זוויות (היבטים), הזוויות וגלגל המזלות

הזוויות (והבתים) הן אלו שמספרות את הסיפור האישי, הניואנסים הקטנים, הכעסים הבלתי פוסקים, הדרך שבה כל אחד ואחת מאיתנו סובבים סביב הזנב של עצמנו. את הזוויות במפת הלידה האישית אנחנו חווים בתור הסיפור שלנו, משפטים כמו: "תמיד אני פוגע במי שאני אוהב" (אופייני להיבט מרובע בין מרס לונוס), או משפט כמו "אני מנסה לחסוך, אבל יש לי התקפי בזבזנות מדי פעם" (אופייני להיבט מרובע בין ונוס ליופיטר), או "אני אף פעם לא ממש מרוצה מעצמי" (כל היבט מרובע לשבתאי), הם חוויית החיים שלכם, הם אלו הנושאים שאיתם אתם מתמודדים במהלך חיי היום יום שלכם.

הזוויות (היבטים, אספקטים, מה שתרצו) בעצם מכריחות את האדם למזג בין שתי אנרגיות שלפעמים הן דומות ולפעמים הן שונות, בדיוק כמו שאתם מכירים את החיים: יש דברים שבאים לכם בהרמוניה ובקלות, ויש דברים שאתם מרגישים שאתם נלחמים איתם או לא מסתדרים איתם.

ועדיין עד כמה שהחוויה ברורה, מאוד קשה לקחת צעד אחורה ולנסות להבין אותה דרך הזוויות. ללמד זוויות זה לא קל. רוב התלמידים שלי מסתדרים נהדר עם מזלות, פלנטות ובתים, אבל בזוויות (היבטים, אספקטים) הם הולכים לאיבוד.

אז הנה כמה עקרונות להבין את הזוויות:

 1. לא מתחילים פרשנות בזוויות! קודם כל מבינים את המפה על פי היסודות, האיכויות, המזלות והבתים, כבר כאן עולה סיפור של התמודדות עם משהו שאין, או משהו שיש יותר מדי ממנו – הרבה פעמים הזוויות יספרו על ההתמודדות עם הסיפור שעולה כבר כאן. חשוב להדגיש שחייב להבין את המבנה של האדם, כי ברור שאדם שיש לו הרבה יוזמה יגיב שונה מאדם שיש לו הרבה משתנים לאותה הזווית בין אותן שתי פלנטות, ואותו הדבר נכון להבדל בין התגובה של אדם עם הרבה מים לאדם אחר עם הרבה אוויר.
 2. מי הן הפלנטות המעורבות ואיך הן מסתדרות אחת עם השנייה באופן בסיסי: זווית של צמידות בין מרס לירח היא שונה מאוד מאותה הצמידות בין אותו המרס והשמש. והסיבה היא שמרס והשמש מסתדרים הרבה יותר טוב מאשר מרס והירח. הנה כמה הכוונות: השמש מסתדרת מצוין עם יופיטר ועם מרס, הירח מסתדר נהדר עם ונוס ונפטון, מרקורי מסתדר עם כולם חוץ מנפטון, ונוס לא מסתדרת עם פלוטו, אוראנוס ושבתאי, מרס מסתדר לא רע עם שבתאי, שמש ויופיטר. לשבתאי אין בעיה עם אף אחד, לכולם יש בעיה איתו.
 3. החשיבה האסטרולוגית מורכבת מכמה שלבים, בשלב הזה אתם רק בוחנים את הזוויות עצמן איך הן עובדות, איך הן מחברות שתי אנרגיות שונות, ומחכים עם ההחלטה אם זה "טוב" או "רע". יכולה להיות זווית שהיא נהדרת בין אוראנוס למרס והאדם לעולם לא יתלונן עליה, אבל שהאנשים שאיתם הוא חי כן יתלוננו עליה. נסו לראות איך הזווית משתלבת בכל המפה, ואז איך היא משתלבת בחיי היום יום.

