הורוסקופ שבועי אסטרולוגיה 11.5.2014 – 17.5.2014

השבוע נחגוג את מה שנקרא פסטיבל הוויסאק  – הירח המלא במזל עקרב כשהשמש במזל שור. על פי המסורת הבודהיסטית, בודהא נולד ביום הזה, הגיע להארה בזמן הירח המלא הזה ואף עזב את גופו עם אותה הויברציה האנרגטית. זהו אכן הירח המלא העוצמתי ביותר של השנה, ועוצמתתו אינה טמונה דווקא במשהו שקשור לחיי היום יום, או מה יקרה בפועל, עוצמתו טמונה בחיבור אינטימי ואישי שזמין לכל אחד ואחת אל הנשמה, אל החלק שבתוכנו שמתקיים מחוץ לעולם הגשמי. הירח המלא הזה יכול לתת דחיפה נהדרת לכל מי שעוסק בחיבור אל הרוח, ויום רביעי בערב הוא זמן מצויין לקבל תובנות חדשות על חיי הרוח.

הדרך לשם היא כל כך קלה וכל כך קשה, העקרון המנחה שלכם צריך להיות ניתוק מוחלט ממה שקורה ביום יום, החלק הרוחני או הלא גשמי הזה לא מתעניין יותר מדי במה או כמה יש לכם, גם לא מעניין אותו מה אתם רוצים שכן או לא יהיה לכם. החלק הזה נמצא בכל היש ופשוט לא מבין שום דבר אחר חוץ מיש. ולכן כדי לקבל את המירב מהויברציה הזו, שבו ביום רביעי וחמישי בתודעת היש, ותרוויחו. מה שכן, זו ויברציה חזקה איך שלא תסתכלו עליה והיא תמיד מעצימה את מה המרגישים, כך שמי שחושב על מה שאין, יחווה את האין לפחות מבחינה רגשית ורוחנית כיותר ממה שהוא וירגיש הרבה אין, מי שיצליח להיות ביש, במה שיש יקבל את תחושת המלאות של הנשמה.

על פי האסטרולוגיה האזוטרית זה היום שבו מדריכי האנושות משדרים בחוזקה את התוכנית לשנה הקרובה. ההשפעה הרגשית והמנטלית על אנשים שאינם יציבים היא חזקה מאוד וכדאי לתמוך בהם מסביב לאמצע השבוע לפחות בהבנה של מה שעובר עליהם.

נסו, עד כמה שאתם יכולים לא!! לבקש בקשות ספציפיות בזמן הירח המלא הזה, יש משהו בויברציה שאכן מביא לכם את מה שאתם רוצים, יש את המשפט הידוע: הזהרו ממה שאתם שואפים אליו (באנגלית: be careful what you are wishing for) כי מה שמגיע מגיע לא כמו בחלום אלא כמו בחיים, עם המון סעיפים ותתי סעיפים שלא עלו בדעתכם בחלומות ועכשיו יכולים לעלות לכם ביוקר. זהו יום נהדר, פשוט לוותר על הרצונות הקטנים והיום יומיים וזו בכלל חוויה בפני עצמה, להצליח לעבור כמה שעות בלי להתמקד במה אתם רוצים, שזה אומר שאתם ממוקדים במה שאין לכם.

חוץ מזה, מרס מתחיל את העצירה שלו  לפני חזרתו להילוך ישיר (בשבוע הבא), וזה זמן שבו המון דברים לא הולכים כמו שמצפים. יש עיכובים, יש חוסר שיתוף פעולה, והרבה דברים שצצו ועלו בחודשים האחרונים, במיוחד כל מה שקשור לנושאים כל כוח, למי יש יותר כוח ולמי יש פחות, מבעבעים לאט לאט אל פני השטח. הפיצוצים, אם הם מגיעים, מגיעים בד"כ כשבועיים לאחר שמרס מתיישר, זאת אומרת לקראת תחילת יוני.

וגם השבוע תהיה ההתנגשות בין מה שנקרא הטווח הקצר, לבין הטווח הארוך. רבים מאיתנו בכלל לא יודעים, לא מכירים ובטח שלא מקבלים מהתקשורת או מהפרסומות את המחשבה שאולי כדאי לחשוב לטווח הארוך (מזל שור) כאשר מתכננים או בונים משהו, הדחיפה הזו למהר מהר מהר, להשיג עכשיו, וכמה שיותר מהר מתחילה לעלות מאוד ביוקר להרבה מאוד אנשים. גם השבוע אתם תתמודדו עם הנושא הזה של החלטה או בחירה בין טווח קצר לבין טווח ארוך.

