את האסטרולוגיה פגשתי בזמן מעברים פלוטוניים ושבתאיים עם קורטוב של אוראנוס. את הבסיס הבנתי מהר מאוד ומייד ידעתי שמצאתי את המקום שלי. רוב תלמידי האסטרולוגיה מסתבכים בניסיון להפוך את כל הסמלים שעל המפה האסטרולוגית לבן אדם אחד ברור, חי, נושם וקיים ולא מצליחים לראות את יחסי הגומלין הפועלים בו זמנית בנפש האדם והמיוצגים במפה האסטרולוגית. גיליתי בי את היכולת להבין את המכלול של המפה האסטרולוגית ואיך היא מייצגת את כולנו: לפעמים אנחנו נחמדים, לפעמים ממהרים, לפעמים כועסים, לפעמים שמחים. אנחנו כולנו מסוגלים לעשות מעשה מאוד טוב סתם כי יצא לנו וכמה שעות אח"כ להתעקש, לריב ולהעליב באותה הקלות.

 

MA in Cultural Astronomy and Astrology

לפני (וגם קצת אחרי) העיסוק באסטרולוגיה עסקתי בתחום הפרסום והשיווק באינטרנט.  אני בעלת תואר ראשון בתקשורת מ-New York Institute of Technology, אני אם לארבעה ילדים ומנהלת חיים מאוד דומים לשלך.

התחלתי בלימודי אסטרולוגיה מודרניים, כזו שמחברת את האסטרולוגיה אל הפסיכולוגיה, וככל שהעמקתי עדיין היה חסר משהו. משם המשכתי ללמידה של האסטרולוגיה האזוטרית ויחד איתה אל ההבנה איך לחבר חיים קודמים (ועתידיים) אל החיים האלה, איפה מסתתר הגורם המחבר, זה שעושה אינטגרציה ואצל כל אחד ואחת הוא נמצא במקום אחר.

קפיצת המדרגה הבאה הגיעה עם הלימוד של האסטרולוגיה העתיקה כפי שלימדו אותה ועסקו בה בימי היוונים. כבר אז נאמר: "הכל צפוי והרשות נתונה" ואין כמו השפה האסטרולוגית להסביר איך שני דברים מנוגדים כל כך יכולים לשכון בכפיפה אחת באותה הנשימה.

למדתי לתואר שני שנבנה במיוחד לאסטרולוגים ומטרתו היא לקחת את הידע האסטרולוגי שלנו ולחבר אותו לדיסצפלינות אקדמיות ע"פ חוקי המחקר המחמירים ביותר. את התזה שלי כתבתי על האלות הכנעניות ענת ועשתורת והחיבור שלהן לפלנטה ונוס. 

תעודת הסמכה לעסוק באסטרולוגיה 

 ISAR: International Society for Astrological Research – www.isarastrology.com

קורס אסטרולוגיהאני מייעצת לאנשים כמוך, אני עונה על שאלות במילים פשוטות וברורות עם הצגת הנושא בצורה הכי ברורה האפשרית. אני לא עושה את הבחירות שלך בשבילך. אני שומרת על דיסקרטיות מלאה בכל הקשור למפגשים שלנו.

אני מלמדת אסטרולוגיה למתחילים ולמתקדמים בקבוצות קטנות במפגשים שבועיים פרונטאליים או דרך זום. מעבירה סדנאות ייחודיות והרצאות בנושאי אסטרולוגיה. 

אתם מוזמנים לקבלת ייעוץ אסטרולוגי, או להתעניין בקורסים באסטרולוגיה.

מעין: 052-5643732

 

המלצות:

למעיין מדזיני היקרה !

אמרתי לך תודה רבה במהלך הלימוד וההדרכה שלך אותי כיצד לקרוא מפות, וכן תודה על הידע הרב שאת משתפת אותי מניסיונך ומגישתך המעשית לניתוח מפות.

החלטתי להודות לך בכתב ולהמליץ לכל מי שרוצה להתמחות ולנתח מפות אסטרולוגיות וללמוד לייעץ לבוא אלייך ולקבל שיעורים פרטיים אחד על אחד ובאמת להתחיל ולהבין את הגישה ונקודת ההתייחסות בפועל של כל החומר העיוני שנלמד מספרים או בקורס זה או אחר.

אני ממליצה בחום על עבודה, לימוד והתמחות עם מעיין. מעיין מאוד קשובה לקצב האישי של מי שעומד מולה, לרצון של האדם להתמקד בעניין זה או אחר, ולגישתו. יחד עם זאת מעיין לא מוותרת על האני מאמין שלה ומתעקשת להעביר נקודות התייחסות משמעותיות בסיסיות חשובות ומכאן לצמוח ולפרוח לכל כיוון. מעבירה את החומר הקלסי, מוסיפה את הידע שלה, ומאפשרת לראות גישות שונות ומשאירה לך את זכות הבחירה לגישה ולדרך שלך. מאוד מאפשרת ופתוחה.

אני מרוצה מאוד ומועשרת וכן מאושרת מאוד מהשיעורים שמעיין מעבירה לי.

בהערכה רבה, ובתודה רבה

אורה דייגי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.