בית 11 באסטרולוגיה

בית 11 הורוסקופבית 11 מייצג את החברים שלכם ואת הבחירות שלכם. הדרך היא לתפוס את אחת המשמעויות של בית 11 היא להיזכר בימי בית הספר. לא שאלו אתכם לאיזה בית ספר ללכת וגם לא לאיזו כיתה, החליטו בשבילכם מי המורה, אבל בתוך הקבוצה של הכיתה שלכם, היו כמה ילדים אחרים שאיתם הסתדרתם ועל פי הבחירה שלכם הם הפכו להיות החברים שלכם. הבחירה הזו, שנראית כל כך טבעית, היא אחת מהמהויות של בית 11.

בית 11 הוא הבית שמספר איפה ומה תבחרו לעשות בזמן הפנוי שלכם. באסטרולוגיה הקלאסית בית 11 הוא בית החלומות והרצונות האישיים. לכל אחד יש את התחביב שלו, חלק רוצים לנסוע למשחק כדורגל בגביע אירופה, חלק חולמים על ביקור במופע בלט מרהיב, וחלק מעוניינים בסה"כ בשקיעה קסומה. כל הרצונות הקטנים והאישים האלו שנותנים את הטעם של האינדיבידואליות, של האני המשתלב בחברה ובוחר ממנה, שהם קשורים לבחירה יותר מאשר להכרח, שופכים עוד אור על בית אחת עשרה.

בבית 11 אנחנו גם רואים את השירות לקהילה, אנשים עם בית 11 חזק הרבה פעמים בוחרים בהצטרפות לקבוצות ולארגונים המובילים או דוגלים במאבק חברתי, פעילות פוליטית ורצון לתרום ולהשפיע. בנוסף לכך, אלו אנשים שהחברים שלהם הם כמו או יותר ממשפחה.

בבית 11 אנחנו גם נתקלים בפערים בין מילים יפות למעשים בפועל. בית 11 יכול לתת נופך של "אני טוב יותר מאחרים" ולכן אני יודע טוב יותר בשבילם מה נכון להם, ואנחנו יכולים לראות את ההיפך, החברים שלי יחליטו בשבילי מה נכון לי ומה מתאים.

אספקט נוסף של בית 11 הוא זה מקום מאוד אובייקטיבי, וקשה לאנשי בית 11 להיות סובייקטיביים או באמת להבין רגשות לעומק. כבית ל הדלי, יש פה יכולת ניתוח אדירה, יכולת להמציא ולהיות הראשונים שמשתמשים בהמצאות טכנולוגיות כאלה ואחרות, ויכולת מיקוד מצוינת. הצד האפל של כל אלו יכול להתבטא כחוסר סבלנות כלפי אלו שלא חושבים כל כך מהר, או שהדבר שהכי חשוב להם הוא המסורת ולא הקידמה.

שמש בבית 11: אחד מהמיקומים שנותנים הכי הרבה אפשרויות בחירה. אלו יכולים להיות אנשים המקדישים את חייהם לפעילות חברתית למען הכלל, אלו יכולים להיות אנשים שלא נמצאים הרבה בחברה, אלא רק עם כמה חברים טובים ועובדים על מטרות אישיות בלבד. בכל מקרה שימו לב לא להרים את האף יותר מדי ולזכור ללמוד לפתח חמלה שתעזור לכם לתת שירות טוב יותר.

ירח בבית 11: קשה לכם עם הבעת רגשות ספונטנית ופתוחה ואתם מעדיפים להתנהג בצורה מנומסת ועל פי פרוטוקול. אתם מרגישים עצמאיים מגיל צעיר, ונקשרים מאוד לחברים שלכם ולקבוצות שבהן אתם משתתפים. חלקכם תרגישו הרבה לבד, גם בקבוצות גדולות. חשוב שתבינו שאנשים אחרים לא רואים את עצם בבירור שאתם רואים והם נעלבים לפעמים מהתגובות האובייקטיביות שלכם.

מרקורי בבית 11: מיקום טוב למרקורי, אתם יכולים ללמוד בקלות ובמהירות נושאים חדשים ובמיוחד נושאים טכנולוגיים. קל לכם רק עם לימוד של רגשות וכל מה שקשור בסובייקטיביות. התקשורת שלכם מדויקת וברורה, אבל לפעמים חסר בה נופך אישי.

ונוס בבית 11: אתם אוהבים להיות יחד עם החברים שלכם, וחשוב לכם קודם כל להיות חברים ורק אחר כך בני זוג. יש לכם אידיאלים גבוהים והרבה פעמים אתם מופתעים שאנשים אחרים לא חושבים או מאמינים בהם גם כן.

מרס בבית 11: אתם חושבים מהר ופועלים מהר. יש לכם כישרון טכני מאוד טוב ויכולת תפעול לש כלים ושל טכנולוגיה בסבלנות ובדיוק. אתם מרגישים בנוח עם החברים שלכם ודואגים לפנות זמן כדי להיות איתם.

יופיטר בבית 11: יש לכם אידיאלים גבוהים וכדאי שתעשו משהו כדי להתחיל לממש אותם ולהוריד אותם משלב הרעיון לשלב שבו קורה משהו. יש לכם חברים שאתם יכולים לסמוך עליהם ויחסית קל לכם בתקופה הזו של שחר העידן החדש, כי יש התאמה בין האמונות הבסיסיות שלכם לכל התנועות של תחילת עידן הדלי.

