בית 7 באסטרולוגיה

בית 7 הורוסקופבית 7 באסטרולוגיה מייצג את היחסים האישיים שלכם עם שותפים לחיים. בית 7 הוא בית הנישואין, אבל הוא הרבה מעבר לזה – הוא ממיצג את כל היכולת שלך לשתף פעולה עם קרובים אליך, כמו שותפים עסקיים ואפילו חברים טובים יכולים להפוך להיות שותפים לחיים.

בבית 7 יודעים שאנחנו לא לבד, ונותנים מרחב רחב ביותר לאנשים אחרים. זה הבית שבו שואפים לשוויון. שוויון במערכות יחסים, יחסי תן וקח טבעיים שקורים עם החיים ועדיין לא דיברנו בכלל על אהבה. בבית 7 לומדים להכיר אנשים נבחרים לעומק, זהו בית היועצים מאחר ויכולת ההקשבה כפי שהיא נמצאת בבית זה, היא ללא תחרות.

בית 7 הוא בית שמחפש הרמוניה. אנשים עם בית 7 חזק אוהבים דברים יפים, אוהבים לעשות סדר גם ביחסים ולכן זהו הבית של ההסכמים המשפטיים. כשבית 7 יוצא מאיזון אנחנו מקבלים ריבים נוראיים: זוגות שמתגרשים בכאב ובמלחמה נוראית.

בבית 7 מקבלים את השיקוף: מי אני בוחר שיהיה שווה לי, איך אני משפיע/ה עליו ולהפך. בית 7 חזק לא מבטיח מערכות יחסים בטוחות לאורך שנים, הוא כן מבטיח יכולת טיפול ועזרה לאחרים וכן מבטיח שיש לכם עניין רב באנשים הקרובים אליכם ובמערכות יחסים בכלל.

לאנשי בית 7 מאוד חשוב מה אנשים אחרים חושבים עליהם, ואיך הם מתנהגים אליהם. בבית 7 יש הרבה נימוס, מוסכמות חברתיות הופכות לחשובות מאוד ואופן הביטוי עובר אנליזה בלתי פוסקת. יש הרבה השוואות ביניכם לבין אחרים.

שמש בבית 7: אתם לא אוהבים להיות לבד. אוהבים תמיד לדבר, תמיד לבדוק, תמיד להתייעץ ולייעץ. אתם יכולים להיות עורכי דין טובים עם היכולת האובייקטיבית שלכם לנתח מערכות יחסים. מערכת היחסים הזוגית האישית שלכם חשובה לכם כל כך עד שהיא הופכת לחלק מהזהות שלכם. אתם מחפשים בני זוג בעלי נוכחות וכריזמה וממשיכים לעבוד על היחסים שלכם תמיד.

ירח בבית 7: אתם מרגישים בטוחים כאשר אתם נמצאים בזוגיות. ברבים מהמקרים מחפשים בן או בת זוג שיטפלו בכם, ועם השנים לומדים גם לטפל בהם בחזרה. אתם מושפעים בקלות ממצבי הרוח של הקרובים אליכם, ואתם צריכים ללמוד לתת לאנשים אחרים לפתור את הבעיות שלהם בעצמם.

מרקורי בבית 7: אתם אוהבים לדבר, אבל גם יודעים להקשיב. יש לכם הססנות קלה כשזה מגיע ללקחת החלטות חשובות וחשוב לכם מאוד האופן שבו אנשים אחרים תופסים את אופן הדיבור שלכם ואת ההתנהלות החברתית שלכם. אתם מצוינים בהשתלבות בחברה חדשה.

ונוס בבית 7: יש לכם קוד התנהגות גבוה ביותר. תמיד מגיעים לבושים בהתאם, ומתנהלים בצורה מכובדת. אתם אוהבים להקשיב, אוהבים לתמוך ואוהבים לאהוב. יהיו לכם מערכות יחסים עם הרבה משיכה בהן, ואתם נאמנים מאוד לבני זוגכם. מי שמקבל אתכם בתור בני זוג – זוכה.

מרס בבית 7: אתם צריכים בני זוג פעלתנים, שיאתגרו אתכם. יש לכם פתיל קצת קצר ביחס לאלו שאתם אוהבים וכשאי לשים לב לזה. אתם יכולים להגיע רחוק עם שותפים טובים, ואתם אוהבים מערכות יחסים מלאות במשיכה ובהתלהבות בלתי פוסקת.

