בית 9 באסטרולוגיה

בית 9 הורוסקופהבית התשיעי באסטרולוגיה מייצג את האפשרות לצאת מהגבולות שלכם ולהתרחב. בית זה אחראי על האמונה, על התקווה החיפוש אחר משמעות. או כמו שהם קוראים לזה – האמת.

באסטרולוגיה הקלאסית בית 9 ממונה על כל הפעולות שמרחיבות את הדעת: נסיעות ארוכות, לימודים גבוהים, לימודי דת, פילוסופיה והוצאה לאור ככלל. כל אלו יכולים לשנות להרחיב את תפיסת העולם שלכם ולתת לכם משמעות אחרת. כמעט כולם מכירים את הספר האחד ששינה לכם את החיים, וכל התהליך של הוצאת הספר, הקריאה שלו והרחבת הגבולות שמתרחשת איתו נמצאים בבית 9. גם כל התהליך של החיפוש הרוחני נמצא בעצם בבית 9, יחד עם הנטייה החזקה והמשיכה לדת שנותנת הסברים וחוקים. אנשי בית 9 מחפשים את החוקים הקוסמיים, החוקים שנכונים מחוץ לזמן ולמרחב הנוכחיים. אחרי תהליך המוות של בית 8, בית 9 פותח אותנו אל מרחבים חדשים של התנסות.

בית 9 והחיפוש אחר משמעות נמצאים איתנו בכל רובד של חיינו. כל מלחמה על רקע דתי, כל חיפוש אחר הנשגב או מה שמעבר נמצא בבית 9, כמו גם הפצת הרעיונות החשים דרך פרסום, הוצאה לאור והמדיה בכללותה. במישור האישי אתם יוכלים לחשוב על הפעם האחרונה שבה הייתם בויכוח ובו טענתם " אני מאמין שזה הטוב והנכון", המשפט הזה הוא משפט שמקורו בבית 9 שלכם.

את בית 9 רבים מכירים רק לאחר שקורים להם מקרים כואבים. לבית 9 פונים כדי לקבל תקווה ועידוד: נסיעה מרעננת לאחר מערכת יחסים כושלת, חיפוש אחר משמעות דרך דת, פילוסופיה או דרך חיים אלטרנטיבית שמגיע לאחר אירוע שנמצא מחוץ לשליטתכם.

בבית תשע נמצאים המורים, המדריכים הרוחניים וגם אלו בעלי התקווה, אוהבי הספר ואוהבי המדיה בכללותה.

שמש בבית 9: אתם אוהבים לקרוא וקוראים הכול בלי הבחנה. רבים מכם יבלו את חייכם במדינה אחרת מזו שנולדתם בה. אלו שנשארים במדינה שלהם, מבלים את חייהם בחיפוש פילוסופי נרחב ומקיף. יש לכם כישרון טבעי להוראה (של מבוגרים, לא של ילדים), יש לכם יכולת לעבוד בפרסום או בחברת מדיה מאחר ויש לכם כישרון והבנה טבעיים להפצת רעיונות. פגשתי לא מעט מאנשי בית 9 הבוחרים לפנות לעצמם זמן פנוי לתחביבים והגות, על חשבון הישגיות יתרה בקריירה. אתם יודעים מהם הדברים הבסיסיים החשובים בחיים. נשמות חופשיות.

ירח בבית 9: אתם אוהבים להיות בנסיעות ובחקר, אוהבים להרגיש חופשיים וחסרי מחויבות. אתם אוהבים חיות, טבע ומבינים את הפשטות של החיים. אתם ישירים והוגנים. קשה לכם עם העמדות פנים ושקרים, או רדיפת ממון, ואתם מעדיפים תחושה של חופש על פני כל דבר אחר. רבים מכם כן ייקחו על עצמם מחויבויות, ויעמדו בהם מאחר ואצלכם מילה זה מילה.

מרקורי בבית 9: אתם אוהבים ללמוד, אוהבים לחקור ברעיונות חדשים או מופשטים. יש לכם יכולת מעולה לראות את התמונה הגדולה, אבל לפעמים קשה לכם להסביר אותה, ועוד יותר קשה לכם עם הפרטים הקטנים המרכיבים אותה. אתם יכולים להיות מרצים טובים, או למצוא את עצמכם מפיצים רעיונות דרך המדיה הרחבה.

ונוס בבית 9: אתם נמשכים לרעיונות, לספרים ולאנשים מתרבויות שונות. אתם רוצים חופש ביחסים הקרובים. אתם יודעים איך לעשות כיף, אוהבים להיות בפשטות של הטבע, או בשיחה מרתקת על פני מקומות יוקרתיים יותר. שימו לב שיש לכם כבר הרבה והנטייה לחפש את מה ש"נמצא שם" יכול לפגוע בקרובים אליכם. אתם ישרים ולא אוהבים משחקי העמדות פנים.

מרס בבית 9: אתם תעשו הרבה למען האמונה שלכם. אוהבים ללמוד, אוהבים דיונים מעמיקים, ויכולים להיות מורים או מרצים טובים. חשוב שתזכרו שנוקות מבט יש הרבה, וכולם בעלות משמעות לאלו המחזיקים בהן. אתם מוצאים את עצמכם מטיפים, לפעמים בלי שאתם שמים לב. אתם אוהבים שגרה שיש בה הרבה חופש ויכולת לצאת למסע בכל רגע נתון. אין לכם בעיה להילחם על האמת שלכם (לטוב ולרע).

