הדבר הכי חשוב להדגיש לפני שאתם קוראים הלאה על ההתאמה הזוגית הוא שההתאמה בין מזלות השמש שלכם היא בערך הדבר האחרון שקובע אם יש ביניכם חיבור טוב.

ההתאמה האסטרולוגית בין בני זוג מתבטאת על פי מזל הירח, ונוס, מארס, שליט בית 7, נקודת האופק או האופק היורד. יש גם חיבורים קארמטיים שניתן לזהות אותם על פי חיבורים של פלוטו לפלנטות אישיות, או חיבורים לראש או זנב דרקון. לפעמים פשוט מדובר בהתאמה אנרגטית של יסודות או איכויות.

עוד שחשוב לדעת הוא שבאהבה אין תעודת ביטוח. ברגע שמחברים שתי מפות, או יותר נכון שני אנשים, תמיד יש צדדים שבהם מסתדרים מצוין, ותמיד יש כאלה שבהם מאתגרים האחד את השנייה ולהפך.

הדבר הבא שמתגלה עם הזמן הוא שאנשים לומדים לאהוב רק אחרי שנשבר להם הלב, לפני כן הם לא באמת מבינים את הנזק של המילים שלהם, המעשים שלהם, והיחס שלהם. אחרי שנשבר להם הלב הם פגועים כל כך שהם מסתגרים ולא בוטחים וגם משם קשה לבנות אהבה חדשה.

ראיתי חיבורים שנראה כאילו אין להם הרבה במשותף ועדיין הזוגיות החזיקה מעמד לאורך העליות והירידות של החיים (טוב, נהיה כנים – הזוגות האלה שאף פעם לא פוגשים אותם ביחד, אלא אם כל המשפחה נמצאת שם מסביב). ראיתי חיבורים שנראים נהדר אבל התפרקו בגלל שאחד מהצדדים התאהב במישהו אחר. ראיתי חיבורים שבהם שני הצדדים במפה האישית רגילים לחיים בתוך מלחמת התשה וככה נראית הזוגיות שלהם. פגשתי זוגות שהאהבה שלהם העמיקה מאוד עם השנים, והצליחו לגשר על פערים אדירים. אני פוגשת המון סיפורים מכל הסוגים, לא מעט פעמים גם מהצד השלישי, הנסתר, של מערכת היחסים.

אני פוגשת באהבות הבלתי אפשריות: אלו שבהן שני הצדדים נשרפים באהבה עד כדי שהיא לא מתחברת לחיי היום יום, אבל שניהם משתנים בעקבות האהבה הזו, שינוי ששום דבר אחר לא היה גורם לו. אני פוגשת באהבות השקטות שלאט לאט נבנות ומתגבשות והספקות שמלווים את מערכות היחסים האלו נעלמים רק אחרי שנים. מהניסיון שלי אהבה היא אכן הכוח החזק ביותר בעולמנו, והדבר היחיד שמזיז אנשים לכיוון של מודעות, הבנה, שיתוף פעולה וכל מה שמגיע אחרי שנשבר להם הלב.

באהבה אין חוקים אומר הפתגם, ועם הניסיון אני רואה יותר ויותר עד כמה המשפט הזה נכון. ועדיין יש לאסטרולוגיה המון לספר על החיבור בין שניים. יש כמה חיבורים אסטרולוגיים שעם השנים מוכיחים את עצמם ככאלו ש"מדביקים" בני זוג יותר מחיבורים אחרים – כדי לדעת אם יש לכם את החיבורים האלו אתם מוזמנים לייעוץ אישי.

אני לא אענה לכם על השאלה איזה בן זוג מתאים לכם, כי אני לא רוצה שתפסלו מראש, סתם, בגלל תירוצים כאלו ואחרים. בד"כ יש לי תשובה מתי הסיכוי שלכם להתאהב גבוה יותר, ומתי הסיכוי שלכם להקים בית גבוה יותר – התאהבות וחתונה לא בהכרח קשורים אחד לשני כפי שאתם כבר יודעים.

ובכל זאת, על קצה המזלג, הנה קצת על המזלות וזוגיות:

מזל טלה זוגיות

מזל שור זוגיות

מזל תאומים זוגיות

מזל סרטן זוגיות

מזל אריה זוגיות

מזל בתולה זוגיות

מזל מאזניים זוגיות

מזל עקרב זוגיות

מזל קשת זוגיות

מזל גדי זוגיות

מזל דלי זוגיות

מזל דגים זוגיות 

 

 

"טיפים" מהחיים:

מזלות סמוכים

אחד החיבורים הזוגיים שהכי הרבה נתקלים בהם הוא עם מזלות סמוכים. על הנייר הם לא מסתדרים אבל בפועל הזיווגים האלו מחזיקים מעמד מצויין. הסיבה היא שבהרבה מקרים ונוס האישית נמצאת במזל סמוך למזל השמש ולכן יש חיבור מהיר וקל עם בני או בנות המזל הסמוך.

מזלות מנוגדים

אומרים שמזלות מנוגדים לא מסתדרים, ועדיין יש המון חיבורים של אלו. בזיווגים אלו יכולה להיות מלחמת עולם ויכולה להיות זוגיות שבה משלימים האחד את השנייה. זוגיות שבה אחד ועוד אחת שווים הרבה יותר משתיים.

ולא הזכרתי בכלל את הנושא של אינטימיות (בית 8).

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.