 ואחרי ההקדמה הזו, בואו נלמד זוויות:

 זוויות במפה אסטרולוגית

דרך אחת ללמוד את הזוויות היא להמשיל אותן למערכת היחסים שנמצאת בגלגל המזלות כשמתחילים בנקודת 0 טלה. כל זווית תחבר לנו את אותו הטלה עם מזל אחר וכך זווית של 60 נחשבת לזווית תאומים-דלי, זווית 150נחשבת לבתולה-עקרב, וזווית 180 היא מאזניים. מי שלא הבין את מה שכתבתי למעלה, שיקרא שוב ושוב עד שהוא יבין.

למי ששואל מה הקשר בין 0 טלה לכל הזוויות התשובה היא שבאסטרולוגיה הכל קשור. העניין עם הזוויות הוא שלא קל להבין אותן ויש הרבה דרכים לחשוב על איך ללמוד אותן והדרך הזו היא אחת הדרכים הפשוטות יותר שעדיין מעבירות את המסר. כמובן שיש עוד דרכים ללמוד את הזוויות ואני אסקור אותן במקום אחר.

הזוויות:

סקסטיילזווית °60, סקסטייל

זווית 60 מתקבלת מחיבור של טלה לתאומים או טלה לדלי. זוהי זווית שנחשבת להרמונית , זווית שמחברת בין אש לאוויר והאופי שלה דומה מאוד לאופן בו יש אינטראקציה בין היסודות הללו: הרעיונות זורמים, לא נתקעים, עושים דברים בכיף ומצליחים בהם. האש נותנת פתיחות, האוויר נותן אובייקטיביות וביחד מקבלים יצירה, שיתוף, כישרון שאפשר לפתח, והיא מבטיחה שמה שעושים יוצא טוב.

עכשיו ניקח את הפתיחות הזו, הכישרון המתפתח ונביא אותה לאופציה של זווית 60 מעלות כמו זו שבין בתולה לעקרב, שני המזלות הללו לא אוהבים לשתף כל כך, ולכן במקרה הזה זווית ה-60 מוציאה משניהם את היכולת ללמוד דברים חדשים לעומק וביסודיות, אותה זווית 60 בין דגים לשור עובדת יותר בקטע של הכישרון, בין קשת לדלי זה הפתיחות לרעיונות.

כמובן שהזווית הזו היא רק חלק ממערך שלם של יכולות, אתגרים, כישרונות וחוסר עניין בהרבה תחומים, נסו לשלב את הסיפור של זווית ה-60 שיש לכם במפה עם הסיפור של זווית אחרת שאתם מוצאים.

ריבוע אסטרולוגיהזווית °90, ריבוע , Square:

זווית של 90 שנקראת סרטן-גדי, זווית שנחשבת לדיס הרמונית, או בקיצור קשה. החיבור הוא בין שני יסודות באותה האיכות. האיכות היא יוזמת ומכריחה את ההתנגשות בין שני היסודות המדוברים. האופי של הזווית הוא כמו האופי של טלה מתחבר עם גדי או עם סרטן, בשני המקרים יש רצון לדבר אחד, לביטוי אישי וייחודי, והרצון הזה נתקע או בחוקי החברה (גדי), או במסורת ממנה מגיעים (סרטן).

בחיי היום יום זה משהו שלא הולך בקלות, דורש מאמץ וסוג של מאבק גם עם עצמך, גם עם הסביבה עימה אתה נמצא, ואי אפשר להתחמק מהמאבק הזה. זה סוג של לופ שתמיד נשאר, על הדרך מתבגרים, מתחשלים, חווים הרבה חוויות וגם נמצאים באינטראקציה עם אחרים שמשנה גם אותם. בלי הזווית הזו לא הייתם מתאמצים.

דוגמאות: זווית מרובעת בין דגים לתאומים – הצד של התאומים רוצה הוכחות ולימוד ומאיפה אתה יודע, הצד של הדגים פשוט יודע וזהו. זהו דיון פנימי שמוביל לשילוב של אמונה ולימודים כאשר אלו מתנגשים על בסיס קבוע. או אותה הזווית והפעם בין אריה לשור – שניהם רוצים את החיים הטובים, שניהם מעדיפים לא להתאמץ אם לא חייבים, אז איפה ההתנגשות? האריה הוא בזבזן, השור אוהב לחסוך, האריה אוהב הרבה אנשים מסביב, השור אוהב רק את הקרובים ביותר (יש לזווית הזו עוד אופציות, אבל לא נכנס לכולן כרגע). מי שיש לו את הזווית הזו חווה את המאבק הבלתי פוסק בשמירה על הכסף, או ניסיון למצוא קצת שקט בהמולה שהוא עצמו יצר.