 

 

הורוסקופ:

ימים ראשון ושני  – ירח במאזניים, בד"כ ירח חביב שמביא שקט, אבל השבוע יש יותר מדי תוספות מהצדדים כך שרבים ילכו לכיוון של הדיון הבלתי פוסק של המאזניים, במקום להרמוניה שיכולה להיות שם.

ימים שלישי ורביעי– אנרגיה של ירח מלא שור – עקרב. עוצמתי, משגע, ועדיף שלא לקחת שום החלטות בימים האלה. אם מחליטים בשבילכם, יכול להיות שבטווח הרחוק זה לטובתכם.

ימים חמישי ושישי – ירח בקשת, התקווה כמה שהיא חשובה, תנו לה להוביל.

יום שבת – ירח בגדי, קצת כבד, המון מה שצריך.

 

 

 

[feature_box style="8" only_advanced="There are no title options for the choosen style" alignment="center"]

מרס בנסיגה במאזניים ומשפיע גם על הטלאים וגם על המאזניים. גם לכם וגם לכם, השבוע הנחה של 50 ש"ח בייעוץ זוגי, משפחתי, וכמובן – עבודה. להתראות.

[/feature_box]

 

מזל טלהמזל טלה:

השבוע שבו אתם לא פה ולא שם, מרגישים שהנה זה מתחיל להשתנות, אבל עדיין אין לכם כוח לכלום.

עבודה – כמה שנמאס לכם, ועדיין, אם החזקתם עד עכשיו אתם יכולים עוד שבוע שבועיים שאז דברים יתהפכו לכם, והאנרגיה תחזור.

זוגיות – זה שאתם יחסית חלשים עזר מאוד לזוגיות שלכם בחודשים האחרונים, רגע לפני שנגמר תבדקו מה עבד טוב ותשתדלו להשאיר מזה להמשך.

 

מזל שורמזל שור:

ונוס בטלה, רוב השבוע צמודה לאוראנוס, ירח מלא במזל שלכם ואתם לא יודעים מה אתם רוצים מעצמכם. רבים מכם במפלס עצבים גבוה וחשוב שתבינו שלפעמים כעס הוא סתם כזה, כעס לא בגלל משהו או מישהו.

עבודה – זו שבוע עם אנרגיה חזקה שיכולה להרוס הרבה, אבל באותה המידה גם יכולה לבנות הרבה. אתם חסרי סבלנות וזה לא תורם לשיתופי פעולה.

זוגיות – שבוע חשוב כי יצופו נושאים מהעבר שחשבתם שהם פתורים, אבל מסתבר שלא.

 

 

 

מזל תאומיםמזל תאומים:

יחסית לכל האחרים אתם במצב טוב, מרקורי בתאומים נותן לכם קלילות, תחושה של חיבור טבעי לעצמכם וזה הזמן להבין שלא כולם שם ולא לכעוס עליהם אם הם לוקחים דברים קשה. קצת בלבול שברובו לא שייך לכם, אבל עדיין הוא שם.

עבודה – יכולות התיווך שלכם ידרשו השבוע במיוחד בין הטלאים, המאזניים השוורים והעקרבים למיניהם.

זוגיות – אתם בטוב, השאלה היא מה הם. יש לכם יכולת ספיגה ועזרה טובה השבוע אז תנו ממנה בשמחה.

 

 

מזל סרטןמזל סרטן:

השבוע זה לא באמת אתם, זה בעיקר הסביבה. יופיטר במזל שלכם בהילוך ישיר נותן הזדמנויות, אבל הרגישות שלכם לירח המלא תביא איתה המון פחדים שכן או לא קשורים למציאות שבה אתם נמצאים.

עבודה – נסו להפריד מה באמת כן שייך לכם ואז טפלו בו, מה שלא, פשוט לא לקחת על עצמכם.

זוגיות – המון פחדים שלא קשורים ממש לעכשיו צפים ועולים. אל תנסו להבין אותם, בטח שלא להגיב להם. יעבור עד יום חמישי.

 

 

מזל אריהמזל אריה:

השמש מתחילה את השבוע במולות לשבתאי וממשיכה בזוויות קטנות ומעצבנות למרס ולפלוטו. בקיצור מה שחשבתם שיהיה לא קורה, הציפיות שלכם לא מתחברות עם המציאות, וזה מעצבן, אבל רובכם לא מגיבים.

עבודה – כאן במיוחד יגיעו האכזבות. אלו מכם שיש להם שאיפות גדולות יקבלו השבוע פגישה עם המציאות. אלו מכם שעוברים את השבוע הקרוב בקלות יכולים לדעת שהם מתואמים טוב עם המציאות הריאלית.

זוגיות – האנרגיה קשה גם בזוגיות וזה לא ממש אתם, זה מגיע מהצד, גם כל מיני דברים שחשבתם שהשארתם או פתרתם ופתאום מגלים שאולי הם עדיין כאן.

