ליקוי לבנה שור / עקרב, אפריל 2013

ליקוי הלבנה הקרוב הוא ליקוי חלקי, קצר, אבל עדיין עוצמתי במיוחד. הירח המלא של עקרב – שור הוא הירח המלא העוצמתי ביותר של השנה, הזמן בו המאסטרים שהתעלו מפנים את תשומת ליבם המלאה לאנושות ואל הצעד הבא העומד בפני כולם וכל אחד בנפרד. אלו אשר נמצאים בדרך רוחנית, הירח המלא הזה הוא הזמן בו תוכלו לגעת בצעד הבא שמחכה לכם, תוכלו להשתחרר מהרגלים, דעות וקארמה ישנה. ליקוי הלבנה הקרוב יציף לכולם את הנושאים הכואבים ביותר: כסף, סקס, והבסיס להם – ערך עצמי בפרט, וערכים בכלל.

כאשר שור ועקרב נפגשים יש תחושה של קיצוניות. אצל כל אחד מאיתנו הקיצוניות נמצאת במקום אחר, אבל כולנו נרגיש שאנחנו קרובים לקו הבלתי ברור הזה. יש סוג של אובססיביות, התחושה של משהו חזק ממני, התחושה של אני חייב שיהיה לי את זה (זה יכול להיות כל דבר), אחרת החיים לא שווים, והרצונות והדחפים העמוקים מרימים ראש. תתפלאו, אבל אצל רובכם הרצונות והדחפים העמוקים הם טובים, אתם רוצים יותר אהבה, יותר שלום ביניכם לבין אחרים, איכות חיים טובה יותר לכולם. פשוט בימינו מי שפועל על פי הדחפים הרעים מקבל יותר זמן מסך, אבל אל תתנו לזה להטעות אתכם, הטוב והמשעמם מתחיל לאט לאט להרים את הראש ולחלחל לעוד ועוד מקומות.

ליקוי הלבנה הזה יכול לשנות גישות בכל הנוגע לכסף ורכוש. כבר עכשיו יש דיון ציבורי בנושאי ריכוזיות, הלוואות ללא כיסוי והשאלה מי מנהל את הכסף שנמצא בקופה הציבורית והאם האינטרסים של המנהלים הללו הם אישיים או כלליים. נכון, כל הנושאים הללו צפים לתודעה הכללית כדי להשתנות, אבל השינוי שאני מתייחסת אליו הוא השינויים שהרבה אנשים יעשו באופן אישי ופרטי. אנחנו שומעים הרבה על אנשים שעובדים מסביב לשעון רק כדי לממן את החיים שלהם, אבל מה שלא נמצא בחדשות ויגיע בחודשים הקרובים הוא כמות האנשים הגוברת בכל העולם שפשוט לא מוכנים לעבוד כל כך הרבה בשביל כל כך קצת. המגמה הולכת לכיוון של חיים פשוטים, אפילו נזיריים שבהם לא רודפים יותר או ממנים בית גדול, אוטו יקר ושאר סמלי סטאטוס, אלא אנשים שמתגאים בעובדה שהם עובדים פחות ומשקיעים יותר באיכות החיים. הרבה מאוד אנשים יעצרו את המירוץ מתוך בחירה, ויהיו מוכנים להוריד את רמת החיים שלהם בהתאם.

ירח מלא עקרב שורהשיחה מסביב לדברים תשתנה מכמה זה עולה מבחינת המחיר הוא כך וכך שקלים, לכמה זה עולה מבחינת זה עולה לי כמו יומיים עבודה. ההסתכלות תהיה על כמה אנרגיה, זמן ותשומת לב אנחנו מוציאים ופחות על המספרים.

הליקוי הזה הוא הראשון משלושה ליקויים שבהם כולנו נוכל לבחון את האמונות שלנו ביחס לכסף בפרט ורכוש בכלל. רבים מאלו שקוראים את המאמר הזה נמצאים בדרך רוחנית זו או אחרת והם נמצאים בה כבר כמה תקופות חיים. רבים עדיין מאמינים שכסף הוא רע, שכדי להיות אדם רוחני יש צורך לוותר על נכסים חומריים ולהקדיש את עצמם לחיים רוחניים ולהתקיים מצדקה. בכל העולם ובכל הדתות יש שינוי עמוק שידרוש מהאנשים שרואים את עצמם כרוחניים להישאר בחיי היום יום, לקחת בהם חלק ולהביא את האמונה שלהם ואת הידע הרוחני שלהם אל השווקים, אל החיים הרגילים. האנשים שיש להם גישה רוחנית ודתית לחיים מתבקשים בזמנים אלו לא רק להישאר חלק מהעולם, אלא אפילו להתחיל לקחת אחריות, לקחת את ההובלה ואת הניהול של הקופות הציבוריות או הפרטיות הגדולות.