משולש אסטרולוגיהזווית °120, משולש, Trine   :

זווית של 120, שמחברת בין שני מזלות מאותו היסוד (אש, מים, אוויר או אדמה). נקראת גם אריה-קשת והאופי שלה הוא כמו של שניהם, זווית שהולך בה בקלות, הדברים זורמים מעצמם, בקיצור חגיגה ואין ממש צורך לעשות איתה כלום, רק ליהנות ממנה.

דוגמאות: זווית בין עקרב לסרטן, או עקרב לדגים מאפשר זרימה רגשית מעולה,יכולת הבנה וטיפוליות, וכל נושא המים והרגש בחיי האדם מפותח ביותר. אותה הזווית בין תאומים לדלי או תאומים למאזניים נותן לנו מישהוא שיש לו יכולת חברתית מעולה, הבנה ברורה של סיטואציות חברתיות, איך ומתי לדבר.

יש הרבה אסטרולוגים שמזהירים משאננות במקרה של הטריין, ממה שאני רואה ברוב המפות יש הרבה זוויות, הרבה התמודדויות, אז תיהנו מהמקום בו הדברים הולכים מעצמם.

קווינקנקסזווית °150, קווינקנקס, Quincunx

זווית שמאוד קל להבין אותה כאשר זוכרים שקוראים לה עקרב-בתולה, האופי של החיבור בין שלה לבין שני אלו, הוא הניסיון לחבר את האני אל משהו עמוק יותר, טהור יותר, נקי יותר, צנוע יותר, וכזה שיחזיק מעמד לתמיד. הזווית הזו מובילה ל"חפירות" בין אדם לעצמו כשהוא תוהה למה לא הולך לו, מה נדרש ממנו ולמה הוא תמיד חייב להוריד את הראש ולהפוך לצנוע. קשה מאוד להתחיל איתה דברים, או לקחת החלטה חד משמעית.

דוגמאות: זווית בין תאומים לגדי מובילה לחיפוש אחר עוד ידע כשכל הזמן הידע הזה נחשב ללא מספיק טוב, או להפך ללמוד רק את מה ש"יצא מזה משהו" והסקרנות נשארת שם בלתי מסופקת. זווית אחרת בין דלי לסרטן שבה צד אחד רוצה קידמה וצד אחר רוצה מסורת והאדם קרוע בין שניהם.

מולות אסטרולוגיהזווית °180,  מולות, Opposition

הזווית הבסיסית של האסטרולוגיה (והחיים), מחברת שני מזלות מאותה איכות אבל לא מאותו היסוד, בזווית הזו הנקראת טלה-מאזניים יש את כל הדואליות של חיי האדם. ספרים כבר נכתבו על המולויות ועל הצירים ואני ממליצה לכל תלמיד או מתעניין באסטרולוגיה ללמוד ולהעמיק כמה שיותר בהבנת הצירים הללו.

זוהי זווית שהרבה פעמים מרגישה כאילו היא "תוקעת" את החיים. אי אפשר לא לפה ולא לפה. מנסים להילחם, מנסים משא ומתן, כשמגיעים לנסיון לשתף פעולה מתחילים לזוז קצת.

בחווייה האישית הזווית הזו היא זווית ה"השלכות" תמיד יש מישהו שם ממול להאשים אותו שבגללו אני לא מצליח, לא מסוגל, לא יכול, לא משהו, בגלל שאין לי משהו או בגלל שיש לי יותר מדי. כל העבודה העצמית שקשורה למראות והשלכות יכולה לעבוד מצויין ברגע שמבינים שיש לנו זווית של מולות. ברגע שלוקחים אחריות על שני הצדדים, אפשר להפוך את החיים, או לפחות לבקר קצת בצד השני.