יופיטר בבית 7: יש לכם ציפיות גבוהות מבני הזוג שלכם. אחרים נמשכים אליכם ויש לכם סיכויי הצלחה בנישואין טובים. רק שימו לב לא לחכות יותר מדי להזדמנות הבאה שבעיניכם תהיה טובה יותר. אתם דורשים ונותנים חופש רב במערכות היחסים שלכם, אבל מתחייבים ומחייבים אמון והגינות.

שבתאי בבית 7: מערכות היחסים אצלכם לא קלות. אתם לוקחים כל מילה, משפט או מחווה ברצינות רבה ונותנים להם משקל רב. במקרה שלכם בדרך כלל מתחתנים מאוד מוקדם או מאוד מאוחר. אתם מחפשים להכניס חוקים ברורים למערכות היחסים שלכם, ורוצים לקבל הבטחה שזה יהיה לתמיד לפני שאתם מתחייבים. חשוב מאוד שתלמדו להיות חברים של בני הזוג שלכם מעבר להיותכם הורים או שותפים לניהול בית.

אוראנוס בבית 7: אתם מחפשים בני זוג שונים מהמקובל. אין לכם שום בעיה להחליף מערכות יחסים כשהן משעממות אתכם, ובכל מקרה, החברים שלכם חשובים לכם מאוד, לפעמים יותר מבני הזוג הרשמיים שלכם.

נפטון בבית 7: אתם אוהבים להעריץ. יש לכם תמונה בראש של בן או בת הזוג המושלמים וקשה לכם להתפשר על בני האדם הרגילים שמתגלים לכם ברגע שאתם באמת מכירים את מושא ההערצה. שימו לב שאנשים נמשכים אליכם, ואם צריכים ללמוד ל להאמין לכל דבר שמספרים לכם. במהלך החיים תתפכחו מהרבה אשליות שקשורות לאנשים קרובים ואהובים. אתם מחפשים מישהו שיטפל בכם וישמור עליכם מפני העולם, ובהרבה מקרים מגלים שאתם אלו שמטפלים בהם ושומרים עליהם. מצד שני לכם יש את הסיכוי הגבוה ביותר להגיע ליחסי אהבה בלתי מותנים.

פלוטו בבית 7: אתם עברו כמה מערכות יחסים בהם יחסי הכוחות לא יהיו שווים, יהיו מאבקי כוחות ואתם תשחקו גם את תפקיד הקורבן וגם את תפקיד הרע, עד שתלמדו להגיע לשיוויון. אתם תשתנו לעומק בעקבות מערכות היחסים שלכם ושווה לכם ללמוד את מקצועות הייעוץ מחר ותוכלו לתת הרבה מעצמכם ברגע שתגיעו למקום שבו קל לכם לתת מעצמכם. חשוב לכם להיות פופולאריים. יש לכם סיכוי למצוא ולהיות עם חבר נשמה.

19 מחשבות על “בית 7 באסטרולוגיה”

 1. שלום,
  אני לומדת אסטרולוגיה, אני נעזרת הרבה במדור זה.
  ברצוני לציין ,שהכול כתוב מדוייק נכון וברור.
  תודה רבה

  הגב
 2. בית 7 ריק במפה האסטרולוגית,מה הדבר אומר? הילדה מאוד רוצה להתחתן ולהיות נשואה ברבנות.

  הגב
  • בית ריק "פועל" לפי המזל הפותח אותו ויותר מזה לפי השליט שלו. שליט חזק במיקום טוב לפעמים עדיף על פלנטות שמסבכות בית. ולהרגעה, יש המון אנשים (הרוב) עם בית 7 ריק שהתחתנו והקימו בית.

