הכל צפוי והרשות נתונה.

לבחור תאריך אסטרולוגיההמשפט הזה מסכם את הענף האסטרולוגי שמאפשר לנו בחירה של רגעים שבהם כדאי לנו להתחיל משהו חדש, או לחילופין הבנה מתי לא כדאי לנו להתחיל במשהו שחשוב לנו. הכל צפוי, ז"א שאי אפשר להצליח במשהו שמפת הלידה מראה לנו שאין בו כישרון מיוחד, או יכולת טובה. הכל צפוי, אנחנו לא יכולים להימנע מאתגרים ומקשיים כפי שהם מסומלים במפת הלידה שלנו. הרשות נתונה – כן, אפשר לתזמן אירועים חשובים כמו נישואין, התחלה של עסק חדש, חתימה על קניית דירה, התחלת בנייה או אירועים בסדר גודל שכזה, אשר כן מסומלים במפת הלידה, יחד עם המעברים, אנחנו יכולים לבחור את הרגעים שבהם להתחלה הזו יש סיכוי לגדול ולהתפתח בדרך הטבעית הטובה ביותר לתועלת כל הצדדים.

 

עקרונות מנחים לבחירת הזמן המתאים להתחלה:

 

הירח

הירח הוא החשוב ביותר במפת בחירה, מאחר והוא זה שמספר לנו על ההתפתחויות של הנושא. לא כדאי להתחיל משהו חדש בזמן ירח בטל (ירח שחור), מאחר ולא תהיה להם המשכיות. מולד ירח הוא זמן טוב להצהרת כוונות אבל לא לעשייה בפועל של משהו. מולד ירח, בו הירח מתחבא, הוא זמן טוב לעשות דברים שרוצים שישמרו בסוד. ירח מלא הוא גם לא זמן טוב להתחלה, מאחר והוא מראה יותר על סיום. אם מתחילים משהו בזמן ירח מלא מגלים שכל הזמן רק עוסקים בתיקון העבר במקום בתנועה קדימה.

ירח ירוד (ירח בעקרב), או ירח נפול (ירח בגדי) גם מראים על קשיים וחוסר זרימה.

 

עדיף לבחור זמנים בהם הירח נמצא באספקט חיובי (°60, °120) לפלנטות שנמצאות בחוזקתן, או מתאימות לאופי היארוע, ולהימנע מזמנים בהם הירח נמצא בזווית מאתגרת (°90, °180) עם פלנטות שנמצאות בחולשתן.

 

אסטרולוגיה ובחירההאופק ושליטו:

 

למפת הבחירה יש אופק והבחירה באופק חשובה מאוד וקשורה קשר ישיר גם להצלחת המהלכים, וגם זהו המקום לקשור את הבחירה אל מפת הלידה של הצדדים המעורבים.

למה הכוונה:

אם מדובר בעבודה חדשה, כדאי שהמזל שפותח את הבית העשירי של מפת הלידה יהיה מזל האופק. אם מדובר בנישואין, המזל של בית 7 יכול לעבוד, אם מדובר בבית חדש, בית 4, השקעות כלכליות המזל של בית 2 , לימודים, המזל של בית 9 ועוד.

 

חשוב, בדיוק כמו עם הירח, לוודא ששליט האופק של מפת הבחירה נמצא במיקום טוב לו (לא נפול, לא ירוד, לא שרוף על ידי השמש, לא בזווית אתגרית לשבתאי או מרס) ואם אפשר להצמיד אותו או לתת לו זווית חיובית לונוס, יופיטר או ראש דרקון – טוב עוד יותר.

ראו עוד בכבוד מהותי, וכבוד נסיבתי.

 

התאמת הפלנטה לנושא הנדון:

אם מדובר במשהו שקשור ללימודים, או נושאי תקשורת, אחים, שכנים, מכוניות, מעברי דירה וכל הנושאים שקשורים למרקורי, נסו לחזק את מרקורי עד כמה שאפשר. איך לעשות זאת: לנסות לתזמן את האירוע לזמן שבו הוא נמצא בבית 1 או 10 (גם 11 ו-5 הולכים), אם אפשרי לחכות לזמן שבו הוא נמצא בשליטה (בתולה, תאומים) או נעלות (דלי) או לפחות ביסוד שלו (נשאר רק מאזניים). עוד דרך לחזק אותו היא על ידי בדיקה בטבלת העוצמה המהותית מתי הוא נמצא בגבולות שלו או בפנים שלו.

באותה מידה חשוב לוודא שאותו מרקורי לא ברטרו! לא נמצא בנפילה (קשת, דגים), ירוד (אריה), לא בזווית אתגרית לשבתאי או מרס וגם לא נמצא בבתים 8, 6, או 12.

 

אותו הדבר רלוונטי לכל הנושאים האחרים החשובים. בנישואין חשוב לחזק את ונוס, במלחמה או תחרות את מרס, בבניית קריירה את שבתאי, בניית בית את הירח, הופעות או מסיבות חשובות את השמש ועוד.

 

 

אם אתם מסכמים את כל הנאמר לעיל ומנסים למצוא זמן טוב, תגלו שזה כמעט בלתי אפשרי ולכן,  פשוט נסו לוודא שהירח במצב טוב, ולתזמן את האירוע לרגע שבו האופק והשליט שלו נמצאים בהרמוניה . עוד דרך טובה לחזק את אחד השליטים החשובים היא על ידי הצמדתו לאחד מכוכבי השבת המיטיבים.

 

אם אתם מעוניינים בעזרה במציאת תאריך טוב, אנא מכם הגיעו אלי לייעוץ עם כמה תאריכים שמהם נבחר את הטוב ביותר. לא כדאי לנסות לחפש רגע מושלם, כי אין אחד כזה. אפשר לבחור מבין כמה אופציות ריאליות את הטובה ביותר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.