מהכיוון החיובי יותר היא מאפשרת גישה אל התמונה המלאה, אל איך הדברים נראים משני הצדדים, חוויה מלאה של נושא מסויים (על פי מזלות או בתים) משני צדדיו וכמה גווניו.

הזווית הזו יכולה להיות בין:

טלה – מאזניים: אני ואתה, מערכות יחסים מול ביטוי אינדיבידואלי, לשתף פעולה או לנסות לבד ועוד ועוד. בכל מקרה מתעסקים כל הזמן עם מערכות יחסים.

שור – עקרב: נתינה וקבלה, ערכים מול כסף, אהבת אמת או אהבה קנויה ועוד ועוד, בכל מקרה מתעסקים עם יש לי או אין לי (בד"כ כסף, אבל יכול להיות דברים אחרים).

תאומים – קשת: להשתלב בחברה או להישאר נאמן למשהו אחר, ידע עכשווי מול ידע רחב יותר אבל פרקטי פחות, לגור בעיר או בכפר ועוד ועוד. בכל מקרה לומדים תמיד.

סרטן – גדי: עבודה מול משפחה, הרגשה פנימית מול חובה מוכתבת מבחוץ, הפער בין איך שאתם בנעלי בית לבין איך שאתם בעבודה. בכל מקרה יש חיבור חזק למסורת.

אריה – דלי: אני מול אנחנו, איך להשפיע על החברה באופן כללי דרך ארגונים או דרך הכריזמה האישית, מי שווה יותר ולמה. בכל מקרה יש הרבה התעסקות באני ובביטוי האישי.

בתולה – דגים: מדע מול אמונה, סדר מול אי סדר, שליטה או חוסר שליטה ועוד ועוד. בכל מקרה יש הרבה התעסקות באחרים, השאלה היא איך.

עכשיו קחו מולות בין בתולה לדגים בבתים 2 ו-8 מה יוצא לכם?

קחו נשימה ותחשבו על זה קצת…..

התשובה היא שיש המון אופציות: מעברים בין נזירות לפריצות, שימוש לרעה בכספי אחרים או להפך מתן בסתר ותרומה בלתי פוסקת, זה יכול ללכת למחקר פסיכולוגי טיפולי.. האופציות הן רבות ומגוונות וחייבים לדעת מי הן הפלנטות המעורבות, השליטים שלהם, ובכלל את כל שאר המפה.

צמידות אסטרולוגיהזווית °0, צמידות, Conjunction

שתי הפלנטות (או השלוש ואפילו הארבע) מגיעות ביחד, ככתוב לעיל מאוד חשוב עד כמה הן מסתדרות אחת עם השנייה כדי לדעת לפרש את הצמידות. בחוויה של האדם שתי האנרגיות האלה מגיעות תמיד ביחד ולפעמים קשה להם להבין איך אצל אנשים אחרים זה לא ככה. צמידות יכולה להפוך למקור כוח עם הבנה נכונה ולמידה על היתרונות של השילובים השונים.

29 מחשבות על “זוויות (היבטים), הזוויות וגלגל המזלות”

 1. כתבה ממש מושקעת ויפה
  תודה רבה
  אם את יכולה תוכלי לפרש לי את הזווית הבאה?
  שמש באריה בית 12 מולות לאורנוס בדלי בית 6
  אף פעם לא הבנתי את הזווית המוזרה הזאת…
  אם תוכלי לעזור בפירוש קצרצר אני אשמח :))

  הגב
  • הרבה כשרון, הרבה שכל, ויחד איתם חוסר סבלנות ואי רצון לשתף פעולה עם כל מה שנראה שיכול להגביל אותך. אנרגיה שנדלקת ונכבית מעצמה. רגע בוכה רגע צוחקת ורוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. שאר המפה מציעה רמזים לאיך אפשר לגשר בין שני אלו ולקחת את כל האנרגיה הזו למשהו מעניין.