שבתאי בבית 11: אתם לומדים מגיל צעיר איך להיות בסיטואציות חברתיות. לרבים מכם מאוד קשה בשנות הנעורים עם החברה שאתם נמצאים בה ואתם מעדיפים להסתגר ולא לקחת חלק בפעילויות משותפות. מי שאתם מגדירים כחברים שלכם צריכים להוכיח לכם לאורך שנים את הנאמנות שלהם. יש סיכוי שתמצאו תעסוקה בעזרה לחלשים או בשירות אחר למען הציבור. בסופו של תהליך אתם יכולים לזכות בכמה חברי נפש אמיתיים.

אוראנוס בבית 11: אתם המורדים, לא משנה במה ובמי מדי פעם בא לכם למרוד. אתם אוהבים להיות הראשונים שמנסים דברים חדשים. אתם מאוד חסרי סבלנות עם אנשים אחרים שלא מתלהבים כמוכם, או שלוקח להם זמן להבין דברים חדשים.

נפטון בבית 11: אתם מרגישים מחוברים לאנושות. קל לכם להרגיש חמלה כלפי אלו שלא שפר עליהם מזלם, ואתם תמצאו את עצמכם מוקפים בחברים שאתם מטפלים בהם. קל לכם להיעלם בתוך קבוצה גדולה ולשכוח מי אתם.

פלוטו בבית 11: אתם תעברו טרנספורמציה פנימית בגלל יחסים עם חברים קרובים. אתם מצפים לטוטאליות ומתאכזבים כשזה לא מגיע. יש לכם אידיאלים מאוד גבוהים ואתם מופתעים הרבה פעמים כשאתם מגלים את הפער בין המילים לבין המעשים של חברים ומנהיגי קבוצות. אתם יכולים ללמוד לעזור לאנשים על ידי זה שתלמדו לתת בלי לבקש דבר בחזרה. אתם יכולים להיות מנוע לשינוי חברתי אם אתם מחליטים להירתם לכיוון.

18 מחשבות על “בית 11 באסטרולוגיה”

  • הי,
   יוזמה = טלה, סרטן, מאזניים וגדי
   יציב = שור, אריה, עקרב ודלי
   משתנה = תאומים, בתולה, קשת ודגים.

   את רושמת את כל הפלנטות שיש לך במפת הלידה, לפי מזל, אח"כ מוסיפה את האיכות לפי הטבלה שלמעלה, וסופרת כמה יש לך בכל איכות.

   הגב
  • לא. גם בנוגע לאופק יש חילוקי דעות. אני בדעה של כן להחשיב, יש אחרים שאומרים שיש להחשיב רק פלנטות, ויש המחמירים שאפילו לא מחשיבים את הפלנטות החדשות (אוראנוס, נפטון ופלוטו).
   עקרונית, יש מקום לבדוק קודם כל את הפלנטות האישיות: ירח, שמש, מרקורי, ונוס ומרס. אח"כ להוסיף את יופיטר ושבתאי ורק בסוף לכלול גם את המודרניות.

   הגב
 1. היי מעין,

  מה אומר פורטונה בטלה (מעלה 00) בבית 11? ואיך אני אמורה לעבוד על זה? אין כוכבים ואין זוויות לא בבית ולא במזל

  (ממול בבית 5 שנפתח בבתולה ומסתיים במאזניים, יש לי ירח 25 מעלות בבתולה ולילית שנמצאת 17 מעלות במאזניים)

  הגב
  • פורטונה או בעברית נקודת המזל, זה לא משהו שעובדים עליו. מזל בהגדרתו זה משהו שיש או שאין, ולא קשור אלינו ולמאמצים שלנו.
   הנקודה בפרשנות המקורית שלה התייחסה גם למזל מבחינה חומרית, ומבחינת קשרים בחלונות הגבוהים, אבל היתה לה בעיקר משמעות בריאותית (בימים שבהם לא היתה אנטיביוטיקה, זה היה המזל).
   הנקודה בבית 11 כבר במצב טוב (בית 11 נקרא הבית של השד הטוב), ומה שקובע בסופו של דבר הוא השליט שלה, במקרה שלך זה מרס.

   הגב
   • אה ואז הולכים לראות איפה ממוקם מרס בעצם? (בגלל שאין כוכבים בבית 11?)

    המרס שלי 13 מעלות באריה בבית 3 קרוב לזנב דרקון (שגם באריה) משמאלו צמידות לוונוס

    הגב
  • הי,
   בית 11 הוא מיקום מצויין לנקודת המזל ובמזל קשת אפילו יותר. הרבה תלוי מה קורה עם השליט של הנקודה, יופטר, איפה הוא נמצא ומה מצבו מבחינת חוזק או חולשה.

   הגב
    • יופיטר בגדי הוא לא חזק במיוחד, אבל בית 12 הוא מקום טבעי בשבילו. הכיוון הוא של אמונה. אמונה פשוטה, לא כזו שיש בה פלפולים ופילוסופיות, אלא כזו שרואה את האנושיות הפשוטה בכולם ומאמינה באנושיות הזו. אני ממליצה לך ללמוד מדיטציה בסיסית, ששמה דגש על הנשימה ולא על שליטה במחשבות.

     הגב
 2. היי מעיין. אצלי פלוטו נמצא בבית 11 בצמידות לירח. נוסף על אלה גם מזל האופק שלי הוא קשת. האם תוכלי להסביר לי איך כל ההשפעות השונות באות לידי ביטוי?

  הגב
  • הי,

   בית 11 נקרא הבית של השד הטוב ולכן יש לך יותר מזל ממה שאתה כנראה מבין. שליט אופק בבית 11 נותן לך עניין בנושאים שקשורים לחברה, לאידיאלים, פוליטיקה וארגונים שמנסים להיטיב עם כלל החברה.

   הגב
 3. היי ב 12.7.21 יש לי צמידות ממש אחד על השני של הירח עם ונוס ומרס בבית 11.
  מה זה אומר הצמידות הזאת של כל הכוכבים הללו בבית 11?

  הגב

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.