בחירות 2015

בחירות 2015:

טוב, אין ברירה חייבים לכתוב תחזית בחירות.

כדי לצמצם את המעורבות הרגשית אני פשוט שואלת כאסטרולוגית: מי מקבל קידום בעבודה, מי יורד בדרגה, מי נשאר בערך אותו הדבר?

התשובות לא מדויקות לחלוטין כי אין לי את שעות הלידה של המועמדים. אז קחו את זה בחשבון.

כמעט כולם מושפעים מפלוטו בגדי במעלה ה-15, ואוראנוס בטלה באותה מעלה 15. ליקוי הלבנה של אוקטובר 2014 היה באותה מעלה (טלה-מאזניים), ליקוי הלבנה של אפריל 2015 הוא במעלה ה- 14 (מאזניים-טלה).

תכלס את נושא העבודה אנחנו נראה בסוף אפריל ששם אוראנוס כבר מגיע למעלה ה-17 ואוראנוס כמעט תמיד מראה על עבודה חדשה (אולי לא להרבה זמן, אבל משהו חדש מגיע).

 

יאיר לפיד

ההשפעה הכי בולטת במפה שלו היא המעבר של שבתאי על  ונוס שאמנם לא מדוייק, אבל כתהליך הוא רלוונטי ביותר לעניינינו. המשמעות היא שיאיר כבר לא נראה כל כך אטרקטיבי, חייב לעשות פשרות ולהצטמצם.

מה קורה לו בעבודה? ירידה בדרגה.

משה כחלון

ההשפעה הבולטת מאוד היא הצמידות של פלוטו לשבתאי לידתי (מעלה 15 גדי) שגם מקבל זווית מרובעת מאוראנוס. בלי שעת לידה לא ברור אם יש לו מעבר של שבתאי על הירח או לא. מאחר ושבתאי הוא הפלנטה המושפעת נראה שהוא מקבל אחריות גדולה וההכרעה בעצם בידיים שלו.

מה קורה לו בעבודה – נראה שהוא מקבל אחריות.

אריה דרעי

ההשפעה הבולטת היא מעבר של שבתאי במולות למרס לידתי ובריבוע לפלוטו לידתי. זה מעבר אתגרי ביותר, הפעם הקודמת לפני 14 שנה כששבתאי היה בצמידות לאותו מרס, אריה דרעי נכנס לרצות את עונשו בכלא. לדרעי יש המון כוח וכולנו נגלה את זה בקרוב. בנוסף מעבר של יופיטר על אוראנוס לידתי זה לא משהו שהוא צריך לדאוג בגללו.

מה קורה לו בעבודה – זה לא קידום וזה גם לא ירידה בדרגה, אבל החודשים שאחרי הבחירות הם אתגריים ביותר מבחינתו בהרבה מובנים.

אביגדור ליברמן

בלי שעת לידה קשה לי לדעת מה בדיוק יקרה איתו. אין לו שום אנרגיה שתומכת זה בטוח, אבל גם לא אנרגיה הרסנית במיוחד שאני יכולה לזהות. משאירה את השאלה מה קורה לו בעבודה פתוחה.

נפתלי בנט

אצלו יש את מרקורי במעלה 15 טלה שמקבל את מעבר אוראנוס צמוד ואוראנוס עצמו במעלה 16 מאזניים שמקבל את המולות של עצמו ואת הריבוע מפלוטו. אצלו יש גם השפעה של שבתאי במולות לשבתאי לידתי, שזה לא מרמז על תקופה שמחה במיוחד.

מה קורה לו בעבודה – לא התאושש מאז הליקוי של אוקטובר וגם לא יתאושש בחצי שנה הקרובה.

 איימן עודה

מעבר של פלוטו ממול לשבתאי לידתי (15 סרטן) שמקבל גם את הריבוע מאוראנוס. אצלו גם יש ג'וקרים ביום הבחירות מרס צמוד לכירון, ראש דרקון לפלוטו: הראשון מראה על אכזבה, השני מראה על משהו גורלי. התחושה הכללית היא שהוא מצפה ליותר ממה שהוא יקבל, אבל הוא כן מקבל מספיק כוח שאיתו הוא יכול למשוך את הזמן לתוך אמצע – סוף אפריל.

מה קורה לו בעבודה – באמצע אפריל עם הריבוע של אוראנוס למרקורי לידתי (17 גדי) יש סיכוי גבוה לקידום בעבודה.

זהבה גלאון

המעברים הבולטים הם פלוטו על שמש לידתית שרובו כבר התרחש, וחזרת שבתאי השנייה.

מה קורה לה בעבודה – היא חייבת לעשות פשרות שהיא לא מעוניינת בהן, לא בטוח שהיא תמשיך עם הפוליטיקה עוד הרבה זמן.

ציפי לבני

גם היא עם אותם פלוטו ואוראנוס, במקרה שלה זה שמש במעלה 16 סרטן. רק אוראנוס יגיע אל השמש בזווית מרובעת בסוף אפריל.

מה קורה לה בעבודה – יש לה עבודה. עם אוראנוס היא תרצה להפתיע בג'וב שהיא עוד לא עשתה קודם לכן.

 

ליקויים:

ביבי נתניהו:

הסיפור אצלו הוא הסיפור של הליקויים. הבחירות הגיעו על רקע ליקוי הלבנה של תחילת אוקטובר 2014 שישב לו מדויק על זנב דרקון שצמוד לנפטון וכמובן על ראש דרקון (מעלה 15 מאזניים). ליקוי הלבנה של הרביעי באפריל משלים את התהליך עם ליקוי במעלה הסמוכה לציר הדרקונים שלו. המעבר המוביל הוא של אותם פלוטו ואוראנוס, לנפטון לידתי וציר הדרקונים.

מה קורה לו בעבודה – אוראנוס ופלוטו מבקרים את נפטון = חקירה פלילית, אה, והרבה פעמים גם ירידה בדרגה.

יצחק הרצוג:

גם אצלו הסיפור קשור לליקוי. ליקוי חמה ב-20 למרץ מדויק מול השמש שלו. ואצלו זה מרקורי (מעלה 16 מאזניים) שמושפע מהפלוטו – אוראנוס.

מה קורה בעבודה – יש לו המון עבודה.

אני חייבת כאן להדגיש שאצל שניהם המפות של הליקויים של אוקטובר 2014 עדיין משחקות תפקיד. ליקוי החמה השפיע על הרצוג, ליקוי הלבנה השפיע על ביבי, בדיוק כמו הליקויים בימים שאחרי הבחירות.

עם ליקויים לעולם אין לדעת מה יקרה, רק שזה גורלי. על פי האסטרולוגים הקלאסיים ליקוי לבנה מביא דברים לסיומם, ליקוי חמה קשור יותר להתחלה.

 

 

מה קורה אצלכם בעבודה? אסטרולוגיה אישית 

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.