 

 

מזל בתולהמזל בתולה:

יחסית אתם אמורים להיות במצב טוב, מצד אחד אנרגיה מהסוג שאתם יודעים להסתדר איתה, מהצד השני יגיעו המון בלבולים ודאגות של אנשים אחרים שיוציאו אתכם מפוקוס.

עבודה – זה יהיה קשה, אבל תדעו שאתם לא יכולים לפתור לאחרים את מה שהם מסבכים ולכן קודם כל מה ששיך לכם ורק אז עזרה לאחרים.

זוגיות – אנרגיה טובה לשיתופי פעולה לתמיכה ולשיחות מהסוג הטוב, התורם.

 

מזל מאזנייםמזל מאזניים:

השבוע במיוחד אתם חסרי סבלנות ולא יודעים מה אתם רוצים מעצמכם, מהחיים ובכלל.

עבודה – יש המון תסכולים, המון לא הולך והמון סחיבה לנושאים שוליים, לא קשורים וכאלה שסתם מבזבזים את הזמן. אולי זה לא כל כך נורא להתעסק בפרטים הקטנים והלא קשורים לשבוע אחד.

זוגיות – גם השבוע אתם חסרי סבלנות, רוצים חופש ורוצים שיתחשבו בכם יותר.

 

 

מזל עקרבמזל עקרב:

זה הירח המלא שמשפיע עליכם יותר מכל. כל שנה בחודש מאי משהו ברמת התסכול מרקיע שחקים, והנה זה בא. זה יכול באותה המידה להפוך להיות הרגע שבו אתם מתחברים עם עצמכם באמת באמת. הדרך לעשות את זה היא לא לדרוש מעצמכם ומהעולם כלום. רק לקבל את מה שיש (קל להגיד, קשה לעשות).

עבודה – כנראה שיחליטו בשבילכם וזה לא כזה נורא.

זוגיות – כל מערכות היחסים שלכם מקבלות השבוע זרקור, במיוחד כאלו מהעבר, ודברים שנראה לכם שכבר לא אמורים להפריע לכם אבל עובדה שהם כן.

 

 

 

מזל קשתמזל קשת:

יחסית לכולם, אתם במצב נהדר. אתם כאילו אתם, פילוסופיים, מלאי תקווה וכוונות טובות. השבוע בעיקר חשוב להתחשב ולהבין שזה לא ככה אצל אחרים.

עבודה – אמור ללכת לכם טוב.

זוגיות – תהיו עדינים איתם, יותר מדי אופטימיות או חוסר טקט לא יעזרו לא לכם ולא להם.

 

מזל גדימזל גדי:

שבתאי מול השמש, אבל בזווית טובה ליופיטר, אז מצד אחד אתם מתוסכלים מהעמידה במקום (או מה שנראה זחילה אחורה ומהצד השני אתם לא מרימים ידיים וממשיכים להאמין.

עבודה – אינטנסיבי לכל הכיוונים.

זוגיות – רוב הסיכויים שזה לא אתם, שזה הם, אז תזכרו את זה ופשוט תקשיבו למה שיש להם להגיד. יאשימו אתכם שפשעים מהעבר ויכול להיות שהם צודקים, אז מה, תתמקדו בהווה.

 

 

מזל דלימזל דלי:

בלי ששמתם לב רבים מכם קפצו קדימה בחודשים האחרונים, או לפחות לצדדים, והמגמה ממשיכה גם השבוע.

עבודה – תמשיכו לזוז בקצב המהיר שלכם, ותמשיכו לא להחליט מה יהיה.

זוגיות – האשמות על דברים שקרו פעם יגיעו אליכם, וכן, יש מצב שהם צודקים, ולא, אתם לא יכולים לעשות כלום חוץ מלספוג ולהמשיך הלאה.

 

 

מזל דגיםמזל דגים:

גם אתם במצב יחסית טוב, אופטימיים, מסתכלים קדימה, קצת מבולבלים מכל האנרגיה הסביבתית, ולכן זה שבוע טוב להתחפר בעצמכם ולהישאר נאמנים לדרככם.

עבודה – עדיין מי שיודע מה הוא רוצה ועושה משהו בנידון יכול להגיע רחוק, מי שמבולבל ולא יודע מה הוא רוצה, לא יקרה לו נס.

זוגיות – קצת אי הבנה, אבל לא משהו יוצא מהרגיל.

 

 

 

מחשבה 1 על “הורוסקופ שבועי אסטרולוגיה 11.5.2014 – 17.5.2014”

  1. מבוא יפה מרשים מהנה לקרוא איזה יופי מעיין. תודה רבה וכמובן התחזית נהדרת. המשך שבוע טוב ומעצים

    הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.