   הגב
  • הי ברכה,

   אוראנוס מול שמש זה הרבה אנרגיה שעולה ויורדת מעצמה, בלי יכולת שליטה שלך במתי היא עולה ומתי היא יורדת. חיבור נהדר למודעות מצד אחד, אבל לפעמים קשה לחבר את זה לחיים הרגילים. פעם צוחקת, פעם בוכה, תמיד מורדת. שאר המפה תספר לך איך את לוקחת את הזרם החשמלי הזה ועושה איתו דברים מעניינים

   הגב
 2. שלום מעין.כתבה מעניינת !רציתי לשאול האם פירושים של היבטים במעברים זהים לפירושים במפות לידה?
  ומה השפעה של מזל במעברים?האם זה זהה למפות לידה?

  הגב
  • הי,
   פלנטה הרי נעה במסלולה בלי שום קשר אלינו ולא ממש אכפת לה אם מדובר ברגע של לידה של מישהו או ברגע של מעבר על פני נקודה שאליה הוא מכוונן (מפת לידה והמיקום של הפלנטות).
   לכן האנרגיה הבסיסית שלה היא אותה האנרגיה, האינטראקציה במעברים כל פעם עם פלנטה אחרת, כל פעם בזמנים שונים בשילוב של השפעות שונות יכול להראות לנו צדדים שונים של אותו הדבר.
   לגבי מעבר של פלנטה במזל, הרי שיש לזה השפעה קולקטיבית גדולה ואנחנו הרי חלק מהקולקטיב.

   הגב
  • הי בן,

   האם יש בכוח אדם לבטל את השפעת הירח על הגאות והשפל של המים?

   זכות הבחירה נמצאת בעיקר בתגובה הנפשית והרגשית לאירועים כפי שהם מסומלים על ידי הכוכבים. אפשר לבחור לשתף פעולה עם הכוחות שבורכנו בהם ולכוון אותם לתועלת הכללית, אפשר לבחור לראות רק את הקשיים שיש לנו ולהוסיף על הקושי הכללי.
   הניסיון לבטל את השפעת הכוכבים או האמונה בזה מובילה בהכרח לאגו מטורף ששוכח שאנחנו בני אנוש שקשורים אחד לשני ומושפעים יחדיו מכל האנרגיות שמקיפות את הכדור שלנו. שיתוף הפעולה עם האנרגיות הסביבתיות האלה זה הדרך לעזור לעצמנו וכולם להבין שהשפעת הכוכבים היא לא נגדנו באופן אישי, אלא להפך, אולי היא לטובתנו הגדולה יותר.

   הגב
  • בטריין כל כך רגילים שהכל מסתדר מעצמו, לוקחים כמובן מאליו את כל מה שמגיע, וממשיכים לקבל לאורך החיים. (משהו בחיים יכול להסתדר מעצמו בלי מאמץ מצידנו, וזה המשהו הזה).
   בסקסטייל יש משהו שאנחנו עושים, אבל כיף לנו להתאמץ בזווית הזו. מה שאנחנו עושים הולך יחסית טוב ומתגלגל הלאה די בקלות.
   האורב לסקסטיי הוא עד 4 מעלות, בטריין עד 8 (תלוי מי הפלנטות, לשמש וירח יותר, למרקורי פחות למשל).

   הגב
  • יופיטר במולות למרס מוביל להתפוצצות של אנרגיה. אנשים מאוד פיזיים שלא יודעים שובעה, תמיד יש עוד חווייה לחוות, עוד מאבק לנהל, עוד משהו להשיג. במערכות יחסים רוב העניין הוא בכיבוש, אבל לא ממש ביום שאחרי. החיים נראים כמו תחרות ולכן מומלץ מאוד לעסוק בספורט תחרותי כדי לשרוף את האנרגיה הזו במקום הנכון לה ולא בכביש למשל. בבתים 5 ו-11 עלולה להיות נטייה למחשבה שהחוקים לא רלוונטיים לגביהם, סוג של עליונות וזלזול באחרים שיכול, שוב, להוביל לבעיות במערכות יחסים.

   הגב
 3. הי מעיין, תודה על ההסברים המושקעים!

  1. מה קורה בשני טי סקוורים: שמש ונוס בצמידות באריה בית 7, מרס בדלי בית 1(צמוד לדרקונים) ירח שור בבית 4?

