יופיטר בדגים

יופיטר שולט במזל דגים ונמצא במקום בו הוא יכול לפזר את השפע שלו הרבה יותר בקלות.

יופיטר נכנס למזל דגים לשהייה קצרה בין ה-14.5.2021 ל-28.7.2021 ואח"כ בין ה-30.12.2021 ל-10.5.2022 ועוד ביקור אחרון קצרצר בין ה-29.10.2022 ל-20.12.2022.

אחרי שנתיים של שהייה במזלות שנשלטים ע"י שבתאי (גדי ודלי) שבצורה קיצונית במיוחד בשנים 2020-21 החלישו את יופיטר ועצרו את כל הנושאים עליהם הוא שולט: שמחת חיים, הוצאת כספים על מותרות, חגיגות גדולות, טיסות לחו"ל, אמונה דתית וכל הנושא של חגים דתיים והמנהגים שלהם, אירועי ספורט גדולים, תחושה של חופש אישי ושיש לנו יכולת להשפיע על הגורל של עצמנו, וכל מה שקשור לזרימה של שפע חומרי מיד ליד. כל אלו חוזרים ויחד איתם תקווה מחודשת.

יופיטר

בשהייה הראשונה של יופיטר בחודשים מאי-יולי 2021, הוא לא יוצר זוויות לאף אחד מהכוכבים הרחוקים האחרים. הרקע האנרגטי הוא הזווית שבין אוראנוס בשור לשבתאי בדלי שמדברת בין השאר על דור חדש שמתחיל לתפוס פיקוד ושינויים בכלכלה עם המעבר למטבעות הוירטואליים, עלייה בפנייה למימון המונים במקום לקיחת הלוואות מהבנקים ועוד שינויים בכלכלה העולמית ובחוקים השונים שמדינות שונות יעבירו כדי לנסות להתמודד עם הכלכלה הגלובלית.

יופיטר בדגים בזמן הזה קודם כל מחזיר את התקווה ואת שמחת החיים אחרי שנתיים של מגפה. מתחיל להניע מחדש את כל נושא התיירות העולמית ויותר אנשים חוזרים לצאת ולקחת חלק בפסטיבלים שונים, אירועי ספורט ועוד אירועים המוניים שמתחילים לחזור. תהיה לו כנראה השפעה על שינויים כלכליים שיקרו במיוחד בחודש יוני. הכיוון המסתמן הוא שהדור הצעיר כבר לא מוכן לקבל את התכתיבים של השחקנים הגדולים בשוק ומתוך משחק ורצון להוכיח שהם יכולים, יזעזעו את הבורסות. חשוב לציין שהמניע יהיה לקחת חלק במשחק ועשיית דווקא יותר מאשר הרווח הצפוי למשקיעים החדשים האלו.

יופיטר בדגים 2022

החודשים הראשונים של 2022 יהיו אלו שבהם ההשפעה של יופיטר בדגים תהיה מורגשת במיוחד: סיכוי גבוה שעד אז כבר לא נהיה תחת איום המגפה, ויהיה קל יותר לנוע ממקום למקום. במקביל, גם יהיה פחות פחד ופחות התערבות שלטונית במה שיחידים כן או לא יכולים לעשות. זו תקופה שבה האומנויות יכולות לפרוח, ויחד איתם גם רוח של יוזמה אישית וקולקטיבית למיזמים חדשים שיתנו אווירה של פריחה כלכלית. גם אם מדובר רק בתחושה ולא במספרים אמיתיים, זה עדיין מספיק כדי לייצר תנופה בעיקר לדור הצעיר שעד עכשיו לא קיבל את ההזדמנויות שלו. סה"כ זו תקופה עם יותר תקווה ואמונה.

הצד האפל של יופיטר בדגים הוא שימוש מופרז בסמים ואלו יהיו חודשים שבהם כבר אי אפשר יהיה להתעלם מהנושא, ויהיה ברור שנדרשת גישה חדשה ואחרת לכל הנושא של חומרים משני תודעה. זו תקופה שבה גם הנושא של ההתחממות הגלובלית יהיה ברור הרבה יותר, עם שינויים מואצים באקלים העולמי: מקומות שבהם בד"כ לא יורד גשם יקבלו שטפונות, מקומות אחרים יחוו בצורת. הגשמים יהיו חזקים יותר ויכולים לגרום להרבה נזקים במיוחד באזורים שבהם היתה בנייה מהירה שלא לקחה בחשבון את משק המים.

בסביבות אפריל 2022 יופיטר יהיה בזווית מרובעת לנפטון בקשת והנושא יהיה הנושא של דת (לא רק אצלנו, אלא בכל העולם), עם שינויים שצפויים בבסיסי האמונה ובמערכי השליטה והכוח בתוך החצרות, הפלגים והזרמים השונים.

החודשיים האחרונים של 2022 אחרי הביקור של יופיטר במזל טלה וחזרתו למזל דגים: 

יהיה עוד יותר דגש על היוזמה האישית ופחות הסתמכות על מוסדות ממשלתיים או כלכליים. זו תקופה שבה צפויים השינויים הגדולים ביותר במיוחד בחקיקה ובמעבר השליטה הכלכלית לשחקנים החדשים.

 

והיתרון הגדול ביותר של יופיטר בדגים הוא שהסיכוי למלחמה בשנה כזו הוא נמוך במיוחד.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.