   הגב
 3. למעין, (אני אוהבת את השם שלך הוא מאוד יפה), מה שאני רוצה לספר לך הוא שיש לי בית 7 גדול מאוד. הוא בן 42 מעלות הוא מתחיל במזל בתולה ונגמר באמצע מזל מאזניים. יש בו רק שמש והיא נמצאת במזל מאזניים -שהוא מקומה הירוד… אני נשואה כבר קרוב ל44 שנה אבל בשלב מסויים -כשאורנוס ניכנס לבית 1 אצלי, רציתי להתגרש. אבל כמה שהוא זה שסיבך לי את החיים לא נתן בכל זאת להתגרש. (אין לי טותו בבית 7 טלא בבית 5 בהורוסקופ הלידה) לעבוד על הנישואין שלי אני כבר מזמן לא עובדת כי אין בשביל מה ומי. בשלב מסויים כשמתפקחים פתאום הכל ברור. החלום שלי מהיום שעמדתי על דעתי היה להתחתן ולהקים משפחה רק שכחתי לבקש מהאוניברזום את הבעל המתאים. לפי העילא שלי שהיא בדגים, סיימתי סיבוב חיים ואם יש גיגול נשמות אז בחיים הבאים אתחיל בטלה ואז אולי הכל יראה אחרת. אגב בעלי הוא בן מזל אריה עם 3 פלנטות בבתולה והיכרתי אותו בדיוק כשהירח שלי בחישובים מקודמים היגיע לבית 7 בבתולה… ואגב, דבש לא ליקקתי איתו אף פעם אבל היגענו ביחד בכל זאת למשהו. שהוא מבוסס חומרי בעיקרון אבל מבטיח נוחות בחיים ולא ליגמור מתחת לגשר…

  הגב
 4. הי שאלה לגבי בתים – בבית 7 שלי מצויים שמש ונוס מרקורי (ואסטרואידים שונים), אבל אני בשנים האחרונות ללא זוגיות, ללא שותפים עסקיים, מרוחקת מהמורה שלי בשל בעיות בריאותיות שלה, וחברי הטובים מרוחקים ממני. מה זה בעצם אומר שהבית לא ממלא את תפקידו? בית 7 מייצג גם את האנשים עצמם. ומה בעצם משפיע על חוסר תפקוד כזה? טרנזיטים? היו לי 150 של פלוטו וסטורן על השמש וונוס הרבה זמן ונפטון עדיין ב150.

  מה קורה לאדם כשבית כ"כ משמעותי לא מתפקד בעצם? ואין את האנשים שמולם אמור להפעיל את הכל?

  (גם לא ברור לי ההבדל בין אנשי בית 11 לאנשי בית 7)

  תודה רבה לך!

  הגב
  • הי,
   בתור אסטרולוגית אני חושבת שבית "מתפקד" הכי טוב כשהוא ריק והשליט שלו נמצא במצב טוב.
   מה שקורה אצלך ואצל עוד הרבה אנשים עם בית 7 עשיר הוא שהבית "מתפקד" מצויין. הוא דורש ממך וממי שנמצא איתך בקשר מערכת יחסים עמוקה, כנה, רצינית ובלי פשרות. את כן מתחשבת המון באנשים אחרים, נותנת מעל ומעבר, ולא מבינה את האגואיסטיות של כולנו (אלו עם בית 7 לא כל כך עשיר). מאחר ובית 7 כל כך חשוב לך את לא מוכנה לעשות פשרות, או לוותר או "להחליק" או להיות שטחית בנושאי מערכות יחסים מפעם לפעם (ומפריע לך מאוד שאנשים אחרים כן). זה עניין של דרישה גבוהה מבן זוג שאמור להיות גם שמש, גם ונוס וגם מרקורי וזה קשה למצוא בבן אדם אחד…..
   עוד עניין הוא המקצוע שלך שכנראה קשור או לייעוץ או לעריכת דין, או משהו שקשור ליחסים בין אנשים והנסיון להגיע לעמק השווה או למקום יפה והרמוני ביניהם.

   הגב
   • היי, מה אומר מיקום של כירון ופורטונה בבית 7 בשור?
    יש לציין שיש לי קושי במערכות יחסים זוגיות ולא נמצאת המון שנים במערכת יחסים זוגית או בכלל. תודה!

    הגב
    • כירון בבית 7 אכן מדבר על פצע שקשור במערכות יחסים. מצד שני נקודת המזל מראה שהתחום הזה הוא בעל פוטנציאל למימוש חיובי.
     בית 7 מייצג את כל מערכות היחסים הקרובות ויכול גם לכוון לעבודה בתור יועצת או מגשרת, המקום שבו את עוזרת לאחרים במערכות היחסים שלהם.
     וכמובן, כדי להבין לעומק, צריך לדעת איפה נמצאת שליטת בית 7 ונוס וכו' וכו'.