יופיטר בבית 9: מיקום מצויין ליופיטר המייצר מורים טובים, אנשים היודעים להגיע אל האמתיות הנאצלות וגם להעביר אותן הלאה. שימו לב שיש לכם ישירות, אופטימיות, הגזמה בתיאורים, ותמימות. יש לכם מזל ואצלכם לימודים זה למען הלימודים עצמם והם יכולים לקבל ת החשיבות הגבוהה ביותר על חשבון אנשים אם לא תשימו לב.

שבתאי בבית 9: יש לכם חששות בנוגע ליכולת שלכם ללמוד. כבר מגיל צעיר אתם צריכים להשקיע יותר מאחרים כדי להגיע לאותם הישגים לימודיים, או פתיחת הדעת. חלקכם תסתתרו מאחורי מנהגי דת וחברה כדי לא להצטרך להתמודד עם שאלות פילוסופיות בעצמכם. הדבר שהכי חסר לכם זה אופטימיות ואתה אתם תרכשו בעמל רב ועם פיתוח אמונה במהלך החיים. שווה לכם להפוך למורים, או לנסוע למקומות רחוקים גם אם זה קשה לכם, כי רק כך תוכלו לפתוח את גבולות השכל והרעיונות ולהיפתח לעולם הרחב. בסופו של דבר, תהפכו ללוחמי החופש הטובים ביותר.

אוראנוס בבית 9: אתם מאמינים בחופש, לפעמים אפילו באנרכיה. קשה לכם להסתדר במוסדות החינוך המקובלים, ואתם מרגישים שאתם סטודנטים של העולם ושל החיים. אתם בעלי אינטואיציה טובה, אמונה בעצמכם והדבר שהכי קשה לכם להסתדר איתו זה שעמום.

נפטון בבית 9: יש לכם טבע מיסטי עם משיכה והבנה לחוויות חוץ גופיות. הכי קל לכם להיות בתוך מסגרות דתיות מובנות עם חוקים ברורים שמאפשרים את החוויה של החיבור אל השמימי. חשוב שתשמרו גם על החלק הפיזי שלכם ותזכרו שחיי היום יום הם גם חלק מהעולם השמימי והכי קל להתעלות אם מטפלים בגוף כמו שצריך. לאלו שאין משיכה לעולם המיסטי, יש יכולת מעולה בפרסום מאחר ויש להם קשר אל עולם הרעיונות הקולקטיבי.

פלוטו בבית 9: אתם תעברו משברים שישנו אתכם מהיסוד שקשורים באמונה. חוזרים בשאלה, או חוזרים בתשובה, אתם תמשיכו להעמיק ולחקור עד אין קץ. שימו לב לא להיכנס לעימותים על רקע דתי, ולא לנסות להפעיל כוח כשזה מגיע לרעיונות ולתפיסות עולם. בהמשך החיים אתם תבינו שאין אף אחד שאכן יודע את הכל ויש לו את התשובה ותפתחו אופטימיות ויכולת לראות ראייה רחבה. רבים מכם מרגישים לא שייכים למקום בו אתם נמצאים עקב חיים רבים של חיפוש, נסיעות והתבודדות כדי להגיע אל האמת.

4 מחשבות על “בית 9 באסטרולוגיה”

 1. יש לי פלוטו בבית 9. הזדהיתי מאוד עם הנאמר בכתבה בבית זה. אני בעלת תשובה וכל הזמן חותרת במטרה להגיע אל האמת הנכספת.
  יישר כוח קלעת בול.

  הגב
  • יעזור לך לזכור לשלב את בית 3 (המולות של פלוטו) בחשיבה שלך. אמת שנשארת רק בבית 9 הופכת לקיצוניות דוגמתית, אבל שילוב של האמונה בחיי היום יום של בית 3 מאזן אותה ונותן אפשרות לדו-שיח ולבחינה האם האמת הזו אכן משתלבת עם הזמן והתקופה בה חיים עכשיו.

   הגב
   • חחח… אם היא מתאימה לזמן שבה אנחנו חיים… סוף ציטוט. ואיזה זמן אנחנו חיים? מודרניים? מתקדמים? מלאים דור חשוך שהולך אחרי תאוות הגוף ולא יותר מזה… אנחנו הרי בעידן הדלי לא? מחזיר קצת את האור הרוחני לעולם את האמונה בקל אחד באהבה עצומה אליו ואל עצמי.. עד לגאולה השלימה.. מעין, צאי מהעבודה זרה שלך קצת ותעלי מעל הכוכבים תגלי עולם מדהים!!! ולא מצומצם בתוך מפה…
    יש דברים נכונים ויש שלא בכל המפות האלה ואני יודעת מעט מאחר והתעסקתי עם זה לפני שחזרתי בתשובה… לכוכבים יש ביהודים שליטה רק אם הם נותנים לה מקום ומציאות… קראי קבלה וחסידות .. יוסיף לך

    הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.