  2. מה משמעות זוית 150 במעברים בין שמש ונוס צמודות באריה בית 7 לפלוטו בגדי בית 12?

  תודה רבה!

  הגב
  • 1. דבר ראשון מדובר בשני המאורות במצבם החזק. השמש שולטת באריה, הירח נעלה בשור. טי סקוור שמערב את ההמאורות, את הדרקונים, את בתים 1, 7 ו-3 וקורה במזלות היציבים, מוביל למאבקים ארוכים. כל דבר שרוצים מגיע, ומגיע טוב, אבל זה לוקח המון המון זמן. בתים 1 ו-7, מדברים על מערכות יחסים, בית 3 מוסיף גם את האחים. אני מניחה שיש תחושה שמאשימים אותך באגרסיביות ואפילו בתוקפנות לפעמים בזמן שלך נראה ש"הם התחילו", ושאת זו שנותנת את כל כולך בשבילם רק כדי לקבל תלונות בחזרה. מה שעוזר למערכות היחסים זה קודם כל ההתמדה, לאורך שנים דברים נראים אחרת, וחוץ מזה המפתח הוא הירח בבית 3 שזה אומר יחסים טובים אם האחים והאחיות וללמוד לנהל תקשורת טובה עם כולם בכל מצב.

   הגב
 4. תודה רבה על התשובה! את צדקת לגבי תחושות האגרסיביות וכו' (שאותה אגב למדתי לתעל להרבה ספורט:))
  תמיד מפליא אותי מחדש שעם בית 7 כה דומיננטי (יש גם מרקורי בבתולה וג'ונו באריה) בסופו של דבר אני כרגע לבד ולא חווה צורך עז בבן זוג או שותפים. (היו לי קשרים ארוכי טווח שהסתיימו, ולא היו בעלי אופי "קונפורמי" במיוחד. למעשה זה יום הזיכרון לאקס שלי ז"ל).

  וכל זה מוביל אותי לשאלה השניה – מה משמעות הטרנזיט של פלוטו בבית 12 לונוס/שמש (ונוס מדויק) בזוית 150? לא מצליחה להבין את המשמעות שלה. פלוטו ואורנוס בנטלי אצלי בבית 8 כך שאני מרגישה שאמורה להיות לי הבנה אינטואיטיבית לזוית זו – אך לא:)

  3. נפטון ויופיטר אגב צמודים לMC הירח לIC ומרס ודרקונים ל AC – האם זה מעצים דרמות של מוות וזעזועים בחיים?

  תודה! (מקווה שלא הגזמתי בשאלות – את מסבירה בדרך מעניינת ואני סקרנית).

  הגב
  • זווית 150 נקראת זווית של מודעות, וזה בדיוק מה שאת עושה עכשיו: לומדת מכל הבא ליד על מה מפעיל אותך ומה מפעיל אחרים. ב-150, לא יודעים לאן לפנות, לאן ללכת, שום דבר לא בא אליך, בקיצור אין תנועה ואין אקטיביות, ולכן כל שנותר הוא ללמוד….
   צמידויות לקרנות המפה לאו דווקא מעצימות דרמות של מוות. הצמידויות לקרנות שמות אותך במקומות מוחצנים יותר. תחושת הדרמה והזעזוע מגיעה הרבה בגלל השמש באריה. נפטון ויופיטר למעלה במפה רק נותנים יותר אפשרויות להצלחה.

   הגב
 5. תודה רבה! מעניין מאד ומלמד מאד!
  מצחיק, תמיד תליתי את הדרמות והאובדנים בפלוטו אורנוס ב8 "(אורנוס שליט מפה ובזוית לכל דבר שזז בערך) בדלאיות וכדומה. איכשהו לא חשבתי לעומק על השמש. להפך, חשבתי שהיא לא דומיננטית כי היא בבית 7 ואני לא מרגישה בליינית חובבת קהל או נהנתנית. להפך, נוח לי בפשטות ואני לא חובבת דברים יקרים ושואואוף. מעדיפה טבע, צמחים, ללמוד הרבה ודברים מועטים וטובים עבורי. (בקיצור אישיות מתאימה למנזר) מה שכן במערכות יחסים זוגיות היתה לעיתים תחושה של מיתיות עד פטטליסטיות והרבה שברונות לב – כך שזה מן הסתם האריה, עד כמה שהתכחשתי אליו 🙂 חבל, נראה לי,שכל בית 7 הזה מודגש כל כך ורווי דרמות – אבל כנראה זה חלק מהשיעור.

