנימית. להבטיח הבטחות גדולות על חיים יפים כשהמציאות רחוקה משם.

רוצים שיהיה להם גדול, אוטו גדול, בית גדול ומרשים, משפחה גדולה, עבודה גדולה, ולא תמיד מסוגלים לשלם את המחיר של אלו.

כאשר הם לומדים להכיר את התודעה הם לומדים לעבוד גם ללא מחיאות כפיים וטפיחות על השכם וגם ללא דרמה, לומדים לשלוט בלשונם ולהגיד את הדבר הנכון במקום הנכון, לומדים להפריד בין יצירת רושם סתם ליצירה של כבוד עצמי אמיתי. בדרך הם לומדים שכדי להוביל אחרים קודם כל עליהם להוביל את עצמם, כדי לעורר השראה הם חייבים לתת דוגמא אישית. הם לא מונעים יותר מהמרדף אחר כבוד מדומה, אלא מהרצון להשפיע, להוביל וליצור בהתאם לעולם כפי שהוא, ובהתאם לצרכים האמיתיים של הסביבה בה הם נמצאים.

שינוי תודעה אצל מזל אריה:

 • מחיאות כפיים נמשכות כמה דקות בסה"כ.
 • הנאה מהחיים חשובה מאוד, אבל חייבים להתמודד עם הרגעים שבין לבין.
 • גם אם משהו מאוד מעניין אתכם, לאנשים שאתם חיים איתם יש חיים משל עצמם ותחומי עניין משל עצמם.
 • כבוד זה משהו שמגיע מבפנים.

 

4 מחשבות על “מזל אריה”

 1. היי מעיין, קראתי את הכתבה שלך על מזל אריה וקשה לי להסכים עם הכל. כאחת שמתעסקת באסטרולוגיה קרוב ל 40 שנה ורק כתחביב ולא כמקצוע. וכאחת שחייתה עם 3 אריות (ובתוספת לזה המון חברות וחברים אריות, איך שהוא הצלחתי תמיד להגיע לאריות כמו מאלף… לא יודעת למה עד היום). ועם אחד מהם חיה למעלה מ41 שנים (אני בת 62 ולא מתביישת בגילי, הישגתי כל יום חיים בעמל רב וקשיים רבים אבל זה מה יש) והם אמא מזל אריה, בעל מזל אריה וחם – אבא של בעלי מזל אריה ובן אחד אופק אריה. אני יכולה להודות שזה שהוא אופק אריה הכי מתאים למה שכתבת כאן, ובמגוזם – כלומר הכל בכל מחיר ולא חשוב מי משלם…
  אמא שלי וחמי היו אנשים צנועים ונחבאים אל הכלים ובעלי גם הוא צנוע אבל קצת אחרת מההורים. ומה שנכון הוא אוהב תשומת לב כמו ילד קטן שלא התבגר אף פעם וזקוק לצעצועים גם בגיל מבוגר מאוד. ועקשן עד שאי אפשר יותר אבל יש לו אותי… מאזניים עם אופק דגים,3 כוכבים בעקרב ו2 בסרטן – קצת יותר מידי מיימי אבל מסתדרת בכל זאת ונופלת על הרגליים כשצריך מאוד. חוץ מזה יש לי שאלה אלייך: מהם חלקי הגוף ששייכים למזל גדי? האם זה רק הבירכיים, העצמות והשיניים או יש עוד משהו? תודה על כל תשובה.
  ויש עוד משהו קטן שמצאתי באפמרידים של תאריך הלידה של שמעון פרס ז"ל. הכירון ישב אצלו במזל טלה והיו לו המון כוכבים במזל אריה. אז לא פלא שהוא נפטר ככה ולא פלא שהיגיע למה שהיגיע.
  חג שמח ושנה טובה
  שרה אנגל
  גרמניה.

  הגב
  • תודה שרה על התגובה, וכן יש ביטויי שונים לכל מזל, מאחר ומזל השמש הוא רק חלק מהמאפיינים שלנו, ולמזל האופק או מזל הירח, יחד עם מיקומו של שליט האופק משפיעים הרבה על ההתנהגות החיצונית.
   מילה קטנה בנוגע לכירון, בגלל המסלול המאוד אליפטי שלו, יותר אנשים נולדים עם כירון בטלה ובדגים מאשר בכל שאר המזלות.
   בנושאי בריאות לגדי אכן משוייכות הברכיים, השיניים והשלד, בקיצור כל החלקים הקשים שמרכיבים את הגוף.

   הגב
  • הי זהבה,

   את מוזמנת לקרוא את המאמר על האיכויות באסטרולוגיה
   אריה ושור הם שניהם מזלות יציבים, מה שמדגיש את כל הנושא של עקשנות וקושי עם שינויים…. על קצה המזלג. ספציפית אריה ושור אוהבים כמה שיותר איכות בחיים – לקנות יקר וטוב, מסעדות טובות, בגדים שווים, וכו' וכו' (שניהם גם אוהבים לאכול….)

   מעין

   הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.