     הגב
 5. תודה רבה על התשובה, התיאור שלך מתאים 🙂
  לגבי בתים ריקים ושליטים – מה קורה אם שליטי הבתים ריקים נמצאים בזוית סקוויר או אופזישן לסטורן? זה מעכב את התבטאותם? זה משנה אם סטורן הוא שליט משני של האופק (דלי).?

  האם צמידות נחשבת להיבט שלילי? ונוס צמודה לשמש? (שני שליטי בית 7 – השליט הטבעי והשליט הרגיל).

  תודה רבה לך!

  הגב
  • פלנטה בזווית של מולות או ריבוע לשבתאי מקבלת ביטוי שכולל בתוכו את הזווית: שום דבר אף פעם לא נלקח כמובן מאליו. על כל דבר קטן צריך לעבוד קשה, ובד"כ דברים מגיעים אחרי עיכובים, ולא במהירות. מצד שני מה שמגיע אחרי כל היזע והעמל – נשאר שלך לתמיד. עוד ביטוי של הזוויות האלה זה דאגות אדירות ופחדים מוגזמים שלפעמים מונעים את התהחלת הפעולה או התהליך.

   אין הסכמה אצל אסטרולוגים אם צמידות היא היבט חיובי או שלילי. אני חושבת שתלוי מי הפלנטות המעורבות ואיזו זווית עושה הצמידות לפלנטות נוספות. השמש וונוס מסתדרות מצויין (גם יוצאים אנשים יפים 🙂

   הגב
 6. הי תודה, אז אם הבנתי נכון, תחומי הבתים הריקים ששליטיהם בזוית לשבתאי מתעכבים, נאבקים וכו' ובמידה ויש תוצאות הן נשמרות? הבתים עצמם כוונתי.

  עד שציינת את ההערה לגבי שליטי הבתים לא שמתי לב לדומיננטיות הזו של שבתאי כשליט של כמעט כל הבתים הריקים וכן שליט בית 12. זה מקל קצת שהוא שליט דלי משני לפחות?

  תודה רבה על ההסברים הברורים!

  הגב
  • יש שאומרים שעדיף בית בלי כוכבים. פחות מסבך. שליט המזל הפותח הוא זה שמספר מה קורה בבית. זה לא אומר שום דבר לגבי אם יש או אין זוגיות.

   הגב
 7. הייי, אני לומדת מלא אסטרולוגיה דרך האתר המדהים שלך!♡
  רציתי לציין איך פורטונה ולילית מושפעים מבית 7 ?

  הגב
  • הי,
   נקודת המזל בכל בית פשוט מביאה מזל לבית. ההשפעה שלה היא כזו שנלקחת כמובן מאליו. לכולנו יש מזל בתחומים מסויימים ואנחנו לא מכירים משהו אחר. בבית 7 זה לפגוש את האנשים הנכונים.

   הגב
 8. היי מעיין 🙂
  אני מאוד אוהבת את האתר שלך וההסברים שלך!
  אבל יש לי שאלה – במפת הלידה שלי בבית 7 נמצא וורטקס וכתוב גם 01 אריה 54' 18
  מה המשמעות של וורטקס?
  ומה המשמעות שלו בבית זה?
  תודה,
  נועה

  הגב
  • הורטקס היא נקודה מתימטית של הפריים ורטיקל עם האקליפטיק (שני קווים תיאורטיים שמשתמשים בהם באסטרונומיה).
   הנקודה תמיד נמצאת בבית 5 עד 8, זאת אומרת בצד של מערכות יחסים במפה, ולכן היא מתארת את "האחר".
   אם המפה בכללותה מתארת אותנו, אז הורטקס מתאר אנשים אחרים שנמשכים אלייך אבל בלי שליטה או מודעות שלך.
   הנקודות המתימטיות הן ברובן קרמטיות (כמו ראש וזנב דרקון), ובמקרה של הורטקס יכול להיות שמדובר על אנשים שנכנסים לך לחיים.
   מהנסיון שלי: לא עבדתי הרבה עם הורטקס כי בעיני יש מקומות אחרים במפה שמתארים ומתזמנים מערכות יחסים יותר בברור.

   הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.