  תודה מעומק לב ושבת שלום :)))))

  הגב
  • בואי נוסיף שבית 7 מייצג את האנשים שאת נמשכת אליהם / הם נדבקים אלייך, ואיך אצלם התכונות האלו של מזל אריה דומיננטיות כל כך.

   הגב
 6. נכון! את כל כך צודקת 🙂 טוב אני מניחה שעם הזמן אפנים יותר מהאריה ואפסיק להשליך על אחרים :)))
  שמתי לב שנתתי תיאור של ירח בשור בלי להרגיש בכלל עם ניואנסים של דלי:)

  תודה על הדגשים!

  הגב
 7. היי מעיין, כתבה מעניינת בהחלט. אני עוד יותר מתעניינת בגלל שנראלי שקיימות אצלי כל סוגי הזוויות האפשריות. ובנוסף המון מכל סוג..בתולה ודגים, שור ועקרב גדי ואריה.. וגם המבנים שיש לי במפה כאילו מפוצלים ל2 מבנים כשאחד מהם בתוך השני וגם מחוצה לו ( ריבוע ענק אדום בתוך מעין דלתון כחול וגם יוצא ממנו) . וגם קווים מוזרים כאלה בין הירח לשמש (שמש טלה וירח ואופק במאזניים) בבתים 1 ו7 וצמידויות שם עם ונוס ,יופיטר שבתאי וירח… קוים אדומים.. כשונוס בנסיגה וגם יופיטר. אפשר קצת הסבר זה?על. המערכת הזו בין הכוכבים סביב הצירים שלש ואופק וונוס.. אולי לא סתם מרגיש לי התקיעות הנוראית בזוגיות…והקשיים הפניימים האלה שקשה לבטא.

  הגב
 8. היי מעיין כתבה מעניינת.
  אשמח לדעת מה פירוש המספרים שרשומים מתחת להביטים במפה האסטרולוגית, אסביר:לדוגמא ונוס משולש אורנוס ומתחת רשום פלוס 8.70 או יופיטר ריבוע שבטאי ומתחת רשום מינוס 9.35 ככל שהמספר גבוהה כך גם ההשפעה שלו תהיהגבוהה יותר ?) זה לפי ניתוח של המפה שלי באתר.. 😅

  הגב
  • כנראה שהמספרים מתייחסים לדקלינציה.
   מה זה דקלינציה?
   פלנטה יכולה להיות צפונית לאקליפטיק או דרומית לו. האקלפטיק שהוא המעלות של גלגל מודד את הכיוונים של מזרח ומערב. דקלינציה זה הצפון-דרום.
   מהראייה שלנו מכדור הארץ (בחצי הכדור הצפוני) זה אומר שפלנטה שנמצאת בפלוס נמצאת לכיוון צפון ואז היא גבוהה יותר מזו שנמצאת במינוס לכיוון דרום.
   אבן עזרא טוען שצפון טוב יותר מדרום.
   מעין

   הגב
 9. מה אומרים הזווית הדיס הרמוניות: שמש-ריבוע-נפטון
  מרקורי-ריבוע-נפטון
  ומרס-ריבוע-נפטון ? ומה עליי לעשות בשביל שלא יפריעו לי?

  הגב
  • כל זווית מייצגת פעולה, ואם זה לא זווית אחת אז זו תהיה זווית אחרת. לא הייתי מגדירה אותן כ"הפרעה". לניתוח על ההפעות של זוויות כבר חייב לראות את כל המפה, מאחר וחלק גדול מהפרשנות הוא שילוב של אלו עם שלל הגורמים של המפה ומציאת ה"חתימות הכפולות".

   הגב
  • יכול לאמר המון דברים. צריך את כל המפה כדי לראות חתימות כפולות או נושאים אחרים שיכולים לכוון.

   הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.