באופן אישי לכל אחד ואחת תהיה פה הזדמנות לרפא נושאים הקשורים לכסף, לא תהיה אפשרות לברוח מהנושא וחשוב לזכור שכסף הוא לא מקור הרע, זה מה שאנשים עושים כדי לקבל יותר ממנו הוא זה שרע.

נושא נוסף שיעלה במהלך הימים המסביב לליקוי הלבנה הוא מערכות יחסים מיניות, פצעים שקשורים במיניות ומאבקי הכוח הסמויים והגלויים שמתרחשים מסביב לקשרים החשובים הללו. תוכלו לראות איך אתם לוקחים ונותנים ותוכלו לראות איך אפשר לשנות, לכך ידרש לב פתוח ותחושה של עצמי שממנו אפשר ליצור מערכות יחסים אחרות בעתיד. חשוב להסתכל רק על עצמכם, לקחת אחריות על השקרים הקטנים שלכם, על הניואנסים הקטנים שאתם משדרים ופחות לבדוק מה בני או בנות הזוג שלכם עשו לכם. בקיצור מה נתתם, ולא מה קיבלתם.

 ההורוסקופ של ליקוי הלבנה:

ירח מלא, מעלה 5-6° שור / עקרב ב25 לאפריל בשעה 22:07

ירח מלא עקרב שור

ההורוסקופ של הירח המלא הוא חיובי בעיקרו. יש לנו את המולות בין השמש והירח, כאשר הירח צמוד לשבתאי במזל עקרב, שילוב שמביא עימו תחושה כבדה. כשירח ושבתאי נפגשים יש סוג מסוים של תחושת חובה, סוג של תחושת אשמה לא ברורה, וכשזה בעקרב זה עוצמתי יותר. נושאים כספיים שהזנחנו, ומערכות יחסים שנשארו פתוחות חוזרים לדרוש את תשומת ליבנו ואולי גם פתרון אמיתי. מהצד השני השמש צמודה גם למרס וגם לונוס בשור גורמת לרבים מאיתנו לרצות להקיף את עצמנו בדברים יפים, מה ששולח רבות מאיתנו למסע קניות ובזבוזים רק כדי לגעת ביופי ובאיכות. עם נפטון שתומך במולות הזו לשני הכיוונים אנחנו נרצה להרגיש בעלי ערך, והדרך המהירה לעשות את זה היא על ידי קנייה של משהו שווה, או לחילופין על ידי פיתוח של הרגשת ערך עצמי שלא תלויה במשהו חיצוני. בכל מקרה כולנו נרגיש שאנחנו חייבים לכבד את עצמנו איכשהוא, וכדאי לא לחכות לאחרים שיעשו את זה בשבילנו.

ליקוי לבנהאחרי כמה חודשים אנחנו זוכים לראות את שבתאי שוב לוקח חלק קדמי והשפעה על מהלך ההרגשה, היו לנו כמה חודשים שבהם אוראנוס, פלוטו וגם יופיטר קיבלו קדימות עליו והנה הוא חוזר עם הדרישה שלו שנכבד את ההבטחות שנתנו, שנחיה את הקארמה שלנו. יהיו לא מעט שיקבלו את פירות הקארמה הטובה שלהם. יופיטר נמצא בצד הפעם, ואיתו האופטימיות שתלך קצת לאיבוד והיכולת לשמור על ראש פתוח.

ההורסקופ הזה משפיע מאוד על צ'אקרת המין. זו הצ'אקרה שדרכה אפשר להרגיש שמחה, אפשר לחבור לאחרים למערכות יחסים משמעותיות, ואפשר להיות יצירתיים. זו הצ'אקרה שאצל רבים כל כך מלאה בכאב ובכל מה שהוא לא שמחה. נסו לראות מה אתם יכולים לתת, לתת מעצמכם בלי לבקש תמורה (באמת בלי לבקש או לצפות לתמורה, גם לא לתודה) בימים שמסביב לליקוי הלבנה, זו דרך אחת עוצמתית לרפא את הצ'אקרה הזו.

2 מחשבות על “ליקוי לבנה שור / עקרב, אפריל 2013”

  1. מעיין המקסימה תודה רבה רבה, על כך שאת חולקת את הידע בכזאת נדיבות, את מאוד מוערכת בעיניי!! ואני מאמינה שגם בעיני רבים(-:

    הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.